Sayfayı Yazdır
Antalya Triatlonu (03 Mayıs 2014 Cumartesi)
02-03 Mayıs 2014
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Antalya
 Yarışma Kategorisi  Tüm Kategoriler (Elitler hariç) (Halk Triatlonu)
Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız
   
Olimpik (Puanlı)
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 CAN TUGAY 2001 Türkiye Ferdi 3500000000
2 0 ONUR FİLİZKIRAN 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü ÇIKIYOR
3 0 BERKAY ÖLMEZ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001040
4 0 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040500001
5 0 EFE EGEMEN ŞEN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500010
6 0 OSMAN NURİ KANIGÜR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040500004
7 0 HAKAN ARSLAN 2000 Türkiye Ferdi 17-040000304
8 0 MEHMET ÇAKAN 1999 Türkiye Hira Spor 34.
9 0 KAAN SAR 2001 Türkiye Ferdi 34
10 0 OSAMAN EMİN SEVİM 2001 Türkiye Hira Spor 34,
11 0 EGECAN ÜNEL 2001 Türkiye Ferdi 17.040500020
12 0 GÖKBERK SAĞLAM 2001 Türkiye Ferdi 17.040500021
13 401 BERKE HAKKI GÜNAYDIN 1999 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000308
14 402 ENES KIZILCIK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001993
15 403 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001983
16 404 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001982
17 405 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001965
18 406 HAKAN AYDIN 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000305
19 407 KORHAN ÜNER 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000352
20 408 MERT ÖZMEN 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000334
21 409 TUNA ASIM BAŞKIR 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000336
22 411 YUNUS KÜTÜK 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000357
23 412 ESEN GİRAL 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000353
24 414 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001031
25 415 ENDER GÜNEŞ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500020
26 416 ALPER ALP 1999 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040000120
27 417 BURAK BEZMEZ 1999 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000344
28 418 GÖKHAN KONUT 2001 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000320
29 419 ATAHAN ATALAT 2001 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000343
30 420 ADNAN EGE ÖĞRETEN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001958
31 421 STEPHEN BERK İŞKİN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001971
32 422 ANDREW MERT İŞKİN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001959
33 423 ÇAĞRI EKEN 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040500023
34 424 NİHATCAN TATÜ 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040500026
35 425 ATAKAN ATA 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040500024
36 426 BERKAY ERCAN 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001038
37 427 ALİ SARIKAYA 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500002
38 428 BATUHAN CEMAL AKDAŞ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500005
39 429 ENES ERGENE 2001 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000003
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17-040500001
2 0 DAMLA ALKIM ÖLMEZ 1999 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001878
3 527 SİNEM TUNCA 1999 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001962
4 528 GÖRKEM SILA KORKMAZ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500012
5 529 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500013
6 530 İZGİ AKKEÇELİ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001054
7 531 EZGİ SEVCAN USTABAŞ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001057
8 532 BİLGE ECE SEYHAN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500007
9 533 MELİSA AKIN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500014
10 534 ALEYNA DAĞLI 2001 Türkiye Ferdi 17.040000350
11 537 SILA ÖZDEMİR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040500038
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MURAT ALİ KARADAĞ 1998 Türkiye Hira Spor 34-
2 0 SAHIB SALAHOV 1997 Azerbaycan Ferdi AZE 0004
3 0 MUHAMMED ÇAĞRI SARIKAYA 1997 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001978
4 0 DENIS KARCHASHKIN 1998 Azerbaycan Ferdi AZE 0001
5 0 NURLAN ALIYEV 1997 Azerbaycan Ferdi AZE 0005
6 0 EREN EFE 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000070
7 0 EMRE ALTINTAŞ 1998 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000065
8 0 RAMAZAN EMRE İÇÖZ 1995 Türkiye Ferdi 07-040001981
9 0 ORKHAN HEYDARLI 1995 Azerbaycan Ferdi AZE 0002
