Sayfayı Yazdır
Denizli Aquatlonu (10 Kasım 2013 Pazar)
09-10 Kasım 2013
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Denizli
 Yarışma Kategorisi  Tüm Katagoriler
Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız
   
Puansız
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2004)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 NİHATCAN TATU 2000 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 2112121
2 0 BERKAY ÖLMEZ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001040
3 0 YUNUS EMRE ÖZDOĞAN 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000000
4 0 ATA YAHŞİ 1998 Türkiye Atatürk İlköğretim Okulu Gençlik Ve Spor Kulübü 07-040001883
5 0 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040500001
6 0 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001031
7 0 ARDA TÜMER 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-04076765
8 0 BARIŞ KAAN SEYHAN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001055
9 0 İLBER BORA ALNIAK 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040008689
10 0 KADİR NALCI 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001061
11 0 HALİL YAĞIZ ŞANAL 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000767
12 0 DOĞUKAN TUNCEROĞLU 1999 Türkiye Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü 00000000
13 0 ALİ SARIKAYA 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500002
14 0 NİMETULLAH ARIK 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001032
15 0 BERKAY ERCAN 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001038
16 0 ENDER GÜNEŞ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000543
17 0 ALİ RIZA GÜZGÜN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001037
18 149 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001965
19 150 CUMA ALTINTAŞ 1998 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000069
20 152 EMRE ALTINTAŞ 1998 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000065
21 158 MEHMET ÇALIŞKAN 1999 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001960
22 160 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
23 162 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
24 166 FURKAN ONUR ÖZATA 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001936
25 168 SERHAN ÖNCÜ 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001916
26 188 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-045001292
27 194 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-045001296
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2004)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BEGÜM EMLEK 2000 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001982
2 0 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17-040500001
3 0 EZGİ SEVCAN USTABAŞ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001057
4 0 İZGİ AKKEÇELİ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001054
5 0 İDİL TUNA 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-04009980
6 205 DAMLA ALKIM ÖLMEZ 1999 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001878
7 207 İLAYDA KARA 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001933
8 210 SİNEM TUNCA 1999 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001961
GENÇ ERKEKLER (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 TAHSİN DENİZ SARAÇ 1995 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000686
2 0 TOLGA MAKARAÇ 1996 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000918
3 0 CANER ALGÜN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000900
4 0 ALTAY ÖZCAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001034
5 0 DOĞA TAMTAM 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001036
6 0 MERT ANIL 35-040000911 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000911
7 0 KAAN BEKAROĞLU 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000059
8 0 A.CAN KALYONCU 1995 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000065
9 0 ADNAN KURT 1996 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000057
10 0 MUHAMMET ERGİN 1996 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000063
11 0 BATUHAN ÜNLÜ 1997 Türkiye Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü 000000000000
12 0 ALİ ATLAN 1995 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000884
13 18 UĞUR İMİR 1994 Türkiye Ferdi 34-040000422
14 47 OZAN YILTAŞ 1994 Türkiye Ferdi 34-040000671
15 54 ALİ MUTLU 1995 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001935
16 55 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000053
17 56 EREN EFE 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000070
18 57 EROL CAN YARAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000057
19 59 HASAN HÜSEYİN AZKIN 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001907
20 63 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
21 67 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
GENÇ BAYANLAR (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 İREM NUR DABAK 1994 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-04000061
2 0 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000898
3 0 EDA DİRİK 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000925
4 129 MELİS ACAR 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001936
ELİT ERKEKLER (1967 - 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 UMUT ÇAVUŞOĞLU 1979 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-040000007
2 0 GURUR ERDİREN 1991 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001028
3 10 NURİ ACAR 1976 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 14008575606
4 19 OMER YUMAK 1977 Türkiye Yeşilovaspor 61-040000018
5 263 NİHAT KORUCU 1984 Türkiye Ferdi 35-040001039
6 416 FUĞGAN ARIK 1980 Türkiye Hira Spor 34,
ELİT BAYANLAR (1967 - 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ECEM OYGÜÇ 1993 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001016
2 39 CEREN ORHANLI 1992 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000024
20+ ERKEKLER (1988 - 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MUSTAFA ADİL ÖZTÜRK 1992 Türkiye Ferdi 34-040000445
2 340 SABRİ YİĞİT ÜFLER 1986 Türkiye Ferdi 07-040001935
30+ ERKEKLER (1978 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 SONER ORALKASIM 1983 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001917
2 0 SİNAN ALABA 1983 Türkiye Ferdi 111111
3 0 SÜLEYMAN ALAGÖZ 1975 Türkiye Ferdi 32-040000027
4 0 ÜNSAL ŞENGÜN 1976 Türkiye Ferdi 20-040000001
5 413 EMRAH KARABOĞA 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040000041
30+ BAYANLAR (1978 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 376 VESİLE YILMAZ ANATCA 1977 Türkiye Ferdi 07-040001952
40+ ERKEKLER (1968 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 NEVZAT YILDIZLI 1973 Türkiye Ferdi 09-040000002
2 0 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000015
3 564 KERİM SEÇİLMİŞ 1971 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040001015
4 627 MEHMET AKŞEN 1973 Türkiye Ferdi 09-040000008
50+ ERKEKLER (1958 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 693 AYHAN TAMA 1958 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000027
2 709 CUMHUR F. OKAN 1961 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040000920
50+ BAYANLAR (1958 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 454 HEDİYE TAMA 1963 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000026
Küçükler (2005 - 2008)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BURÇAK ÖZER 2002 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü
2 0 BİLGE ECE SEYHAN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü
3 0 KIVANÇ ŞAHİNKAYA 2002 Türkiye Altay Spor Kulübü
4 0 EFE EGEMEN ŞEN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü
5 0 DERSU DİNÇ 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü
6 0 BATUHAN CEMAL AKDAŞ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü
7 0 BERKAY KORUYUCU 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü
8 0 KUTAY AKKEÇELİ 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü
9 0 EGE KARAÇETİN 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü
10 0 FURKAN YÜKSEL 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü
11 0 ÇAĞAN GÜNEŞ 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü
12 0 FURKAN DENİZ DURGUN 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü
13 0 GÖRKEM SILA KORKMAZ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü
14 0 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü
15 0 MELİSA AKIN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü
16 0 MEHMET FATİH DAVRAN 2002 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü
17 0 EGECAN ÜNEL 2001 Türkiye Ferdi
18 0 GÖKBERK SAĞLAM 2001 Türkiye Ferdi
19 0 ALEYNA DAĞLI 2001 Türkiye Ferdi
20 0 BERRA SEÇİLMİŞ 2002 Türkiye Ferdi
21 0 ZEYNEP BAŞ 2003 Türkiye Ferdi
22 0 İPEK EYLÜL ERAVCI 2003 Türkiye Ferdi
23 0 ZEYNEP ECE ALTINTAŞ 2004 Türkiye Ferdi
24 0 NEVRA BAŞAK SAATLİ 2004 Türkiye Ferdi
25 0 LARA ÇİNKO 2004 Türkiye Ferdi
26 0 ÖZÜMSU AKTAN 2004 Türkiye Ferdi
27 0 UĞURKAN ÖZİŞSEVEN 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77