Sayfayı Yazdır
Kütahya Triatlonu ve Küçükler Aquatlonu (01 Haziran 2014 Pazar)
31 Mayıs-01 Haziran 2014
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Kütahya
 Yarışma Kategorisi  Yıldız-Genç-Elit Küçükler Aquatlonu
   
Olimpik (Puanlı) Aquatlon Küçükler (Puanlı)
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ADNAN İNCE 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü çıkıyor
2 0 TUNAHAN KILIÇ 2001 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-040001998
3 0 BERKE TAŞKIN 2000 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-040001999
4 0 FURKAN HÜSEYİN YÜKSEL 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-04000
5 402 ENES KIZILCIK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001993
6 403 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001983
7 404 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001982
8 405 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001965
9 406 HAKAN AYDIN 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-04000305
10 407 KORHAN ÜNER 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000352
11 408 MERT ÖZMEN 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000334
12 409 ASIM TUNA BAŞKIR 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000336
13 410 ŞAHİNCAN HASER 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000333
14 411 YUNUS KÜTÜK 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000237
15 414 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001031
16 415 ENDER GÜNEŞ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001122
17 416 ALPER ALP 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040500024
18 417 BURAK BEZMEZ 1999 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000344
19 418 GÖKHAN KONUT 2000 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000320
20 419 ATAHAN ATALAY 2001 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000343
21 420 ADNAN EGE ÖĞRETEN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001958
22 421 STEPHEN BERK İŞKİN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001971
23 422 ANDREW MERT İŞKİN 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001959
24 423 ÇAĞRI EKEN 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040500023
25 424 NİHATCAN TATÜ 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040500026
26 425 ATAKAN ATA 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040500024
27 426 BERKAY ERCAN 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001038
28 427 ALİ SARIKAYA 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500002
29 428 BATUHAN CEMAL AKDAŞ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500005
30 429 ENES ERGENE 2001 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000003
31 431 HAKAN ARSLAN 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000304
32 433 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001120
33 434 EFE EGEMEN ŞEN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500010
34 435 OSMAN NURİ KANIGÜR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040500004
35 437 OSMAN EMİN SEVİM 2001 Türkiye Hira Spor 34:
36 438 MEHMET ÇAKAN 2001 Türkiye Hira Spor 34--
37 439 GÖKBERK SAĞLAM 2001 Türkiye Ferdi 17-040000360
38 440 EGECAN ÜNEL 2001 Türkiye Ferdi 17-040000361
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BEYZA SEÇİLMİŞ 1999 Türkiye Deniz Fidan Sportiva Spor Kulübü 35-040001114
2 527 SİNEM TUNCA 1999 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001962
3 528 GÖRKEM SILA KORKMAZ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500012
4 529 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500013
5 530 İZGİ AKKEÇELİ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001054
6 532 BİLGE ECE SEYHAN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500007
7 533 MELİSA AKIN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500014
8 534 ALEYNA DAĞLI 2001 Türkiye Ferdi 17-040000350
9 537 SILA ÖZDEMİR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040500038
10 538 DAMLA ALKIM ÖLMEZ 1999 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001878
11 539 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17-040000349
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 DENİZHAN EGE 1998 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000335
2 203 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
3 204 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
4 205 ONUR FURKAN ÖZATA 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001920
5 206 SERHAN ÖNCÜ 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001916
6 207 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
7 210 BAHADIR PİRİK 1995 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000242
8 212 SAHİN GİRAL 1997 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000354
9 213 FATİH ÇORAPLI 1998 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000013
10 214 EŞREF CAN SAVCI 1997 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000011
11 215 BURAK ERGENE 1997 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000014
12 216 GÖRKEM DEMİR 1997 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000015
13 220 DOĞA TAMTAM 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001036
14 221 ATA YAHŞİ 1998 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-040001072
15 222 ADNAN KURT 1996 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000057
16 223 A.CAN KALYONCU 1995 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000065
17 224 SEMİH ŞENOĞUL 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000079
18 225 MUHAMMET ERGİN 1996 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000063
19 226 KAAN BEKAROĞLU 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000076
20 227 EROL CAN YARAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000057
21 228 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000053
22 229 HASAN HÜSEYİN AZKIN 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001907
23 230 GULTİGN ER 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001936
24 231 ARDA TÜMER 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001069
25 232 TAHSİN DENİZ SARAÇ 1995 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001067
26 236 CANER ALGÜN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000900
27 237 ANIL YILMAZ 1998 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000010
28 245 EREN EFE 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000070
29 248 M.FURKAN ERYİĞİT 1996 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000356
30 251 SADIK AHMET BOYNUEĞRİ 1997 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001962
31 253 MURAT ALİ KARADAĞ 1998 Türkiye Hira Spor 34
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MERVE İPEK 1996 Türkiye Fırtına (Slam) Spor Kulübü 35-040000874
2 326 İREM CEREN AKAN 1998 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000307
3 327 SİNEM ÖZDİL 1998 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001939
4 328 TUĞÇE KARAKAYA 1996 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001938
5 330 YELBESU BÜYÜKZÖNGÜR 1997 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
6 332 YAĞMUR AYDOĞAN 1995 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000017
7 334 İLAYDA KARA 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001933
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BAHADIR TAMA 1985 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-00000004
2 0 METEHAN KAÇMAZ 1990 Türkiye Ferdi 10-040001995
3 0 MELİH İLKER GÜCÜYENER 1993 Türkiye Ferdi 10-040001988
4 1 DUYGUN YURTERİ 1984 Türkiye Maratonist 34-040000231
5 10 EREN AKDAĞ 1993 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001942
6 13 UĞUR CAN POYRAZ 1991 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001920
7 16 ALİ MUTLU 1994 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001935
8 18 FUĞGAN ARIK 1980 Türkiye Hira Spor 34..