10 0 ELMIR YUSIFOV 1997 Azerbaycan Ferdi AZE 0003
11 0 BARIŞ KAAN SEYHAN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001055
12 0 AKINCAN ELMAS 1998 Türkiye Hira Spor 34,-
13 0 DURAKHAN ZEYBEK 1998 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-04000321
14 0 FURKAN ERYİĞİT 1996 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000327
15 201 BATUHAN AKÇA 1998 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000341
16 202 HAŞMETCAN AKTAN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000929
17 203 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
18 204 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
19 205 ONUR FURKAN ÖZATA 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001920
20 206 SERHAN ÖNCÜ 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001916
21 207 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
22 210 BAHADIR PİRİK 1995 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000242
23 211 BAHRİ DENİZHAN EĞE 1998 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000335
24 212 ŞAHİN GİRAL 1997 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000354
25 213 FATİH ÇORAPLI 1998 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000013
26 214 EŞREF CAN SAVCI 1997 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000011
27 215 SÜLEYMAN BURAK ERGENE 1997 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000014
28 216 GÖRKEM DEMİR 1997 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000015
29 218 ALTAY ÖZCAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001034
30 219 ALİ RIZA GÜZGÜN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001037
31 227 EROL CAN YARAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000057
32 228 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000053
33 229 HASAN HÜSEYİN AZKIN 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001907
34 231 ARDA TÜMER 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001069
35 232 TAHSİN DENİZ SARAÇ 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001067
36 233 TOLGA MAKARAÇ 1996 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000918
37 234 NİMETULLAH ARIK 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001032
38 236 CANER ALGÜN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000900
39 237 ANIL YILMAZ 1998 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000010
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 PELİN AYVERDİ 1996 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001928
2 0 İLAYDA KARA 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001933
3 326 İREM CEREN AKAN 1998 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000307
4 327 SİNEM ÖZDİL 1998 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001939
5 328 TUĞÇE KARAKAYA 1996 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001938
6 329 SERAY FİLİZ 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001021
7 330 YELBESU BÜYÜKZÖNGÜR 1997 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001020
8 331 İLKAY POLAT 1995 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001984
9 332 YAĞMUR AYDOĞAN 1995 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000017
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 AHMET BİLİR 1994 Türkiye Ferdi 00912
2 0 FUĞGAN ARIK 1994 Türkiye Hira Spor 34-0450000305
3 0 MERDAN ÇAYIR 1981 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000062
4 10 EREN AKDAĞ 1993 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001942
5 12 NURİ ACAR 1976 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001943
6 13 UĞUR CAN POYRAZ 1991 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001920
7 2 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
8 3 İLKER SEZEN 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000658
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 66 SEMRA YETİŞ 1987 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001979
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 FATİH ALTUNSOY 1990 Türkiye Ferdi YOK
2 0 TALHA OCAKÇI 1987 Türkiye Ferdi 34-040000703
3 0 HALİL KILIÇ 1985 Türkiye Ferdi 34-040000415
4 701 FERHAT SEMİZ 1986 Türkiye Ferdi 35-040000989
5 702 HALİL İBRAHİM YÜKSEL 1985 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040001855
6 703 GÜRSEL YAZAR 1987 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06040001896
7 704 FATİH ÖZ 1990 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040001958
8 705 YALÇIN GİRGİN 1987 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040001990
9 706 MUSTAFA ÖZTÜRK 1988 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002038
10 707 BURAK ERTÜRK 1987 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002034
