Sayfayı Yazdır
Balıkesir Aquatlonu (24 Ağustos 2014 Pazar)
23-24 Ağustos 2014
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Balıkesir
 Yarışma Kategorisi  Tüm Kategoriler
   
Küçükler (Puanlı)
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ALİ YAĞIZ ÖNAL 2002 Türkiye Sinop Gençlik Spor Kulübü 57-040500001
2 0 REFİK YASSIKAYA 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 1-1914
3 0 UTKU GÖKYOLCU 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 2-1914
4 0 KAAN ÇAKIR 1999 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001963
5 0 GÖKHAN TİRYAKİ 1999 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040001970
6 0 MURAT GÖRKEM NARMAN 2000 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002002
7 0 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001120
8 0 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001031
9 0 AHMET MENGİN 1999 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-040000041
10 0 HAKAN YASSIKAYA 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 0-1914
11 0 BURAK KONUK 2000 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001964
12 0 BERKE KASAP 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001141
13 0 ATAKAN DOĞAN 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 0350554
14 1 HALİL İLBEY YOLDAŞ 2001 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040500027
15 402 ENES KIZILCIK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001993
16 403 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001983
17 404 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001982
18 405 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001962
19 421 A. BERK İŞKİN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002000
20 422 S.MERT İŞKİN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002001
21 437 OSMAN EMİN SEVİM 2001 Türkiye Hira Spor 34
22 439 GÖKBERK SAĞLAM 2001 Türkiye Ferdi 17040000360
23 440 EGECAN ÜNEL 2001 Türkiye Ferdi 17040000361
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 İREM TÜREDİ 2001 Türkiye Hira Spor 34..
2 0 BİRSU ULKAT 2001 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002000
3 0 İLAYDA KOÇ 2000 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002003
4 0 AYSU AYDOĞAN 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000363
5 0 ECE ÖRNEK 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 6-1914
6 0 DAMLA KARALAY 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 5-1914
7 0 CEYLİN ÇEKİCİ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 4-1914
8 0 CEREN ÖZKOÇ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 3-1914
9 0 GÖZDENUR GÜVENBAŞ 2000 Türkiye Ferdi 17040000362
10 0 SARAH ALARA IŞKIN 2001 Türkiye Ferdi 48-040000007
11 10 JÜLİDE KÜÇÜK 1999 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001966
12 534 ALEYNA DAĞLI 2001 Türkiye Ferdi 17040000350
13 539 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17040000349
14 9 AYÇA NİSA DEMİRLENG 1999 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001965
GENÇ ERKEKLER (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 APL EREN BOZTAŞ 1998 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002001
2 0 ERDEM ÇAVUŞ 1998 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-0000038
3 0 GÜTİĞİN ER 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001986
4 0 BATUHAN ÖZTÜRK 1997 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-0000037
5 0 ANIL MUTLU 1998 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-040000036
6 0 BİLGE KAĞAN CİHANER 1998 Türkiye Hira Spor 34-
7 203 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
8 204 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
9 205 ONUR FURKAN ÖZATA 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001920
10 206 SERHAN ÖNCÜ 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001916
11 207 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
12 218 ALTAY ÖZCAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001034
13 219 ALİ RIZA GÜZGÜN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001037
14 253 MURAT ALİ KARADAĞ 1998 Türkiye Hira Spor 34...
15 257 İLKER KİRLİOĞLU 1995 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10040000230
GENÇ BAYANLAR (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 SİNEM ÖZDİL 1998 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001939
2 334 İLAYDA KARA 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001933
ELİT ERKEKLER (1967 - 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ALİ ELMA 1983 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40001981
2 10 MELİH İLKER GÜCÜYENER 1993 Türkiye Ferdi 10-040001988
3 16 ALİ MUTLU 1994 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001935
4 18 FUĞGAN ARIK 1980 Türkiye Hira Spor 34.400000
5 2 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
6 6 ONUR CALP 1990 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001943
7 7 FATİH AZRAK 1991 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001938
8 8 OKAN ULAŞ 1974 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001937
ELİT BAYANLAR (1967 - 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ASLİYE ÇELİK 1993 Türkiye Ferdi yok
2 61 ECE BAKICI 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001939
3 62 BERRAK IRMAK 1982 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040000023
4 64 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Altay Spor Kulübü 350554
5 65 CEREN ORHANLI 1992 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000024
ADAY ELİT BAYANLAR (1967 - 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ÇİĞDEM GÜLGEÇ 1989 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001930
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77