Sayfayı Yazdır
Mersin Taşucu Triatlonu (13 Nisan 2014 Pazar)
12-13 Nisan 2014
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Taşucu/Mersin
 Yarışma Kategorisi  Tüm Kategoriler
Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız
   
Olimpik (Puanlı)
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BERKE HAKKI GÜNAYDIN 1999 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000308
2 0 ENES KIZILCIK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-045001419
3 0 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001983
4 0 SEMİH ERDİK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-0400001982
5 0 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001965
6 0 HAKAN AYDIN 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000305
7 0 KORHAN ÜNER 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000352
8 0 MERT ÖZMEN 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000334
9 0 TUNA ASIM BAŞKIR 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000336
10 0 ŞAHİNCAN HASER 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000333
11 0 YUNUS KÜTÜK 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000354
12 0 ESEN GİRAL 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000353
13 0 BATUHAN YANIL 2001 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000356
14 0 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001031
15 0 ENDER GÜNEŞ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500020
16 0 ALPER ALP 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040000120
17 0 BURAK BEZMEZ 1999 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000344
18 0 GÖKHAN KONUT 2000 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000320
19 0 ATAHAN ATALAY 2001 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000343
20 0 ADNAN EGE ÖĞRETEN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001958
21 0 STEPHEN BERK İŞKİN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001960
22 0 ANDREW MERT İŞKİN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001959
23 0 ÇAĞRI EKEN 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040500023
24 0 NİHATCAN TATÜ 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040500026
25 0 ATAKAN ATA 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040500024
26 0 BERKAY ERCAN 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001038
27 0 ALİ SARIKAYA 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500002
28 0 BATUHAN CEMAL AKDAŞ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500005
29 20 ENES ERGENE 2001 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040500003
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 GİZEM MUTLU 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000338
2 0 SİNEM TUNCA 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001962
3 0 GÖRKEM SILA KORKMAZ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500012
4 0 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500013
5 0 İZGİ AKKEÇELİ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001054
6 0 EZGİ SEVCAN USTABAŞ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001057
7 0 BİLGE ECE SEYHAN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500007
8 0 MELİSA AKIN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500014
9 0 ALEYNA DAĞLI 2001 Türkiye Ferdi 17-40000350
10 0 ALEYNA POSTACI 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000347
11 0 MÜJDE KIRCALI 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000346
12 0 SILA ÖZDEMİR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040500038
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BATUHAN AKÇA 1998 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000341
2 0 DOĞA TAMTAM 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001036
3 0 ALİ RIZA GÜZGÜN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000000
4 0 ALTAY ÖZCAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001034
5 0 HAŞMETCAN AKTAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000929
6 0 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
7 0 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
8 0 ONUR FURKAN ÖZATA 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001936
9 0 SERHAN ÖNCÜ 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001916
10 0 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
11 0 ALİ ARDA KAYAER 1998 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001998
12 0 OĞUZHAN YİĞİT 1998 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001999
13 0 BAHADIR PİRİK 1995 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000242
14 0 BAHRİDENİZHAN EĞE 1998 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000355
15 0 ŞAHİN GİRAL 1997 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000355
16 0 CANER ALGÜN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000900
17 0 BARIŞ KAAN SEYHAN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001055
18 0 ATA YAHŞİ 1998 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-040001072
19 0 ADNAN KURT 1996 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000057
20 0 A.CAN KALYONCU 1995 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000065
21 0 SEMİH ŞENOĞUL 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000079
22 0 MUHAMMET ERGİN 1996 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000063
23 0 KAAN BEKAROĞLU 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000059
24 0 NİMETULLAH ARIK 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001032
