Sayfayı Yazdır
İznik Triatlonu (29 Haziran 2014 Pazar)
28-29 Haziran 2014
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  İznik
 Yarışma Kategorisi  Tüm Kategoriler
   
Sprint(Gençler hariç Puanlı)
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BARAN AKTAN 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001985
2 0 EMRE SABUR 2000 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001961
3 401 BERKE HAKKI GÜNAYDIN 1999 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000308
4 402 ENES KIZILCIK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001993
5 403 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001983
6 404 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001982
7 405 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001963
8 406 HAKAN AYDIN 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000305
9 407 KORHAN ÜNER 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000352
10 408 MERT ÖZMEN 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-04-040000334
11 410 ŞAHİN CAN HASER 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000333
12 411 YUNUS KÜTÜK 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-04050000357
13 414 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001031
14 415 ENDER GÜNEŞ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001122
15 417 BURAK BEZMEZ 1999 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000344
16 419 ATAHAN ATALAY 2001 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000343
17 420 ADNAN EGE ÖĞRETEN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001958
18 421 STEPHEN BERK İŞKİN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001971
19 422 ANDREW MERT İŞKİN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001959
20 423 ÇAĞRI EKEN 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040000358
21 424 NİHATCAN TATÜ 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040500026
22 425 ATAKAN ATA 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040000359
23 426 BERKAY ERCAN 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001038
24 427 ALİ SARIKAYA 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500002
25 428 BATUHAN CEMAL AKDAŞ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500005
26 431 HAKAN ARSLAN 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000304
27 433 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001120
28 434 EFE EGEMEN ŞEN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500010
29 435 OSMAN NURİ KANIGÜR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001988
30 437 OSMAN EMİN SEVİM 2001 Türkiye Hira Spor 34-
31 438 MEHMET ÇAKAN 2001 Türkiye Hira Spor 34..
32 442 TUNAHAN KILIÇ 2001 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-040001997
33 444 ADNAN İNCE 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000356
34 445 FURKAN HÜSEYİN YÜKSEL 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001134
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 AYŞENUR SEDEF ALAT 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040500040
2 0 Ö.AYTOLUN ERDUR 1999 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000083
3 0 AYSU AYDOĞAN 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000477
4 0 F.İREM GÜLER 1999 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000080
5 0 M.AYBÜKE ŞEN 1999 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000082
6 527 SİNEM TUNCA 1999 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001962
7 528 GÖRKEM SILA KORKMAZ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500012
8 529 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500013
9 530 İZGİ AKKEÇELİ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001054
10 532 BİLGE ECE SEYHAN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500007
11 533 MELİSA AKIN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500014
12 535 ALEYNA POSTACI 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000347
13 536 MÜJDE KIRCALI 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000346
14 537 SILA ÖZDEMİR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040500038
15 538 DAMLA ALKIM ÖLMEZ 1999 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001878
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MERT ERGİN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001041
2 0 İLKER KİRLİOĞLU 1995 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10040000230
3 0 MERT ANIL CALP 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000911
4 210 BAHADIR PİRİK 1995 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000242
5 218 ALTAY ÖZCAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001034
6 220 DOĞA TAMTAM 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001036
7 223 AHMET CAN KALYONCU 1995 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000065
8 224 SEMİH ŞENOĞUL 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000079
9 226 KAAN BEKAROĞLU 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000076
10 227 EROL CAN YAAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000057
11 229 HASAN HÜSEYİN AZKIN 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001907
12 230 GÜTİĞİN ER 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001986
13 234 NİMETULLAH ARIK 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001032