9 2 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
10 3 İLKER SEZEN 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000658
11 5 ALİ ATLAN 1994 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000884
12 6 ONUR CALP 1990 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001943
13 7 FATİH AZRAK 1991 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001938
14 8 OKAN ULAŞ 1974 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001937
15 9 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001972
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 61 ECE BAKICI 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001939
2 62 BERRAK IRMAK 1982 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040000023
3 63 BAHAR SAYGILI 1986 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001989
4 65 CEREN ORHANLI 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000024
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 KEMAL AYKAÇ 1989 Türkiye Kütahya Celal Fidan Gençlik ve Spor Kulübü 43-040000095
2 0 YÜKSEL DENİZ YÜKSEL 1988 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-040001994
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ERCAN ŞİRİN 1981 Türkiye Kütahya Rota Spor Kulübü 43-040000103
2 0 TÜRKER ARAT 1982 Türkiye Ferdi 06-040001992
3 719 SELÇUK YAVUZ 1981 Türkiye Ferdi 34-00000519
4 720 İLKER İKİER 1980 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001940
GENÇ ERKEKLER A (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ÖNDER KARAKÜLAH 1979 Türkiye Ferdi 06-123456
2 0 MECNUN VATANSEVER 1975 Türkiye Ferdi 10-040001944
3 0 HÜSEYİN TUNÇMEN 1977 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32040000029
4 0 MUHAMMED SAİD ÖREN 1977 Türkiye Kütahya Halil Kılıçoğlu Gençlik ve Spor Kulübü 43-040000102
5 0 ORKUN DÖKMEN 1977 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-040001991
GENÇ ERKEKLER B (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 CEMİL YILDIZHAN 1972 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001897
2 0 YUSUF YÜKSEL 1972 Türkiye Ferdi 10-040000256
3 0 EKREM TAŞKIN 1972 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-0001990
4 737 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000015
5 745 OZAN TUNA 1973 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000991
6 797 KERİM SEÇİLMİŞ 1971 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040001015
GENÇ BAYANLAR A (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MEHMET SEÇİLMİŞ 1969 Türkiye Deniz Fidan Sportiva Spor Kulübü 35-040001119
2 733 GÖKHAN ÖZKORKMAZ 1970 Türkiye Ferdi 34-040000362
3 755 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 040000065
4 756 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-040001932
5 812 FERİDUN ÖZDAMAR 1966 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 34-4000001026
GENÇ BAYANLAR B (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 FATİH BİRDAL 1962 Türkiye Ferdi 41-04000271
2 0 KEMAL KIZILARSLAN 1955 Türkiye Kütahya Termal Turizm Gençlik ve Spor Kulübü 43-040000101
3 821 MEHMET YILDIZ 1963 Türkiye Kütahya Çini Spor Kulübü 43-040000092
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ALİ KEMAL GÜNER 1959 Türkiye Hira Spor 34-040000361
2 766 MEHMET MAZLUM ÖZPAĞDA 1957 Türkiye Maratonist 34-040000326
3 827 AYHAN TAMA 1958 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000027
19+ ERKEKLER (1993 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ÇİĞDEM GÜLGEÇ 1989 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040000024
2 162 MEHTAP DEMİRCİOĞLU 1990 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000074
25+ ERKEKLER (1988 - 1992)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 HANDE NİLAY TIRAŞ 1984 Türkiye Kütahya Celal Fidan Gençlik ve Spor Kulübü 43-040000080
2 604 HANDAN KORTAK 1984 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000345
35+ ERKEKLER (1978 - 1982)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 HEDİYE TAMA 1963 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000026
45+ ERKEKLER (1968 - 1972)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 CAGATAY İNCEL 1993 Türkiye Ferdi 34-
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77