Sayfayı Yazdır
Eğirdir Triatlonu (17 Ağustos 2013 Cumartesi)
17-18 Ağustos 2013
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Eğirdir/ISPARTA
 Yarışma Kategorisi  Olimpik (Tüm Katagoriler) 
Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız
   
Puanlı
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 FATİH ÇORAPLI 1998 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000013
2 0 YUNUS EMRE ÖZDOĞAN 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000
3 0 BERKAY ÖLMEZ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001040
4 114 ALİ SARIKAYA 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500002
5 115 ANIL YILMAZ 1998 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000010
6 116 BERKAY ERCAN 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001038
7 117 MEHMET ÇALIŞKAN 1999 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001960
8 118 MERT ERGİN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001041
9 119 NİMETTULLAH ARIK 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001032
10 120 BERKE HAKKI GÜNAYDIN 1999 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000308
11 121 GÖKHAN KONUT 2000 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000320
12 134 CUMA ALTINTAŞ 1998 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000069
13 135 EMRE ALTINTAŞ 1998 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000065
14 136 ATA YAHŞİ 1998 Türkiye Atatürk İlköğretim Okulu Gençlik Ve Spor Kulübü 07-040001883
15 137 ALİ ARDA KAYAER 1998 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001998
16 138 ÖZGÜR KARAMAHMUT 1998 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001996
17 139 TEVFİK ÖMER ÇANKIR 1998 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040002001
18 140 OĞUZHAN YİĞİT 1998 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001999
19 142 ONUR FURKAN ÖZATA 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001936
20 143 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
21 144 SERHAN ÖNCÜ 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001916
22 145 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
23 147 HAKAN AYDIN 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000305
24 148 HAKAN ARSLAN 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000304
25 154 BURAK BEZMEZ 1999 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000317
26 156 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001031
27 158 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040500001
28 160 UTKU SALDIRAN 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040500003
29 161 ALİ RIZA GÜZGÜN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001037
30 459 YUNUS EMRE UÇAK 1999 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000325
31 462 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001965
32 52 DURAKHAN ZEYBEK 1998 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000321
33 53 ONUR FİLİZKIRAN 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000322
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ALEYNA NUR DALGIN 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040500007
2 176 DAMLA ALKIM ÖLMEZ 1999 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001878
3 177 SİNEM ÖZDİL 1998 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001939
4 179 İLAYDA KARA 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001933
5 180 İREM CEREN AKAN 1998 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000307
6 183 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17-040500001
7 184 SİNEM TUNCA 1999 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001961
8 465 AYŞA KÜÇÜKAKÇA 1998 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-0445503387
9 466 CANSU KARABIYIK 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040500005
10 55 ALEYNA POSTACI 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040500004
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ALTAY ÖZCAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 21064728280
2 0 DOĞA TAMTAM 1997 Türkiye Ferdi 35-04000103
3 0 EKİN UZMA 1997 Türkiye Ferdi 35-040001033
4 0 SERCAN İPEK 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001035
5 0 SERHAT ALYILMAZ 1997 Türkiye Ferdi 35-0400000979
6 0 FERHAT ALYILMAZ 1997 Türkiye Ferdi 35-0400000980
7 0 MERT KILAVUZ 1995 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000009
8 0 İLKER KİRLİOĞLU 1995 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-045001067