11 708 AKİF SALI 1985 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002035
12 712 SABRİ YİĞİT ÜFLER 1986 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001935
13 713 KUTLUHAN KORKMAZ 1987 Türkiye Maratonist 34-040000412
14 714 CİHAN ASRAK 1987 Türkiye Maratonist 34-040000413
15 715 İSMAİL ARKAN 1985 Türkiye Ferdi 06040001985
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ZAFER ADALI 1980 Türkiye Ferdi 34-040000599
2 0 DİNÇER YILMAZ 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002053
3 0 GÖKHAN ERCİYEŞ 1981 Türkiye Maratonist 34-040000510
4 0 ARİF HARUN ARMAN 1980 Türkiye Ferdi 34-040000658
5 0 SONER ORALKASIM 1981 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001917
6 0 DORUK UÇAR 1984 Türkiye Ferdi 06-040002049
7 0 ERCÜMENT İNCE 1983 Türkiye Ferdi 06-040002050
8 0 BURHAN CÖMERTOĞLU 1981 Türkiye Ferdi 07-040001922
9 717 EMRE SOYSEVER 1981 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002037
10 718 ALİ ÖNER 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040001973
11 719 SELÇUK YAVUZ 1981 Türkiye Ferdi 34-00000519
12 721 EMRAH KARABOĞA 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü
13 722 EMRE ÖZENSES 1984 Türkiye Ferdi 34-040000729
14 724 GÖKSEN ÇINAR 1981 Türkiye Maratonist 34-040000032
15 725 LEVENT KOÇ 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002042
16 831 ABDÜLKERİM TAŞDEMİR 1984 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001888
GENÇ ERKEKLER A (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MUZAFFER ÇAĞIN İPEKOĞLU 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001005
2 0 SERDAR SELIŞIK 1976 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002039
3 0 CAHİT BURAK KOREL 1978 Türkiye Kuşadası Gençlik Bisiklet Ve Triatlon Spor Kulübü 09040000011
4 0 KORHAN TURAN 1975 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001007
5 0 LOIC CHRISTIAN GOHAREL 1976 Türkiye Maratonist 34-040000741
6 0 KUTLUHAN ÖZKUNT 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000875
7 0 ÖZGÜR AKSAMAN 1979 Türkiye Ferdi 34-040000745
8 0 MEMET ARİF ÖZTOP 1979 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001022
9 0 BURAK BAKIRSOY 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001006
10 0 MEHMET CİLASUN BAYÜLGEN 1978 Türkiye Ferdi 34-040000610
11 0 HÜSEYİN BALCI 1976 Türkiye Ferdi 34-040000636
12 728 ÇAĞLAR İBRAHİM TAŞ 1977 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-000001354688
13 730 SELÇUK BERTAN 1977 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000023
14 731 MİKHAİL BERLİZEV 1979 Türkiye Ferdi 1792454
15 732 AYTUĞ AKAR 1975 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06040002030
GENÇ ERKEKLER B (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 AHMET DENİZLİ 1972 Türkiye Ferdi 34-040000742
2 0 ADİL UÇARCI 1970 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001947
3 0 JONATHAN RUNNELS 1970 Türkiye Ferdi 821039289
4 0 OZGUR ALTUN 1974 Türkiye Ferdi 34-040000744
5 0 ALPAY GÜNERALP 1972 Türkiye Ferdi 34-040000616
6 0 HUROL YAVUZTURK 1971 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000045
7 0 ALİ HAKAN EĞİLMEZ 1971 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000230
8 0 KERİM SEÇİLMİŞ 1971 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040001015
9 0 SERDAR ÜNALAN 1972 Türkiye Ferdi 06-040002055
10 0 BONİ SALİS 1971 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-04 0000205
11 0 SÜLEYMAN MALKOÇ 1974 Türkiye Ferdi 34-040000717
12 0 ALİ İBRAHİM ÖZ 1972 Türkiye Ferdi 07-040001974
13 0 ALİ KIRKINCI 1974 Türkiye Ferdi 35-0500000350
14 0 AYKUT GÜMÜŞ 1974 Türkiye Rivamad Riva Macera Atletizm ve Doğa Sporları Kulübü 34-040000163
15 0 İSMAİL SELÇUK OĞUZTÜRK 1973 Türkiye Ferdi 34-040000722
16 0 YÜCEL BİLİCİ 1974 Türkiye Ferdi 34-040000721
17 0 ALİ ÖZBUDAK 1971 Türkiye Ferdi 41-040000278
18 0 ONUR ÖZEL 1974 Türkiye Ferdi 34-040000657
19 734 TUNÇ GÜR 1971 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002031
20 736 MURAT ATLI 1974 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040000255
21 739 EMRE TACİR 1973 Türkiye Maratonist 34-040000398
22 740 ANIL ALTUNBAŞ 1970 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35- 040001030
23 743 ATEŞ BERNA 1973 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000247
24 744 KIVANÇ GALİP ÖVER 1970 Türkiye Ferdi 06-0400001968
25 745 OZAN TUNA 1974 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000991
26 747 ALİ RIZA BİLAL 1973 Türkiye Ferdi 159
27 750 ERTUNÇ AKDOĞAN 1971 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002022
28 8 OKAN ULAS 1974 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001941
GENÇ BAYANLAR A (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BİNATLI TUGAY 1969 Türkiye Ferdi 34-040000618
