Sayfayı Yazdır
Balıkesir Aquatlonu (08 Eylül 2013 Pazar)
07-08 Eylül 2013
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Balıkesir
 Yarışma Kategorisi  Sprint (Tüm Katagoriler)
Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız
   
Puansız
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2004)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 KADİR NALINCI 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü
2 0 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Ferdi 10-040001981
3 0 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Ferdi 10-040001980
4 0 KAAN ÇAKIR 1999 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001963
5 0 BURAK KONUK 2000 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001964
6 0 MELİH UZUN 2000 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000310
7 0 GÖKHAN TİRYAKİ 1999 Türkiye Ferdi 10-0400000012
8 0 HALİL YAĞIZ ŞANAL 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 10781050866
9 0 İLBER BORA ALNIAK 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 18925387700
10 0 SİNAN SİNANOĞLU 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 24358095006
11 0 BARIŞ KAĞAN SEYHAN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 16985363078
12 114 ALİ SARIKAYA 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500002
13 117 MEHMET ÇALIŞKAN 1999 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001960
14 142 ONUR FURKAN ÖZATA 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001936
15 143 ALİ RIZA GÜZGÜN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001037
16 145 BERKAY ERCAN 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001038
17 146 BERKAY ÖLMEZ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001040
18 147 BERKE HAKKI GÜNAYDIN 1999 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000308
19 148 BURAK BEZMEZ 1999 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000317
20 151 DURAKHAN ZEYBEK 1998 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000321
21 154 GÖKHAN KONUT 2000 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000320
22 155 HAKAN ARSLAN 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000304
23 157 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040500001
24 157 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001031
25 159 MERT ERGİN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001041
26 161 NİMETULLAH ARIK 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001032
27 163 OĞUZHAN YİĞİT 1998 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001999
28 165 ONUR FİLİZKIRAN 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000322
29 170 UTKU SALDIRAN 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040500003
30 171 YUNUS EMRE ÖZDOĞAN 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-0405000
31 172 YUNUS EMRE UÇAK 1999 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000325
32 180 ATA YAHŞİ 1998 Türkiye Atatürk İlköğretim Okulu Gençlik Ve Spor Kulübü 07-040001883
33 462 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001965
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2004)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ASLI GAZİ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü
2 0 EZGİ SEVCAN USTABAŞ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü
3 0 DİLAN ZİYANAK 1999 Türkiye Ferdi 10-040000002
4 0 ALEYNA NUR DALGIN 2000 Türkiye Çanakkkale Profosyonel Sualtı Adamları Spor Kulübü 17-040500007
5 0 KARDELEN AKKUŞ 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000292
6 0 İZGİ AKKEÇELİ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü ÇIKIYOR
7 0 BÜRGENUR UZUN 2000 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001997
8 0 İREM ONART 2000 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001998
9 0 AYÇA NİSA DEMİRLENG 2000 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001999
10 0 JÜLİDE KÜÇÜK 1999 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001966
11 0 BEGÜM EMLEK 2000 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001982
12 184 SİNEM TUNCA 1999 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001961
13 202 ALEYNA POSTACI 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040500004
14 203 AYŞA KÜÇÜKAKÇA 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000324
15 204 CANSU KARABIYIK 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040500005
16 208 İREM CEREN AKAN 1998 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000307
GENÇ ERKEKLER (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ARDA BERK BAYTEK 1996 Türkiye Ferdi 17-040000328
2 0 FURKAN ERYİĞİT 1996 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000327
3 199 DEVRİM NALBANT 1995 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000226
4 58 GENCAY KEREM GÜRSULAR 1995 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000007
5 60 HAŞMETCAN AKTAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000929
6 61 HİKMET DİRİK 1995 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000897
7 64 MERT ANIL CALP 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000911
8 68 TOLGA MAKARAÇ 1996 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000918
9 69 CANER ALGÜN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000900
10 72 İLKER KİRLİOĞLU 1995 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000230
11 75 KUBİLAY BAL 1996 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000901
12 77 ALTAY ÖZCAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001034
13 78 DOĞA TAMTAM 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001036