9 0 EŞREF CAN SAVCI 1997 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000011
10 0 GÖRKEM DEMİR 1997 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000015
11 0 SÜLEYMAN BURAK ERGENE 1997 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000014
12 0 SAİD ONUR BECER 1995 Türkiye Ferdi 32-040000028
13 18 UĞUR İMİR 1994 Türkiye Ferdi 34-040000422
14 229 SARP ÖNCÜ 1994 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000229
15 68 EROL CAN YARAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000057
16 69 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000053
17 70 HASAN HÜSEYİN AZKIN 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001907
18 71 EREN EFE 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000070
19 72 ALİ ATLAN 1995 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000884
20 73 HIKMET DIRIK 1995 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000897
21 74 TOLGA MAKARAÇ 1996 Türkiye Altay Spor Kulübü 10961564350
22 76 MERT ANIL CALP 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000911
23 77 CANER ALGÜN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 28450169016
24 78 HAŞMETCAN AKTAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 34942182654
25 79 İLKER SEZEN 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000658
26 80 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
27 81 KUTLUHAN KONUK 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
28 82 SABRİ ÖĞE 1994 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000226
29 84 ALİ MUTLU 1995 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001935
30 88 A.CAN KALYONCU 1995 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000065
31 89 ADNAN KURT 1996 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000057
32 90 MUHAMMET ERGİN 1996 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000063
33 91 GENCAY KEREM GÜRSULAR 1995 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000007
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 TUĞÇE KARAKAYA 1996 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07040001938
2 0 NEDRET ALSAÇ 1995 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000012
3 103 MELİS ACAR 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-0400001936
4 104 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000898
5 106 EDA DİRİK 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000925
6 107 YELBESU BÜYÜKZÖNGÜR 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001020
7 108 SERAY FİLİZ 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001021
8 110 İLKAY POLAT 1995 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07040001940
9 111 PELİN AYVERDİ 1996 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001928
10 112 HİLAL ÖZEN 1995 Türkiye Ferdi 33-040000035
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 FATİH BUĞRA ERDEM 1991 Türkiye Ferdi 32-040000030
2 0 TEVFİK OBEN ÖZEL 1988 Türkiye Ferdi 34-040000408
3 10 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001938
4 11 OKAN ULAŞ 1974 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001937
5 12 ONUR CALP 1990 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001943
6 13 FATİH AZRAK 1991 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001938
7 14 MELİH İLKER GÜCÜYENER 1993 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040000261
8 17 ALİ ULUS 1984 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040000028
9 2 BAHADIR TAMA 1985 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000028
10 313 MERDAN ÇAYIR 1981 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000062
11 5 ALTAY OYGÜÇ 1991 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000894
12 66 NURİ ACAR 1976 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 14008575606
13 9 EREN AKDAĞ 1993 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001942
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ECE BAKICI 1993 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001939
2 43 CEREN ORHANLI 1992 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000024
3 44 BERRAK IRMAK 1982 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040000023
4 47 SEDEF ÖZÇELİK 1988 Türkiye Ferdi 34-040000375
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 AYKUT MİDİLLİÇ 1990 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-040000023
2 0 YUNUS EMRE YAZ 1991 Türkiye Ferdi 54-045000091
3 0 İNSEL ÜSTÜNER 1987 KKTC Tüfekçi Spor Kulübü 006
