Sayfayı Yazdır
Kuşadası Triatlonu (Final) (05 Ekim 2013 Cumartesi)
05-06 Ekim 2013
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Kuşadası/AYDIN
 Yarışma Kategorisi  Tüm Kategoriler 
Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız
   
Puanlı
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MUHAMMET ALİ 2000 Türkiye Hira Spor 34-040500001
2 0 HAKAN AYDIN 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000305
3 0 ATABERK BAĞCI 1998 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040000000
4 0 BARIŞ KAAN SEYHAN 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-0400000000
5 0 ÇIĞ ALADAĞ 1998 Türkiye Ferdi 06-040002020
6 0 SAFA ÜZÜMCÜ 1998 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001997
7 0 ÖZGÜR KARAMAHMUT 1998 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001996
8 11 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-045001296
9 114 ALİ SARIKAYA 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 57685017212
10 115 ANIL YILMAZ 1998 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000010
11 12 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-5001292
12 141 ALİ ARDA KAYAER 1998 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001998
13 142 ONUR FİLİZKIRAN 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000322
14 143 ALİ RIZA GÜZGÜN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001037
15 145 BERKAY ERCAN 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001038
16 146 BERKAY ÖLMEZ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001040
17 148 HAKAN ARSLAN 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000304
18 149 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001962
19 150 CUMA ALTINTAŞ 1998 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000069
20 152 EMRE ALTINTAŞ 1998 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000065
21 157 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001031
22 158 MEHMET ÇALIŞKAN 1999 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001960
23 159 MERT ERGİN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 51475214256
24 160 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
25 161 NİMETULLAH ARIK 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 36940905792
26 162 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
27 163 OĞUZHAN YİĞİT 1998 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001999
28 164 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040500001
29 166 ONUR FURKAN ÖZATA 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001936
30 168 SERHAN ÖNCÜ 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001916
31 180 ATA YAHŞİ 1998 Türkiye Atatürk İlköğretim Okulu Gençlik Ve Spor Kulübü 07-040001883
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 205 DAMLA ALKIM ÖLMEZ 1999 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001878
2 207 İLAYDA KARA 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001933
3 208 İREM CEREN AKAN 1998 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000307
4 209 SİNEM ÖZDİL 1998 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001939
5 210 SİNEM TUNCA 1999 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001961
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MURAT ALİ KARADAĞ 1996 Türkiye Hira Spor 34-40000639
2 0 UĞUR CAN KAN 1997 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001956
3 0 TUNAY ARSLAN 1997 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001951
4 0 EFECAN SEÇKİN 1995 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001909
5 0 CD CD 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü CD
6 0 ERENCAN KAYA 1995 Türkiye Hira Spor 34-04000638
7 0 ERKUT MUTLUBAŞ 1996 Türkiye Hira Spor 34-040000642
8 0 FATİH TAM 1996 Türkiye Hira Spor 34-040000637
9 205 AKINCAN ELMAS 1997 Türkiye Hira Spor 34,
10 51 AHMETCAN KALYONCU 1995 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000065
11 52 ADNAN KURT 1996 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000057
12 53 ALİ ATLAN 1995 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000884
13 54 ALİ MUTLU 1995 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001935
14 55 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000053
15 56 EREN EFE 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000070
16 57 EROL CAN YARAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000057
17 58 GENCAY KEREM GÜRSULAR 1994 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000007
18 59 HASAN HÜSEYİN AZKIN 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001907
19 60 HAŞMETCAN AKTAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000929
20 61 HİKMET DİRİK 1995 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000897
21 62 İLKER SEZEN 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000658
22 63 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
23 64 MERT ANIL CALP 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000911
24 66 MUHAMMET ERGİN 1996 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-04000063
25 67 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
26 68 TOLGA MAKARAÇ 1996 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000918
27 72 İLKER KİRLİOĞLU 1995 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000230
28 75 FERHAT ALYILMAZ 1997 Türkiye Ferdi 35-0400000980
29 77 ALTAY ÖZCAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001034
30 78 DOĞA TAMTAM 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001036
31 80 SERCAN İPEK 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001035
32 81 SERHAT ALYILMAZ 1995 Türkiye Ferdi 35-0400000979
33 82 SABRİ ÖĞE 1994 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000226
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 110 TUĞÇE KARAKAYA 1996 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 078040001938
