Sayfayı Yazdır
Alanya ITU Triatlon Premium Avrupa Kupası Finali (Genç-Büyük) (05 Ekim 2012 Cuma)
5-7 Ekim 2012
Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka
 Yeri  Alanya / ANTALYA
Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız
   
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 62 AHMETCAN KALYONCU 1995 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000065
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 22 SEDEF ÖZÇELİK 1988 Türkiye Ferdi 34-040000375
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ALİ FURKAN GÜR 1990 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000153
2 0 MUSTAFA DOĞAN TURHAN 1983 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü
3 0 MEHMET CAN BEDİRHAN 1986 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü
4 186 GURSEL YAZAR 1987 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü
5 186 GURSEL YAZAR 1987 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü
6 187 İSMAİL ARKAN 1985 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040001985
7 218 TEVFİK OBEN ÖZEL 1988 Türkiye Ferdi 34-040000408
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 GÖKSU HINCAL 1991 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000988
GENÇ ERKEKLER A (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 KEREM CALİK 1975 Türkiye Ferdi 39-040000248
2 0 BARLAS KAZANCI 1980 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü
3 0 KEREM ERKMEN 1980 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü
4 0 CAN KOÇAK 1981 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü
5 0 MEHMET BURAK ÜNAL 1974 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü
6 0 MEHMET AKİF ERTÜRK 1981 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü
7 0 ERDEM AĞBAŞ 1981 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü
8 0 OSMAN İLHAN 1969 Türkiye Rivamad Riva Macera Atletizm ve Doğa Sporları Kulübü 34-009000733
9 0 MERDAN ÇAYIR 1981 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000062
10 0 MUSTAFA KUMBARACI 1975 Türkiye Ferdi 35 - 040000932
11 0 NURİ ACAR 1976 Türkiye Babaeski Spor Kulübü
12 0 AYKUT GÜMÜŞ 1973 Türkiye Rivamad Riva Macera Atletizm ve Doğa Sporları Kulübü 34-040000163
13 249 NURİ ACAR 1976 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000045
14 253 ÜNAL TOKATLI 1980 Türkiye Ferdi 07-040000016
15 253 ÜNAL TOKATLI 1980 Türkiye Ferdi 07-040000016
GENÇ ERKEKLER B (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 300 ZEYNEP AKYAR 1978 Türkiye Ferdi 34-040000376
GENÇ BAYANLAR A (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 1970 Türkiye Bursa Yüzme İhtisas Spor Kulübü
2 0 OKAN ALPAY 1969 Türkiye Ferdi 34-040000352
3 0 ABDULSELAM ÇALKAN 2002 Türkiye Ferdi 54-040000067
4 0 GÖKHAN ALPMAN 1971 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000229
5 0 ERDİNÇ SADIK ERYILMAZ 1966 Türkiye Ferdi
6 322 KUDSİ CENK ULUDOĞAN 1971 Türkiye Ferdi 33-040000033
7 6 KEREM ÖMER ERTEN 1968 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000061
GENÇ BAYANLAR B (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 1970 Türkiye Ferdi
2 0 HEDIYE TAMA 1963 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000026
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 AYHAN TAMA 1958 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000027
2 0 RECAİ KIRMIZITAŞ 1961 Türkiye Ferdi
3 0 AYVAZ KOSUKOĞLU 1962 Türkiye Ferdi
4 371 MELİH IŞIKÇI 1961 Türkiye Balıkesir Karagücü Spor Kulübü 10-040001914
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77