14 235 BARIŞ KAAN SEYHAN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001036
15 247 MUHAMMET ÇAĞRI SARIKAYA 1997 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-0400001978
16 251 SADIK AHMET BOYNUEĞRİ 1997 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001962
17 253 MURAT ALİ KARADAĞ 1998 Türkiye Hira Spor 34,
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 326 İREM CEREN AKAN 1998 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000307
2 327 SİNEM ÖZDİL 1998 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001939
3 328 TUĞÇE KARAKAYA 1996 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001938
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 SARP ÖNCÜ 1994 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000229
2 0 UMUT SALAR 1975 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000182
3 0 SABRİ ÖĞE 1994 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000226
4 0 HÜSEYİN UĞUR GENÇ 1979 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000183
5 1 DUYGUN YURTERİ 1984 Türkiye Maratonist 34-040000231
6 10 EREN AKDAĞ 1993 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001942
7 102 EMİR YASİN DERE 1994 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000078
8 13 UĞUR CAN POYRAZ 1991 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001920
9 16 ALİ MUTLU 1994 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001965
10 18 FUĞGAN ARIK 1994 Türkiye Hira Spor 34-00000405
11 19 MERDAN ÇAYIR 1981 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000062
12 2 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
13 3 İLKER SEZEN 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000658
14 4 YUNUS EMRE DERE 1991 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000066
15 5 ALİ ATLAN 1995 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000884
16 6 ONUR CALP 1990 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001943
17 7 FATİH AZRAK 1991 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001938
18 8 OKAN ULAŞ 1974 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001937
19 9 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001972
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 65 CEREN ORHANLI 1992 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000024
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MUSTAFA KULA 1987 Türkiye Ferdi 34-040000277
2 0 SÜLEYMAN GÜLLÜ 1987 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 23468484526
3 0 KAAN HOŞGELEN 1986 Türkiye Ferdi 34-040000714
4 0 ERDAL GÜNAYDIN 1986 Türkiye Ferdi 34-040000679
5 701 FERHAT SEMİZ 1986 Türkiye Ferdi 35-040000989
6 702 HALİL İBRAHİM YÜKSEL 1985 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040001855
7 704 FATİH ÖZ 1990 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06040001958
8 705 YALÇIN GİRGİN 1987 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06040001990
9 713 KUTLUHAN KORKMAZ 1987 Türkiye Maratonist 34-040000412
10 714 CİHAN ASRAK 1987 Türkiye Maratonist 34-040000413
11 768 HALİL KILIÇ 1985 Türkiye Ferdi 34-040000415
12 833 YÜKSEL DENİZ YÜKSEL 1988 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-040001994
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ÇETİN ÇETİNER 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001050
2 0 NİHAT ÇENGEL 1981 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 43168690546
3 0 NİHAT KORUCU 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002032
4 0 CAN ASLAN 1984 Türkiye Ferdi 34-040000650
5 0 BARAN BARUT 1981 Türkiye Ferdi 34-040000727
6 0 ERDEM AĞBAŞ 1981 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000133
7 0 ENİS AKYUZ 1984 Türkiye Ferdi 34-040000648
8 0 SERKAN KES 1981 Türkiye Fırtına (Slam) Spor Kulübü 35-040001131
9 0 KAAN PASİN 1983 Türkiye Ferdi 34-040000678
10 0 HÜSEYİN KAYABAŞI 1980 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 38164476874
11 718 ALİ ÖNER 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40001973
12 719 SELÇUK YAVUZ 1981 Türkiye Ferdi 34-00000519
13 720 İLKER İKİER 1980 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001940
14 721 EMRAH KARABOGA 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35045003741
15 771 ZAFER ADALI 1980 Türkiye Ferdi 34040000599
16 773 GÖKHAN ERCİYEŞ 1981 Türkiye Maratonist 34-040000510
17 774 ARİF HARUN ARMAN 1980 Türkiye Ferdi 34-040000658
18 775 SONER ORALKASIM 1981 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001917
GENÇ ERKEKLER A (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 SELÇUK SABUNCU 1978 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 000000
2 0 İLKER ALPASLAN TIRAŞ 1979 Türkiye Ferdi 34-040000378
3 0 ULUÇ HOŞGELEN 1979 Türkiye Ferdi 34-040000715
4 0 MUSTAFA KUMBARACI 1975 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000932
5 0 HAKAN BALABAN 1979 Türkiye Ferdi 34-040000769
6 0 OZAN KOTAN 1977 Türkiye Maratonist 34040000569
7 0 HAMDİ DURAL 1977 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 21122830672
8 0 UTKU ERDEM ÖZER 1977 Türkiye Maratonist 34040000768
9 726 FIRAT DİZMAN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000001
10 727 CENK ARSLAN 1975 Türkiye Ferdi 34-040000723
11 732 AYTUĞ AKAR 1975 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002030
12 780 SERDAR SELIŞIK 1976 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002039
13 784 KUTLUHAN ÖZKUNT 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000875