2 125 EDA DİRİK 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000925
3 128 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000898
4 129 MELİS ACAR 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001936
5 132 SERAY FİLİZ 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001021
6 134 YELBESU BÜYÜKZÖNGÜR 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001020
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ALTAY OYGÜÇ 1991 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000894
2 0 ZEKERİYA YÜCETÜRK 1989 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000038
3 0 BAHADIR TAMA 1985 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000028
4 1 ALİ ULUS 1984 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040000028
5 132 MEHMET SECILMIS 1968 Türkiye Ferdi 17-040000319
6 14 MELİH İLKER GÜCÜYENER 1993 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040000261
7 14 TEVFİK OBEN ÖZEL 1988 Türkiye Ferdi 34-040000408
8 15 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001938
9 16 ÖZHAN KIRMIZI 1990 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040000916
10 24 YALÇIN GİRGİN 1987 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040001990
11 432 UMUT ÇAVUŞOĞLU 1979 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-040000007
12 6 NURİ ACAR 1993 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 14008575606
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BAHAR ERTÜRK 1986 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-04000072
2 36 SEDEF ÖZÇELİK 1988 Türkiye Ferdi 34-040000375
3 39 CEREN ORHANLI 1992 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000024
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ERAY KARDEŞ 1990 Türkiye Ferdi 34040000674
2 0 AYKUT MİDİLİÇ 1989 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-04000027
3 0 DORUK BALKAN 1993 Türkiye O.D.T.Ü Spor Kulübü 06-040002019
4 0 SABRİ YİĞİT ÜFLER 1986 Türkiye Ferdi 07-040001935
5 0 YİĞİT KAYA 1988 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000873
6 18 ALP EREN GÜLBAHÇE 1989 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040001940
7 192 HASAN BUĞRA HADİMOĞLU 1984 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000649
8 219 MELİH KARABULUT 1990 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040000934
9 223 GÜRSEL YAZAR 1987 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 0619860004
10 224 Y.EMRE DERE 1993 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000066
11 242 HALİL KILIÇ 1985 Türkiye Ferdi 34-040000415
12 246 EMRE APAYDİN 1987 Türkiye Ferdi 34-040000443
13 251 ALİ ÖNER 1984 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040001973
14 252 DUYGUN YURTERİ 1984 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000231
15 253 FERHAT SEMİZ 1986 Türkiye Ferdi 35-040000989
16 255 MUSTAFA ŞİRİN 1985 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000044
17 258 UĞUR GEÇKİN 1988 Türkiye Hira Spor 16-040000033
18 261 UTKU EŞREF AKYÜZ 1992 Türkiye Ferdi 06-040002012
19 263 NİHAT KORUCU 1984 Türkiye Ferdi 35-040001039
20 265 GURUR ERDİREN 1991 Türkiye Altay Spor Kulübü 23357130992
21 268 KEMAL ELEKTRİKÇİ 1992 KKTC Tüfekçi Spor Kulübü 013
22 269 KUTLUHAN KORKMAZ 1987 Türkiye Maratonist 34-040000412
23 4 EREN AKDAĞ 1993 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001942
24 468 CAN ASLAN 1984 Türkiye Ferdi 34-040000650
25 5 GÖKTUĞ KIRAL 1993 Türkiye Ferdi 34-040000666
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MERVE CEYLAN 1988 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040002017
2 0 MARLENA POLEC 1987 Polonya Ferdi 34040000673
3 0 ÖZLEM TETİK 1989 Türkiye Ferdi 34-040000376
4 1 VİRGİNİE ARSLAN 1986 Fransa Ferdi 06040002007
5 220 MEHTAP DEMİRCİOĞLU 1990 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000074
6 226 BİLGE ERGİN 1988 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000057
7 230 EMİNE ULUÇAY 1989 KKTC Tüfekçi Spor Kulübü 033
8 231 ÜMRAN ASLAN 1993 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000042
9 232 ECEM OYGÜÇ 1993 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001016
10 262 FEYZA DOĞRUCUOĞLU ERTORUN 1986 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040000939
11 264 İPEK ONARAN 1985 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000006
GENÇ ERKEKLER A (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BERKİ ÇINAR 1979 Türkiye Ferdi 09-040000010
2 0 SELÇUK BERTAN 1977 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000023
3 0 ERCAN YUCAK 1980 Türkiye Pamuk Spor Kulübü 34-040000482
4 0 GAZİ BİLİR 1976 Türkiye Rivamad Riva Macera Atletizm ve Doğa Sporları Kulübü 34-040000098
5 0 MEHMET AKİF ERTRK 1981 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000388
6 0 HASAN ÇALBIYIK 1978 Türkiye Ferdi 35-040000963
7 0 ÜNSAL ŞENGÜN 1976 Türkiye Ferdi 20-040000001
8 0 MECNUN VATANSEVER 1975 Türkiye Ferdi 10-040001944
9 0 FIRAT DİZMAN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000001
10 0 MURAT KARINCA 1983 Türkiye Ferdi 34-040000667
11 0 CAHİT BURAK KOREL 1978 Türkiye Ferdi 48-040000005
12 299 TÜRKÜN CELEP 1977 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040000933
13 30 ENVER ERZURUM 1983 Türkiye Pamuk Spor Kulübü 34-040000656
14 301 MUSTAFA KUMBARACI 1975 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35 - 040000932
15 314 TOLGA TUNÇSAV 1977 Türkiye Ferdi 34-040000339
16 337 NEVAL YAŞAR 1980 Türkiye Maratonist 34-040000162
17 353 MEHMET BURAK ÜNAL 1983 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000243
18 403 SUAVİ NOYAN KIRAN 1977 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000972
19 411 BO SPORSO THYGESEN 1978 Danimarka Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001906
20 413 EMRAH KARABOĞA 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040000041
21 416 FUĞGAN ARIK 1980 Türkiye Hira Spor 34.