25 0 GÜLTİĞİN ER 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001986
26 0 ARDA TÜMER 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001069
27 0 TAHSİN DENİZ SARAÇ 1995 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001067
28 0 TOLGA MAKARAÇ 1996 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000918
29 100 EŞREF CAN SAVCI 1997 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000011
30 101 SÜLEYMAN BURAK ERGENE 1997 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000014
31 102 GÖRKEM DEMİR 1997 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000015
32 104 MERT KILAVUZ 1995 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000009
33 109 ANIL YILMAZ 1998 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000010
34 116 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000053
35 117 HASAN HÜSEYİN AZKIN 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001907
36 118 EROL CAN YARAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000057
37 95 FATİH ÇORAPLI 1998 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000013
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 İREM CEREN AKAN 1998 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000307
2 0 SİNEM ÖZDİL 1998 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001939
3 0 TUĞÇE KARAKAYA 1996 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001938
4 0 SERAY FİLİZ 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001021
5 0 YELBESU BÜYÜKZÖNGÜR 1997 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001020
6 0 İLKAY POLAT 1995 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001984
7 177 YAĞMUR AYDOĞAN 1995 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000017
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 DUYGUN YURTERİ 1984 Türkiye Maratonist 34-04000231
2 0 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
3 0 İLKER SEZEN 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000658
4 0 YUNUS EMRE DERE 1991 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000066
5 0 ONUR CALP 1990 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001943
6 0 FATİH AZRAK 1991 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001938
7 0 OKAN ULAŞ 1974 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001937
8 0 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001972
9 0 EREN AKDAĞ 1993 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001942
10 0 HAKAN YAŞAMIŞ 1991 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001887
11 0 NURİ ACAR 1976 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001943
12 0 CAN POYRAZ 1991 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001920
13 0 ALİ MUTLU 1994 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001935
14 1 CANBERK HULUSİ EKİN 1994 Türkiye Ferdi 06-040002015
15 1 UMUT ÇAVUSOGLU 1979 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-04000007
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ECE BAKICI 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001939
2 0 BERRAK IRMAK 1982 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040000023
3 0 BAHAR SAYGILI 1986 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001989
4 0 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000898
5 0 CEREN ORHANLI 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000024
6 0 SEMRA YETİŞ 1987 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001987
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 FERHAT SEMİZ 1986 Türkiye Ferdi 35-040000989
2 0 H.İBRAHİM YÜKSEL 1985 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040001855
3 0 GÜRSEL YAZAR 1987 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040001896
4 0 FATİH ÖZ 1990 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040001958
5 0 YALÇIN GİRGİN 1987 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040001990
6 0 MUSTAFA ÖZTÜRK 1988 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002038
7 0 BURAK ERTÜRK 1987 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002034
8 0 AKİF SALI 1985 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002035
9 0 MUSTAFA ŞİRİN 1985 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000044
10 0 YİĞİT KAYA 1987 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000873
11 0 CAN BAYİK 1986 Türkiye Ferdi 34-040000733
12 0 SABRİ YİĞİT ÜFLER 1986 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001935
13 0 KUTLUHAN KORKMAZ 1987 Türkiye Maratonist 34-040000412
14 0 CİHAN ASRAK 1987 Türkiye Maratonist 34-040000413
15 0 İSMAİL ARKAN 1985 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040001985
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MURAT KARİNCA 1980 Türkiye Ferdi 34-040000667
2 0 EMRE YÜCEL SOYSEVER 1981 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002037
3 0 ALİ ÖNER 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040001973
4 0 SELÇUK YAVUZ 1981 Türkiye Ferdi 34-040000591
5 0 İLKER İKİER 1980 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001940
6 0 EMRAH KARABOĞA 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040000041
7 0 EMRE ÖZENSES 1984 Türkiye Ferdi 34-040000729
8 0 MEHMET CETİN 1980 Türkiye Ferdi 34-040000643
9 0 GÖKSEN ÇINAR 1984 Türkiye Maratonist 34-00000019
10 0 LEVENT KOÇ 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002042
GENÇ ERKEKLER A (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 FIRAT DİZMAN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000001
2 0 CENK ARSLAN 1975 Türkiye Ferdi 34-040000723
3 0 SELÇUK BERTAN 1977 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000023