14 785 MEMET ARİF ÖZTOP 1979 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001022
15 788 MEHMET CİLASUN BAYÜLGEN 1976 Türkiye Ferdi 34-040000610
GENÇ ERKEKLER B (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 SEVGİN IŞIK 1972 Türkiye Ferdi 16-040000035
2 0 HAKAN YANKAYA 1970 Türkiye Ferdi 07-040001987
3 0 AYTAÇ BOŞVER 1973 Türkiye Ferdi 34-040000758
4 0 MEMET BURAK UNAL 1974 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000243
5 0 NURİ ALPER ULUPINAR 1971 Türkiye Ferdi 34-040000497
6 0 MUSTAFA YİLDİRİM 1974 Türkiye Ferdi 1500
7 0 LEVENT KENDİR 1971 Türkiye Ferdi 34-040000498
8 0 STUART WARD 1970 Türkiye Ferdi 0000000000000000000000
9 733 GÖKHAN ÖZKORKMAZ 1970 Türkiye Ferdi 34-040000362
10 734 TUNÇ GÜR 1971 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002031
11 736 MURAT ATLI 1974 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040000255
12 737 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000015
13 739 EMRE TACİR 1973 Türkiye Maratonist 34-040000342
14 743 ATEŞ BERNA 1973 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000247
15 746 SÜLEYMAN MALKOÇ 1974 Türkiye Ferdi 34-040000717
16 747 ALİ RIZA BİLAL 1973 Türkiye Ferdi 340000156
17 794 ADİL UÇARCI 1970 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001947
18 801 ALPAY GÜNERALP 1974 Türkiye Ferdi 34-040000616
19 841 CEMİL YILDIZHAN 1972 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001897
20 842 YUSUF YÜKSEL 1972 Türkiye Ferdi 10-040000256
21 843 EKREM TAŞKIN 1972 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-040001990
GENÇ BAYANLAR A (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 CEMALETTİN BAŞAK 1965 Türkiye Ferdi 34-040000235
2 0 AHMET BOLULU 1967 Türkiye Hira Spor 34-040000606
3 0 FİKRET BAŞTIMAR 1967 Türkiye Ferdi 81-040000001
4 752 KEREM ÖMER ERTEN 1968 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000061
5 755 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 040000065
6 757 NİYAZİ UĞUR 1969 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002047
7 812 FERİDUN ÖZDAMAR 1966 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 34-400001026
8 815 HALUK BABACAN 1966 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000234
9 818 ESREF DENIZ 1968 Türkiye Ferdi 07-040001954
10 844 MEHMET SEÇİLMİŞ 1968 Türkiye Deniz Fidan Sportiva Spor Kulübü 35-040001119
GENÇ BAYANLAR B (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ALTAN GÖRSEVAL 1962 Türkiye Ferdi 040000726
2 0 ÖMER BİLGE 1963 Türkiye Ferdi 34-040000739
3 0 MELİH IŞIKÇI 1961 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-040001914
4 761 HAKAN SAYAR 1962 Türkiye Maratonist 34-040000365
5 764 MARTİN BERNHART 1963 Almanya Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001877
6 820 CHRİS HOWES 1962 Avustralya Ferdi 06-040002016
7 821 MEHMET YILDIZ 1963 Türkiye Kütahya Çini Spor Kulübü 43-040000092
8 826 RECAİ KIRMIZITAŞ 1961 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001892
9 845 FATİH BİRDAL 1962 Türkiye Ferdi 41-04000271
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 766 MEHMET MAZLUM ÖZPAĞDA 1957 Türkiye Maratonist 34-040000326
2 827 AYHAN TAMA 1958 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000027
3 846 KEMAL KIZILARSLAN 1955 Türkiye Kütahya Termal Turizm Gençlik ve Spor Kulübü 43-040000101
4 847 ALİ KEMAL GÜNER 1959 Türkiye Hira Spor 34-040000361
ELİT BAYANLAR (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 829 SABRİ ÇAM 1949 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001896
2 830 ALİ BIDI 1949 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001949
19+ ERKEKLER (1993 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 FEYZA DOĞRUCUOĞLU ERTÖRÜN 1986 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 29081986
2 0 ÖZGE DEMİRBUĞA 1988 Türkiye Ferdi 34-040000756
3 162 MEHTAP DEMİRCİOĞLU 1990 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000074
4 608 VİRGİNİE INCİ ARSLAN 1986 Türkiye Ferdi 06040002028
5 609 MERVE CEYLAN 1988 Türkiye Ferdi 34-040000719
6 620 ÇİĞDEM GÜLGEÇ 1989 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040000024
25+ ERKEKLER (1988 - 1992)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 SOPHİE JACKSON 1978 İngiltere Ferdi 00728104927
2 0 SİBEL BİRCAN KURAĞI 1978 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-040001129
3 0 MERAL HOFMANN 1978 Türkiye Fırtına (Slam) Spor Kulübü 35-040001029
4 611 NEVAL YASAR 1980 Türkiye Maratonist 34-04000162
5 612 SEZİN TACİR 1977 Türkiye Maratonist 34-040000398
6 616 G. DENİZ SALPAR 1980 Türkiye Ferdi 34-040000607
30+ ERKEKLER (1983 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MARTİNE NOLAN 1974 İrlanda Ferdi 34-040000755
2 0 FATMA EBRU TACİR 1971 Türkiye Maratonist 34040000410
3 618 AYŞİN ÖZER BAŞKIR 1972 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000010
35+ ERKEKLER (1978 - 1982)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 622 HEDİYE TAMA 1963 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000026
45+ ERKEKLER (1968 - 1972)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BATUHAN ÜNAL 1993 Türkiye Maratonist
2 0 CEM KOTİL 1990 Türkiye Ferdi 34-040000763
50+ ERKEKLER (1963 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 163 SERA SAYAR 1992 Türkiye Maratonist 34-040000625
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77