14 79 EKİN UZMA 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001033
15 79 İLKER SEZEN 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000658
16 80 SERCAN IPEK 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001035
17 80 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
18 81 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
19 84 ALİ MUTLU 1995 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001935
GENÇ BAYANLAR (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MERVE UZUN 1996 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000303
2 0 GÜLBERK İYİMSER 1997 Türkiye Ferdi 10-040000001
3 0 BURCU ÇOBAN 1997 Türkiye Çanakkkale Profosyonel Sualtı Adamları Spor Kulübü 17-045501480
4 110 İLKAY POLAT 1995 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07040001940
5 111 PELİN AYVERDİ 1996 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001928
6 125 EDA DİRİK 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000925
7 132 SERAY FİLİZ 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001021
8 134 YELBESU BÜYÜKZÖNGÜR 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001020
ELİT ERKEKLER (1967 - 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ALTAY OYGÜÇ 1991 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000894
2 11 OKAN ULAŞ 1974 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001937
3 12 ONUR CALP 1990 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001943
4 13 FATİH AZRAK 1991 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001938
5 15 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001938
6 425 MURAT ATLI 1993 Türkiye Balıkesir Karagücü Spor Kulübü 10-040000255
7 432 UMUT ÇAVUŞOĞLU 1979 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-040000007
8 439 MUSTAFA YILDIRIM 1974 Türkiye Ferdi 10-040000260
9 8 MELİH İLKER GÜCÜYENER 1993 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040000261
ELİT BAYANLAR (1967 - 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ECEM OYGÜÇ 1993 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001016
2 226 BİLGE ERGİN 1988 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000057
3 43 CEREN ORHANLI 1992 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000024
4 44 BERRAK IRMAK 1982 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040000023
(2017 - 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 258 SEHER KOCATEPE 1993 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001942
(2017 - 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 366 GÜRKAN AKYOL 1964 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001927
Küçükler (2005 - 2010)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BERKE GENÇKAYA 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü
2 0 KADİR OZAN ORAN 2003 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü
3 0 KIVANÇ ŞAHİNKAYA 2002 Türkiye Altay Spor Kulübü
4 0 EFE EGEMEN ŞEN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü
5 0 DERSU DİNÇ 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü
6 0 BATUHAN CEMAL AKDAŞ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü
7 0 BERKAY KORUYUCU 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü
8 0 KUTAY AKKEÇELİ 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü
9 0 MELİSA AKIN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü
10 0 HANDAN MELİKE UZUN 2002 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü
11 0 ATAHAN ATALAY 2001 Türkiye Çanakkkale Profosyonel Sualtı Adamları Spor Kulübü
12 0 ALEYNA BOZKIR 2001 Türkiye Çanakkkale Profosyonel Sualtı Adamları Spor Kulübü
13 0 ÇAĞAN GÜNEŞ 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü
14 0 EGE KARAÇETİN 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü
15 0 BÜŞRA YÜKSEL 2004 Türkiye Altay Spor Kulübü
16 0 FURKAN YÜKSEL 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü
17 0 SUDEN DEMİRTAŞ 2004 Türkiye Altay Spor Kulübü
18 0 BERFİN TAŞTAN 2002 Türkiye Çanakkkale Profosyonel Sualtı Adamları Spor Kulübü
19 0 BİRSU ULKAT 2001 Türkiye Ferdi
20 0 TURGUT KILNAMAZ 2001 Türkiye Ferdi
21 0 İLKE YÖNTEMER 2002 Türkiye Altay Spor Kulübü
22 0 GÖRKEM SILA KORKMAZ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü
23 0 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü
24 0 DİLARA BAHAR 2002 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü
25 0 MELİKE YILMAZ 2002 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü
26 0 MURAT KÜÇÜK 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
27 0 ECE SU EKİN 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
28 0 HAKAN TUNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
29 0 YİĞİT UYANGÖR 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
30 0 CEMRE ERMİŞ 2001 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
31 0 DERİNSU GÜNAYDIN 2003 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü
32 0 ASYA EROL 2003 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü
33 0 EMİRHAN ÇAKIR 2004 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü
34 0 BURÇAK ÖZER 2002 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü
35 0 GÜLCE BAŞKAYA 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü
36 0 BİLGE ECE SEYHAN 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü
37 0 BENAY BIÇAK 2005 Türkiye Ferdi
38 0 SELİN ATLI 2005 Türkiye Ferdi
39 0 EMİRHAN ÇAKIR 2002 Türkiye Ferdi
40 0 PELİN ATLI 2002 Türkiye Ferdi
41 0 HALİL İLBEY YOLDAŞ 2001 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü
42 0 KENAN ALP COŞĞUN 2002 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü
43 0 BİLAL YILMAZ 2003 Türkiye Ferdi
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77