4 0 UTKU EŞREF AKYÜZ 1992 Türkiye Ferdi 06-040002012
5 0 KEMAL ELEKTRİKÇİ 1992 KKTC Tüfekçi Spor Kulübü 013
6 0 ERDAL PEKİN 1985 Türkiye Ferdi 15-040000001
7 185 KUTLUHAN KORKMAZ 1987 Türkiye Maratonist 34-040000412
8 214 DUYGUN YURTERİ 1984 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000231
9 217 MUSTAFA ADİL ÖZTÜRK 1992 Türkiye Ferdi 34-040000445
10 220 ALİ ÖNER 1984 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040001973
11 234 TALHA KEMAL KOÇAK 1988 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 58-040000083
12 240 FERHAT SEMİZ 1986 Türkiye Ferdi 35-040000989
13 244 NECATİ DURMAZ 1990 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-04000015
14 255 YEKTA YİĞİT DİNÇ 1989 Türkiye Ferdi 06-040002006
15 268 MUSTAFA ŞİRİN 1985 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000044
16 27 CİHAN ASRAK 1987 Türkiye Maratonist 34-040000413
17 277 FURKAN KIZILKAYA 1986 Türkiye Eskişehir Türk Telekom Spor Kulübü 26-
18 278 GURUR ERDİREN 1991 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001028
19 36 UGUR GEÇKİN 1988 Türkiye Ferdi 16-040000033
20 473 NİHAT KORUCU 1984 Türkiye Ferdi 35-040001039
21 7 UĞUR CAN POYRAZ 1991 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001920
22 8 HAKAN YAŞAMIŞ 1991 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001887
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 OLGA NAZAROVA 1993 Rusya Federasyonu Ferdi -
2 0 EMİNE ULUÇAY 1989 KKTC Tüfekçi Spor Kulübü 033
3 0 ECEM OYGÜÇ 1993 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001016
4 229 ÜMRAN ASLAN 1993 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000042
5 257 BİLGE ERGİN 1993 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000057
6 258 SEHER KOCATEPE 1988 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001942
7 263 MEHTAP DEMİRCİOĞLU 1990 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000074
GENÇ ERKEKLER A (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MURAT ÖZDEN 1978 Türkiye Ferdi 15-040000004
2 0 BERKİ ÇINAR 1979 Türkiye Ferdi 09-040000002
3 0 ÇAĞLAR İBRAHİM TAŞ 1983 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-000001354688
4 0 HÜSEYİN TUNÇMEN 1977 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-40000029
5 0 EMRE BAGDAT 1976 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000240
6 123 FATİH BUZGAN 1982 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000990
7 126 MEMET ARİF ÖZTOP 1979 Türkiye Ferdi 35-040001022
8 164 ÖNAY BAYRAM 1977 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000235
9 169 YİĞİT DUYGUN 1979 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000254
10 282 BO SPORSO THYGESEN 1978 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001906
11 284 MARK MİNASYAN 1974 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000047
12 285 FIRAT DİZMAN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000001
13 286 İLKER İKİER 1980 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001940
14 292 İBRAHİM GURKAN OZTURK 1979 Türkiye Ferdi 34040000527
15 295 EMRAH KARABOĞA 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040000041
16 296 FUĞGAN ARIK 1980 Türkiye Hira Spor 34
17 300 MERT DERMAN 1975 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001003
18 301 MUSTAFA KUMBARACI 1975 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35 - 040000932
19 302 KUTLUHAN ÖZKUNT 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000875
20 304 ŞEREF METE DİNÇER 1983 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000974
21 305 OKTAY YUMAK 1977 Türkiye Yeşilovaspor 61_040000011
22 306 UMUT ÇAVUŞOĞLU 1979 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-040000007
23 309 SONER ORALKASIM 1981 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001917
24 318 İLKER ALPASLAN TIRAŞ 1979 Türkiye Ferdi 34-040000378
25 319 MURAT ATLI 1974 Türkiye Balıkesir Karagücü Spor Kulübü 10-040000255
26 320 ÖZGÜR AKSAMAN 1979 Türkiye Eskişehir Türk Telekom Spor Kulübü 26
27 321 ÇELİK ERİMEZ 1982 Türkiye Eskişehir Türk Telekom Spor Kulübü 261
28 322 ÜNAL ÖZBEK 1983 Türkiye Eskişehir Türk Telekom Spor Kulübü 262
29 339 BAHA DEMİRCİ 1978 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000238
30 352 KEREM GİRGİN 1974 Türkiye Ferdi 34-040000627
31 354 MEHMET CİLASUN BAYÜLGEN 1976 Türkiye Ferdi 34-040000610
32 478 MUSTAFA YILDIRIM 1974 Türkiye Ferdi 10-040000260
33 56 GÖKHAN ERCİYEŞ 1981 Türkiye Ferdi 34040000510
GENÇ ERKEKLER B (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 VESİLE YILMAZ ANATCA 1977 Türkiye Ferdi 07-040001952