2 0 NİKOLA MARİNÇİÇ 1969 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000253
3 0 ERDİNÇ SADIK ERYILMAZ 1966 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001893
4 0 FERİDUN ÖZDAMAR 1966 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 1026
5 0 KIVANC ONUTMAN 1969 Türkiye Ferdi 34-040000594
6 0 EMANUEL JOEL COHAN 1969 Amerika Birleşik Devletleri Ferdi 444093698
7 0 HALUK BABACAN 1966 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000234
8 0 HAKAN KANCA 1968 Türkiye Maratonist 34-040000567
9 0 ALP FINDIKOĞLU 1969 Türkiye Ferdi 34-040000702
10 0 TOLGA OSMAN YÜCEL 1969 Türkiye Ferdi 34040000725
11 0 ESREF DENİZ 1968 Türkiye Ferdi 07_040001954
12 752 KEREM ÖMER ERTEN 1968 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000061
13 754 MUSTAFA ÇELİK 1968 Türkiye Ferdi 07-040001976
14 755 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 040000065
15 756 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-040001932
16 757 NİYAZİ UĞUR 1969 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002047
17 759 HÜSEYİN YILMAZ 1968 Türkiye Ferdi 07-040001955
GENÇ BAYANLAR B (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 CHRİS HOWES 1962 Avustralya Ferdi 06-0400002016
2 0 ADİL ARAT 1961 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001975
3 0 ABDULLAH DEVECİ 1964 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001948
4 0 AYVAZ KOSUKOĞLU 1962 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-04000
5 0 IURIE OSTAŞIN 1961 Moldova Antalya Triatlon Spor Kulübü 0960611013089
6 0 RECAİ KIRMIZITAŞ 1961 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001892
7 761 HAKAN SAYAR 1962 Türkiye Maratonist 34-040000465
8 765 HASAN İŞBİLEN 1961 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040000040
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 AYHAN TAMA 1958 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000027
2 766 MEHMET MAZLUM ÖZPAĞDA 1957 Türkiye Maratonist 34-040000326
ELİT BAYANLAR (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 AHMET YANAR 1954 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 2556965
2 0 ALİ BIDI 1949 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001949
19+ ERKEKLER (1993 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 VİRGİNİE INCİ ARSLAN 1986 Türkiye Ferdi 06040002028
2 0 MERVE CEYLAN 1988 Türkiye Ferdi 34-040000719
3 161 SEHER KOCATEPE 1988 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001942
4 601 NAZLI TOĞANAŞ 1986 Türkiye Maratonist 34-040000401
25+ ERKEKLER (1988 - 1992)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 CAROLE MULLER 1978 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001973
2 0 BESTE ÖNAL 1979 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000360
3 0 NEVAL YASAR 1980 Türkiye Maratonist 34-040000162
4 0 SEZİN TACİR 1977 Türkiye Maratonist 34-040000342
5 0 JESSİCA LEE PİGOTT 1983 Amerika Birleşik Devletleri Ferdi 820858490
6 0 VESİLE YILMAZ ANATCA 1977 Türkiye Ferdi 07-040001952
7 0 DİDEM AKSOY 1976 Türkiye Ferdi 34-040000737
8 0 G. DENİZ SALPAR 1980 Türkiye Ferdi 34-040000607
9 602 GOKSU TUGAY 1976 Türkiye Ferdi 596
10 604 HANDAN KORTAK 1984 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000345
30+ ERKEKLER (1983 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 AYŞİN ÖZER BAŞKIR 1972 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000010
2 0 AYŞE YASEMİN YILDIRIM 1965 Türkiye Ferdi 34-040000394
3 605 DİLEK BAYTAN 1965 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000259
35+ ERKEKLER (1978 - 1982)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 607 NİLHAN ÖZPAĞADA 1964 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000615
45+ ERKEKLER (1968 - 1972)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ALİ CAN ANDAÇ 1992 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002051
2 101 ERKMEN ERAKKUS 1991 Türkiye Maratonist 34-040000622
3 103 HALİL ÇETİNKAYA 1992 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002043
4 104 CEM ÖZCAN 1991 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002048
5 106 M. KUTSİ ODAMAN 1994 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002045
6 107 YUNUS KÜÇÜK 1994 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002046
7 108 YUNUS DEMİRTAŞ 1993 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002041
8 109 FATİH KÜÇÜKER 1994 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002040
9 7 FATİH AZRAK 1993 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001938
50+ ERKEKLER (1963 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 SERA SAYAR 1992 Türkiye Maratonist 34-040000625
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77