Sayfayı Yazdır
Kütahya Triatlonu (12 Mayıs 2013 Pazar)
11-12 Mayıs 2013
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Kütahya
 Yarışma Kategorisi  Sprint (Büyük-Genç Yaş Grupları)
Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız
   
Puanlı
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
GENÇ ERKEKLER (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 101 MERT AYGÜN 1995 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001956
2 102 HAKAN DEMİR 1994 Türkiye Eskişehir Türk Telekom Spor Kulübü 4345345
3 61 MUHAMMET ŞEKER 1994 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 65664645646
4 62 MEHMET ODAMAN 1994 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 345345345
5 63 YUNUS KÜÇÜK 1994 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 234234234
6 64 FATİH KÜÇÜKER 1994 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 3424564324
7 65 FURKAN ÜNVAR 1997 Türkiye Eskişehir Türk Telekom Spor Kulübü 325238723
8 66 ATAKAN KAYA 1995 Türkiye Eskişehir Türk Telekom Spor Kulübü 435354342
9 67 EFECAN SEÇKİN 1995 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001909
10 68 EROL CAN YARAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000057
11 69 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000053
12 70 HÜSEYİN AZKIN 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001907
13 71 EREN EFE 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000070
14 72 ALİ ATLAN 1996 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000884
15 73 HİKMET DİRİK 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000897
16 74 TOLGA MAKARAÇ 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000918
17 75 KUBİLAY BAL 1996 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000901
18 76 MERT ANIL CALP 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000911
19 77 CANER ALGÜN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000900
20 78 HAŞMETCAN AKTAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000929
21 79 İLKER SEZEN 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000658
22 80 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
23 81 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
24 83 SARP ÖNCÜ 1994 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000229
25 84 ALİ MUTLU 1995 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001935
26 87 BERKE KAZAK 1997 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040001018
27 88 AHMET CAN KALYONCU 1995 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000065
28 89 ADNAN KURT 1996 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000057
29 90 MUHAMMET ERGİN 1996 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000063
30 93 ALİ RIZA AY 1996 Türkiye Kütahya Halil Kılıçoğlu Gençlik ve Spor Kulübü 43-040000091
31 94 AZİZ AKIN 1994 Türkiye Balıkesir Karagücü Spor Kulübü 10-040001952
32 95 ŞABAN BURAK YILMAZ 1994 Türkiye Balıkesir Karagücü Spor Kulübü 10-040001949
33 96 SABRİ MUZAFFER YİĞİT 1994 Türkiye Kütahya Otuz Ağustos Spor Kulübü 43-040000020
34 98 BURAK KAYATÜRK 1995 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001954
35 99 ŞİNASİ SAMET YAZ 1995 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001958
GENÇ BAYANLAR (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 103 MELİS ACAR 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001936
2 104 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000898
3 106 EDA DİRİK 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000925
4 107 YELBESU BÜYÜKZÖNGÜR 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001020
5 108 SERAY FİLİZ 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001021
6 109 TUĞCE KARAKAYA 1996 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001938
7 110 İLKAY POLAT 1995 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001940
8 111 PELİN AYVERDİ 1996 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001928
ELİT ERKEKLER (1967 - 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1 METEHAN KAÇMAZ 1990 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001944
2 10 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001938
3 11 OKAN ULAŞ 1974 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001937
4 12 ONUR CALP 1990 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001943
5 13 FATİH AZRAK 1991 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001938
6 14 MELİH İLKER GÜCÜYENER 1993 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040000261
7 17 ALİ ULUS 1984 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040000028
8 18 ALP EREN GÜLBAHÇE 1989 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040001940
9 19 ÖMER YUMAK 1977 Türkiye Yeşilovaspor 61-040000018
10 20 ABDURRAHMAN KALE 1986 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040001888
11 3 MERT ONARAN 1983 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000014
12 5 ALTAY OYGÜÇ 1993 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000894
13 8 HAKAN YAŞAMIŞ 1991 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001887
14 9 EREN AKDAĞ 1993 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001942