2 335 SEZİN KUTLU TACİR 1977 Türkiye Maratonist 34-040000342
3 337 NEVAL YASAR 1980 Türkiye Maratonist 34-040000162
4 339 MERAL HOFFMAN 1978 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001029
GENÇ BAYANLAR A (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 HAKAN YAŞLI 1972 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 390400000
2 0 BURAK İLTER 1971 Türkiye Ferdi 06-040001950
3 0 KUTLU KÖSE 1971 Türkiye Ferdi 06-040002011
4 0 CEM DAĞDELEN 1971 KKTC Tüfekçi Spor Kulübü 002
5 0 MEHMET KERİM ÇAKMAK 1973 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001024
6 132 MEHMET SECİLMİS 1968 Türkiye Ferdi 17-040000319
7 273 KIVANÇ GALİP ÖVER 1970 Türkiye Ferdi 06-0400001968
8 353 ABDULLAH ÖZGÜVEN 1966 Türkiye Ferdi 06040001843
9 357 KERİM SEÇİLMİŞ 1971 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040001015
10 358 SELMİ ÇAKIR 1964 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000257
11 362 HUROL YAVUZTURK 1971 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000045
12 363 HAYRİ GÖKHAN ALPMAN 1971 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000229
13 364 ALPTEKİN BAŞKIR 1973 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000013
14 365 ATEŞ BERNA 1973 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000247
15 366 GÜRKAN AKYOL 1964 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001927
16 370 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-040001932
17 376 YUSUF YÜKEL 1972 Türkiye Ferdi 10-040000256
18 379 EMRE AKCAN 1966 Türkiye Maratonist 34-04000363
19 380 EMRE TACİR 1973 Türkiye Maratonist 34-040000398
20 381 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 040000065
21 382 OZAN TUNA 1973 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35040000991
22 383 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000015
23 392 KEREM ÖMER ERTEN 1968 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 040000061
24 395 MURAT TÜRKER 1973 Türkiye Hira Spor 34-
25 396 FERİDUN ÖZDAMAR 1966 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001026
26 404 BEYAZIT AKAN 1973 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001950
27 405 GÖKHAN ÖZKORKMAZ 1970 Türkiye Ferdi 34-040000362
28 413 HASAN AHMET ÇAYIROĞLU 1971 Türkiye Ferdi 34-040000359
29 447 OKAN ALPAY 1969 Türkiye Ferdi 34-040000352
30 449 UTKUER YAŞAR 1973 Türkiye Ferdi 34-000136
31 454 UFUK BİRİZ 1969 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 80-0000798
GENÇ BAYANLAR B (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 EBRU DEMİRKOL 1971 Türkiye Maratonist 34-040000410
2 408 AYŞİN ÖZER BAŞKIR 1972 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000010
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 423 MARTİN BERNHART 1963 Almanya Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001877
2 424 AYHAN TAMA 1958 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000027
3 425 MELİH IŞIKÇI 1961 Türkiye Ferdi 10-040001914
4 429 MEHMET MAZLUM ÖZPAĞDA 1957 Türkiye Maratonist 34-040000326
5 433 HASAN İŞBİLEN 1963 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040000040
6 436 ALİKEMAL GÜNER 1962 Türkiye Hira Spor 34--
7 441 BORA BÜYÜKYÜKSEL 1956 Türkiye Ferdi 34-040000626
8 510 FİKRET AKAY 1955 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 3540000039
9 517 HAKKI GÜL 1956 Türkiye Ferdi 35-040000093
ELİT BAYANLAR (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 454 HEDİYE TAMA 1963 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000026
19+ ERKEKLER (1993 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 519 YILMAZ KAHRAMAN 1951 Türkiye Pamuk Spor Kulübü 34-040000012
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
 ELİT ERKEKLER
 1  12  ONUR CALP  tr  00:21:56  01:01:29  01:23:25  00:40:22  02:03:47  6000
 2  5  FATİH AZRAK  tr  00:20:55  01:02:31  01:23:26  00:41:05  02:04:31  5978
 3  10  NURİ ACAR  tr  00:23:18  01:02:51  01:26:09  00:40:02  02:06:11  5928
 4  8  MELİH İLKER GÜCÜYENER  tr  00:20:53  01:07:31  01:28:24  00:39:07  02:07:31  5888
 5  15  ZÜLFÜ KARABULUT  tr  00:22:57  01:05:23  01:28:20  00:44:11  02:12:31  5738
 ELİT BAYANLAR
 1  38  ECE BAKICI  tr  00:21:33  01:15:23  01:36:56  00:43:50  02:20:46  6000
 2  37  BERRAK IRMAK  tr  00:21:38  01:15:19  01:36:57  00:45:21  02:22:18  5954
 3  36  SEDEF ÖZÇELİK  tr  00:28:35  01:17:05  01:45:40  00:49:29  02:35:09  5568
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77