4 0 MİKHAİL BERLİZEV 1979 Rusya Federasyonu Ferdi 1792454
5 0 AYTUĞ AKAR 1975 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002030
6 235 TOLGA TUNÇSAV 1977 Türkiye Ferdi 34-040000339
7 438 ÇAĞLAR İBRAHİM TAŞ 1978 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-000001354688
GENÇ ERKEKLER B (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ERTUNÇ AKDOĞAN 1974 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002022
2 0 TUNÇ GÜR 1971 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002031
3 0 EMRE YILDIRIM 1972 Türkiye Ferdi 1111
4 0 MURAT ATLI 1974 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040000255
5 0 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000015
6 0 KUDSİ CENK ULUDOĞAN 1971 Türkiye Ferdi 33-040000033
7 0 EMRE TACİR 1973 Türkiye Maratonist 34-040000398
8 0 BARKIN BAYSAL 1974 Türkiye Ferdi 34-040000724
9 0 SÜLEYMAN MALKOÇ 1974 Türkiye Ferdi 34-040000717
10 0 ATEŞ BERNA 1973 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000247
11 0 KIVANÇ GALİP ÖVER 1970 Türkiye Ferdi 06-0400001968
12 0 BORA ÖZDOĞAN 1973 Türkiye Ferdi 34-040000693
13 0 ALİ RIZA BİLAL 1973 Türkiye Ferdi 159
14 0 GÜRHAN AKDAĞ 1971 Türkiye Ferdi 34-040000390
15 234 OZAN TUNA 1973 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000991
16 235 ANIL ALTUNBAŞ 1970 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35- 040001030
17 236 HARUN ÖNCÜ 1972 Türkiye Bisiklet Kültürünü Geliştirme Spor Kulübü 34040000516
18 78 GÖKHAN ÖZKORKMAZ 1970 Türkiye Ferdi 34-040000362
GENÇ BAYANLAR A (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 NİYAZİ UĞUR 1969 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002047
2 0 HÜSEYİN YILMAZ 1968 Türkiye Ferdi 07-040001955
3 0 İZZET JEF İLLEL 1969 Türkiye Ferdi 34-040000327
4 0 MUSTAFA ÇELİK 1968 Türkiye Ferdi 07-040001976
5 0 SEMİH ALPAY AKHUN 1969 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 040000065
6 0 İZZET ÖZYÜREK 1965 Türkiye Ferdi 04200001
7 0 BİLAL YILMAZ 1969 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 38992048322
8 1045 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-040001932
9 587 GÖKAY PEKEL 1968 Türkiye Ferdi 34-040000587
10 592 KEREM ÖMER ERTEN 1968 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000061
GENÇ BAYANLAR B (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 HAKAN SAYAR 1962 Türkiye Maratonist 34-040000365
2 0 NİDAİ SELMİ ÇAKIR 1964 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000257
3 0 HASAN İŞBİLEN 1961 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040000040
4 270 MARTİN BERNHART 1963 Almanya Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001877
5 706 TARCAN KİPER 1962 Türkiye Ferdi 34-040000589
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MEHMET MAZLUM ÖZPAĞDA 1957 Türkiye Maratonist 34-040000326
ELİT BAYANLAR (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 277 YILMAZ KAHRAMAN 1951 Türkiye Pamuk Spor Kulübü 34-040000012
19+ ERKEKLER (1993 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 NAZLI TOĞANAŞ 1986 Türkiye Maratonist 34-040000401
25+ ERKEKLER (1988 - 1992)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 GOKSU TUGAY 1976 Türkiye Ferdi 596
2 0 DENİZ SİSA 1980 Türkiye Ferdi 34-040000728
3 0 HANDAN KORTAK 1984 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000345
30+ ERKEKLER (1983 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 DİLEK BAYTAN 1965 Türkiye Babaeski Spor Kulübü
2 0 PİNAR CALİSKAN 1974 Türkiye Ferdi
35+ ERKEKLER (1978 - 1982)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 NİLHAN ÖZPAĞADA 1964 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü
45+ ERKEKLER (1968 - 1972)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ERKMEN ERAKKUŞ 1991 Türkiye Maratonist
2 0 YASİN EMİR DERE 1994 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü
3 0 HALİL ÇETİNKAYA 1992 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı
4 0 CEM ÖZCAN 1991 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı
5 0 BAYRAM TURGUT 1992 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı
6 0 M.KUTSİ ODAMAN 1994 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı
7 0 YUNUZ KÜÇÜK 1994 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı
8 0 YUNUS DEMİRTAŞ 1993 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı
9 0 FATİH KÜÇÜKER 1994 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı
50+ ERKEKLER (1963 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 SEHER KOCATEPE 1989 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü
2 0 MEHTAP DEMİRCİOĞLU 1990 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
 ELİT ERKEKLER
 1  5  ALİ ATLAN  tr  00:00:00  01:29:25  01:29:25  00:35:48  02:05:13  9000
 2  16  ALİ MUTLU  tr  00:00:00  01:27:01  01:27:01  00:40:12  02:07:13  8940
 3  12  NURİ ACAR  tr  00:00:00  01:29:26  01:29:26  00:40:45  02:10:11  8851
 4  2  MUHAMMET ONAY  tr  00:00:00  01:29:30  01:29:30  00:42:51  02:12:21  8786
 5  10  EREN AKDAĞ  tr  00:00:00  01:31:55  01:31:55  00:41:34  02:13:29  8752
 ELİT BAYANLAR
 1  61  ECE BAKICI  tr  00:00:00  01:36:20  01:36:20  00:43:11  02:19:31  9000
 2  65  CEREN ORHANLI  tr  00:00:00  01:36:21  01:36:21  00:44:02  02:20:23  8974
 3  64  İPEK ÖZTOSUN  tr  00:00:00  01:36:19  01:36:19  00:44:26  02:20:45  8963
 4  62  BERRAK IRMAK  tr  00:00:00  01:36:24  01:36:24  00:45:00  02:21:24  8944
 5  63  BAHAR SAYGILI  tr  00:00:00  01:43:33  01:43:33  00:45:43  02:29:16  8708
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77