ELİT BAYANLAR (1967 - 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 43 CEREN ORHANLI 1992 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000024
2 44 BERRAK MUTLU 1982 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040000023
3 46 ECE BAKICI 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001939
20+ ERKEKLER (1988 - 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ÖMER FARUK YAVUZ 1993 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040002005
2 0 ERDEM ÖZER 1985 Türkiye Hira Spor 34-040000300
3 209 HÜSEYİN YÖNLÜER 1993 KKTC Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001941
4 210 KEMAL YATKIN 1992 Türkiye Balıkesir Karagücü Spor Kulübü 10-040001924
5 211 KERİM YILMAZ 1993 Türkiye Balıkesir Karagücü Spor Kulübü 10-040001926
6 212 MERT MACİT 1993 Türkiye Balıkesir Karagücü Spor Kulübü 10-040001923
7 213 VOLKAN BAYSAL 1993 Türkiye Balıkesir Karagücü Spor Kulübü 10-040001922
8 214 DUYGUN YURTERİ 1984 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000231
9 217 MUSTAFA ADİL ÖZTÜRK 1992 Türkiye Ferdi 34-040000445
10 219 MELİH KARABULUT 1990 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040000934
11 220 ALİ ONER 1984 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040001973
12 221 İSMAİL ARKAN 1985 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 2342343223
13 222 YALÇIN GİRGİN 1987 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040001990
14 223 GURSEL YAZAR 1987 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040001896
15 224 YUNUS EMRE DERE 1990 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 0
16 229 UĞUR SANCAKTEPE 1988 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 34533454
17 230 FIRAT OKTA 1991 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 3453345
18 234 TALHA KEMAL KOÇAK 1988 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 58-040000083
19 235 AHMET TURAN KARABEY 1992 Türkiye Ferdi 32453543
20 236 ALPER KOZAK 1993 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 3453247
21 237 BAYRAM TURGUT 1992 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 6324455
22 238 CEM ÖZCAN 1991 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 5468322
23 240 FERHAT SEMİZ 1986 Türkiye Ferdi 35-040000989
24 241 HALİL ÇETİNKAYA 1991 Türkiye Ferdi 52472342
25 247 FATİH KOÇAK 1993 Türkiye Kütahya Çini Spor Kulübü 43-040000024
26 248 AHMET ÖZGEN 1989 Türkiye Kütahya Otuz Ağustos Spor Kulübü 43-040000005
27 249 MİKAİL HAN 1993 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040001976
28 250 MEHMET DENER 1991 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040001983
29 251 FATİH ERDEN 1992 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040001979
30 252 FATİH MEŞE 1992 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040001956
31 253 BURAK TAMAÇ 1985 Türkiye Ferdi 34-040000606
32 254 FATİH ŞİŞMAN 1985 Türkiye Eskişehir Türk Telekom Spor Kulübü -
33 255 YEKTA YİĞİT DİNÇ 1989 Türkiye Ferdi 06-040002006
34 256 ZEKERİYA YÜCETÜRK 1989 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000038
35 268 MUSTAFA ŞİRİN 1985 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000044
36 269 YASİN ÖZGÜR AKGÜL 1989 Türkiye Kütahya Halil Kılıçoğlu Gençlik ve Spor Kulübü 43-040000094
37 270 ERTAN KANBUR 1988 Türkiye Kütahya Termal Turizm Gençlik ve Spor Kulübü 43-040000093
38 271 KEMAL AYKAÇ 1989 Türkiye Kütahya Celal Fidan Gençlik ve Spor Kulübü 43-040000095
39 272 MUHAMMED EBUL VEFA EFENDIOĞLU 1993 Türkiye Balıkesir Karagücü Spor Kulübü 10-040001950
40 273 ALİ UĞUR AKTAŞ 1991 Türkiye Balıkesir Karagücü Spor Kulübü 10-040001925
41 274 EMRE GENCAN 1993 Türkiye Balıkesir Karagücü Spor Kulübü 10-040001953
42 275 DENİZHAN ARDA 1993 Türkiye Eskişehir Türk Telekom Spor Kulübü 5223123
43 277 FURKAN KIZILKAYA 1985 Türkiye Eskişehir Türk Telekom Spor Kulübü 423242342
44 278 ALİ GURUR ERDİREN 1991 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001028
45 279 MUSTAFA ŞÜKÜR 1993 Türkiye Ferdi 34252342
46 280 YUNUS DEMİRTAŞ 1993 Türkiye Ferdi 34245232
47 281 ALİ OSMAN KARÇAR 1991 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 342124345
48 59 ŞERİF ERTUĞRUL GÜRCÜ 1993 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040002004
49 7 UĞUR CAN POYRAZ 1991 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001920
20+ BAYANLAR (1988 - 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 258 SEHER KOCATEPE 1988 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001942
2 259 HANDAN KORTAK 1993 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000345
3 262 FEYZA DOĞRUCUOĞLU 1986 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040000939
4 263 MEHTAP DEMİRCİOĞLU 1990 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000074
5 264 İPEK ONARAN 1985 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000006
6 266 HANDE NİLAY TIRAŞ 1984 Türkiye Kütahya Celal Fidan Gençlik ve Spor Kulübü 43-040000080
30+ ERKEKLER (1978 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 FİKRİ KAPLAN 1974 Türkiye Hira Spor 34-40000513
2 0 TAHİR SÜLÜK 1981 Türkiye Hira Spor 34-40000353