22 421 KUTLUHAN ÖZKUNT 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000875
23 422 MARK MİNASYAN 1974 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000047
24 425 MURAT ATLI 1974 Türkiye Balıkesir Karagücü Spor Kulübü 10-040000255
25 429 ÖZGÜR AKSAMAN 1979 Türkiye Eskişehir Türk Telekom Spor Kulübü 26-040000008
26 435 FATİH BUZGAN 1982 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000990
27 437 HÜSEYİN TUNÇMEN 1977 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32040000029
28 438 ÇAĞLAR İBRAHİM TAŞ 1977 Türkiye Enka Spor Kulübü 34040000251
29 439 MUSTAFA YILDIRIM 1974 Türkiye Ferdi 10-040000260
30 440 MEMET ARİF ÖZTOP 1979 Türkiye Ferdi 35-040001022
31 461 SONER ORALKASIM 1981 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001917
32 478 İLKER ALPASLAN TIRAŞ 1979 Türkiye Ferdi 34-040000378
33 482 ÇETİN ÇETİNER 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001050
34 486 TİMUÇİN GÜLAÇ 1974 Türkiye Ferdi 35-040001014
35 488 EFE GÜRMAN 1979 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001004
36 490 MUZAFFER CAGİN 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001005
37 56 GÖKHAN ERCİYEŞ 1981 Türkiye Ferdi 34040000510
GENÇ ERKEKLER B (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ÇAĞLA POLE 1976 Türkiye Rivamad Riva Macera Atletizm ve Doğa Sporları Kulübü 34-040000635
2 0 MEGAN DAWN DRYDEN 1981 Amerika Birleşik Devletleri Ferdi 35-040001064
3 1236 GOKSU TUGAY 1976 Türkiye Ferdi 34040000596
4 333 SİNEM ÖZMEN 1981 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000232
5 338 YELIZ KUMBARACI 1977 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35 - 040001009
6 494 ZERRİN ÜÇKARDESLER 1981 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000459
7 57 BEGÜM ÖZÜEKREN KASAPOĞLU 1980 Türkiye Ferdi 34-040000444
GENÇ BAYANLAR A (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 AYKUT GÜMÜŞ 1973 Türkiye Rivamad Riva Macera Atletizm ve Doğa Sporları Kulübü 34-040000163
2 0 HÜSEYİN YILMAZ 1968 Türkiye Ferdi 07-040001955
3 0 MEHMET ÇAKMUR 1967 Türkiye Rivamad Riva Macera Atletizm ve Doğa Sporları Kulübü 34-040000281
4 0 MURAT ATİLAN 1972 Türkiye Rivamad Riva Macera Atletizm ve Doğa Sporları Kulübü 34-040000295
5 0 İSMAİL ÖNDER ÜNAL 1973 Türkiye Ferdi 35-040001063
6 0 ESREF DENIZ 1968 Türkiye Ferdi 07-040001954
7 0 HÜSEYİN ÇELİK 1965 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000971
8 0 ÜMİT LEVENT ÇELİK 1972 Türkiye Ferdi 35-040000907
9 0 STUART WARD 1970 Belçika Ferdi 06-040002013
10 0 MEHMET AKŞEN 1972 Türkiye Ferdi 09-040000008
11 0 NEVZAT YILDIZLI 1973 Türkiye Ferdi 09-040000002
12 357 KERİM SEÇİLMİŞ 1971 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040001015
13 370 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-040001932
14 375 KUDSİ CENK ULUDOĞAN 1971 Türkiye Ferdi 33-040000033
15 382 OZAN TUNA 1973 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000991
16 387 ÇAĞLAR ÇİFTÇİ 1968 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000008
17 390 HALUK BABACAN 1966 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000234
18 394 ERDİNÇ SADIK ERYILMAZ 1973 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001893
19 397 ADİL UÇARCI 1970 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001947
20 406 HAKAN KANCA 1968 Türkiye Maratonist 34-040000567