3 0 SALİH ÖZKAN 1982 Türkiye Hira Spor 34-4000528
4 284 MARK MİNASYAN 1974 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000047
5 285 FIRAT DİZMAN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000001
6 286 İLKER İKİER 1980 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001940
7 287 SELÇUK BERTAN 1983 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000023
8 288 CAHİT BURAK KOREL 1978 Türkiye Ferdi 48-040000005
9 292 İBRAHİM GURKAN OZTURK 1979 Türkiye Ferdi 34040000527
10 295 EMRAH KARABOĞA 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040000041
11 296 FUĞGAN ARIK 1980 Türkiye Hira Spor 34-40000305
12 297 ENİS KUŞGÖZ 1980 Türkiye Hira Spor 34-040000403
13 299 TÜRKÜN CELEP 1983 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040000933
14 301 MUSTAFA KUMBARACI 1975 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35 - 040000932
15 302 KUTLUHAN ÖZKUNT 1983 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000875
16 306 UMUT ÇAVUŞOĞLU 1979 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-040000007
17 307 AYTUĞ AKAR 1975 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 235234234
18 309 SONER ORALKASIM 1981 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001917
19 316 E. YÜCEL SOYSEVEL 1981 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 5234134
20 317 MEHMET SOMER TAYYARECİ 1983 Türkiye Ferdi 34-040000563
21 318 İLKER ALPASLAN TIRAŞ 1979 Türkiye Ferdi 34-040000378
22 319 MURAT ATLI 1974 Türkiye Balıkesir Karagücü Spor Kulübü 10-040000255
23 320 ÖZGÜR AKSAMAN 1979 Türkiye Eskişehir Türk Telekom Spor Kulübü 34
24 321 ÇELİK ERİMEZ 1982 Türkiye Eskişehir Türk Telekom Spor Kulübü 42421342
25 322 ÜNAL ÖZBEK 1980 Türkiye Ferdi 45234234
26 324 ÖZGÜR ERDOĞDU 1976 Türkiye Kıbrıs Türk Barış Komutanlığı 423453234
30+ BAYANLAR (1978 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 336 GOKSU TUGAY 1983 Türkiye Ferdi 34-040000596
2 337 NEVAL GÖRDÜK YAŞAR 1980 Türkiye Maratonist 34-040000162
3 338 YELİZ KUMBARACI 1977 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001009
4 339 MERAL HOFMANN 1978 Türkiye Altay Spor Kulübü 42122312
5 423 BEGÜM ÖZÜEKREN KASAPOĞLU 1980 Türkiye Ferdi 34-040000444
40+ ERKEKLER (1968 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 358 SELMİ ÇAKIR 1964 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000257
2 365 ATEŞ BERNA 1973 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000247
3 367 DEVRİM ZÜMRÜTKAYA 1973 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000199
4 370 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-040001932
5 374 HAMDİ OĞUZ YOLDAŞ 1971 Türkiye Ferdi 01-040000028
6 375 KUDSİ CENK ULUDOĞAN 1971 Türkiye Ferdi 33-040000033
7 376 YUSUF YUKSEL 1972 Türkiye Ferdi 10-040000256
8 377 RAFET ŞENGÜL 1964 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040001017
9 378 ŞÜKRÜ KALANÇ 1972 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040000000
10 379 EMRE AKCAN 1966 Türkiye Maratonist 34-04000363
11 381 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000065
12 382 OZAN TUNA 1973 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000991
13 383 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000015
14 385 ALİ RIZA BİLAL 1973 Türkiye Ferdi 34-040000159
15 394 ERDİNÇ SADIK ERYILMAZ 1966 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001893
16 395 MURAT TÜRKER 1972 Türkiye Hira Spor 34-040000529
17 396 FERIDUN OZDAMAR 1966 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35
18 397 ADİL UÇARCI 1970 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001947
50+ ERKEKLER (1958 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 423 MARTİN BERNHART 1963 Almanya Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001877
2 426 KAMİL RESA ALSARAN 1961 Türkiye Ferdi 07-040001885
3 427 FATİH BİRDAL 1962 Türkiye Ferdi 41-04000271
4 429 MEHMET MAZLUM ÖZPAĞDA 1957 Türkiye Maratonist 34-040000326
5 433 HASAN ISBİLEN 1961 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 3504000039
6 434 MEHMET YILDIZ 1963 Türkiye Kütahya Çini Spor Kulübü 43-040000092
7 435 SELAMİ AKSOY 1960 Türkiye Ferdi 35-04000015
8 436 ALİ KEMAL GÜNER 1959 Türkiye Hira Spor 34. 040000361
9 437 RECAİ KIRMIZITAŞ 1961 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001892
60+ ERKEKLER (1948 - 1957)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 438 SABRİ ÇAM 1949 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001896
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
 ELİT ERKEKLER
 1  13  FATİH AZRAK  tr  00:09:46  00:36:31  00:46:17  00:21:23  01:07:40  6000
 2  10  ZüLFü KARABULUT  tr  00:11:06  00:36:48  00:47:54  00:20:36  01:08:30  5975
 3  14  MELİH İLKER GÜCÜYENER  tr  00:09:52  00:38:58  00:48:50  00:20:17  01:09:07  5956
 ELİT BAYANLAR
 1  46  ECE BAKICI  tr  00:10:50  00:42:08  00:52:58  00:23:14  01:16:12  6000
 2  44  BERRAK MUTLU  tr  00:11:02  00:42:01  00:53:03  00:24:40  01:17:43  5954
 3  43  CEREN ORHANLI  tr  00:11:24  00:44:20  00:55:44  00:26:11  01:21:55  5828
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77