21 414 LEVENT KENDİR 1971 Türkiye Ferdi 34-040000498
22 443 MEHMET ALİ OK 1973 Türkiye Ferdi 34-040000446
23 447 OKAN ALPAY 1969 Türkiye Ferdi 34-040000352
24 449 UTKUER YAŞAR 1970 Türkiye Ferdi 34-04000136
25 502 MUSTAFA MURAT TÜMÜKLÜ 1971 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 502
26 552 BEYAZIT AKAN 1973 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001950
27 554 ATEŞ BERNA 1973 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000247
28 557 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-04000015
29 559 GÖKHAN ÖZKORKMAZ 1970 Türkiye Ferdi 34-040000362
30 561 HASAN AHMET ÇAYIROĞLU 1971 Türkiye Ferdi 34-040000359
31 563 KEREM ÖMER ERTEN 1968 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000061
32 569 SELMİ ÇAKIR 1964 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000257
33 570 SEMİH ALPAY AKHUN 1973 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 040000065
34 573 YUSUF YÜKSEL 1972 Türkiye Ferdi 10-040000256
35 577 CEM DAĞDELEN 1971 KKTC Tüfekçi Spor Kulübü 002
36 71 BORA ÖNEN 1964 Türkiye Pamuk Spor Kulübü 34-040000480
37 72 NAZMİ ERTAN BİNER 1967 Türkiye Pamuk Spor Kulübü 34-040000481
38 81 NURİ ALPER ULUPINAR 1971 Türkiye Ferdi 34-040000497
GENÇ BAYANLAR B (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 LYNNE ELİZABETH PERRY 1964 Amerika Birleşik Devletleri Ferdi 35-040001027
2 0 PETEK ENDAM ÖZDEMİR 1973 Türkiye Rivamad Riva Macera Atletizm ve Doğa Sporları Kulübü 000000000
3 408 AYŞİN ÖZER BAŞKIR 1972 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000010
4 409 AYSE YASEMİN YILDIRIM 1965 Türkiye Ferdi 34-040000394
5 509 NUR AYYILDIZ 1970 Türkiye Ferdi 35-040001010
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 FATİH ALTAN 1957 Türkiye Ferdi 34-040000383
2 201 AHMET EMİN YEGİNBOY 1954 Türkiye Ferdi 35-040001049
3 426 KAMİL RESA ALSARAN 1961 Türkiye Ferdi 07-040001885
4 427 FATİH BİRDAL 1962 Türkiye Ferdi 41-04000271
5 429 MEHMET MAZLUM ÖZPAĞDA 1957 Türkiye Maratonist 34-040000326
6 435 SELAMİ AKSOY 1960 Türkiye Ferdi 35000003651
7 437 RECAİ KIRMIZITAŞ 1961 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001892
8 517 HAKKI GÜL 1956 Türkiye Ferdi 3540000093
9 686 HASAN İŞBİLEN 1961 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040000040
10 688 ALİKEMAL GÜNER 1959 Türkiye Hira Spor 34-
11 689 MELİH IŞIKÇI 1961 Türkiye Ferdi 10-040001914
12 690 FİKRET AKAY 1955 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35040000039
13 694 MARTİN BERNHART 1963 Almanya Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001877
14 95 AYHAN TAMA 1958 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000027
15 99 İLHAMİ AKKUM 1960 Türkiye Ferdi 34-040000653
ELİT BAYANLAR (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 NERMİN FENMEN 1956 Türkiye O.D.T.Ü Spor Kulübü 06-040002018
2 454 HEDİYE TAMA 1963 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000026
3 678 CANA OYMAN 1961 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000191
19+ ERKEKLER (1993 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ALİ BIDI 1949 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-04000149
2 438 SABRİ ÇAM 1949 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001896
3 97 YILMAZ KAHRAMAN 1951 Türkiye Pamuk Spor Kulübü 34-040000012
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77