Sayfayı Yazdır
SPORCULARIN MADALYA DURUMLARI
ELİT ERKEKLERDE EN İYİ İLK ÜÇ DERECE
Yarışmacı Adı Müsabaka
1-  Eren Çelik (Ankara) 01.50.04 Holten\Hollanda 2002
2 - Mert Onaran (izmir) 01.53.11 Mamaia\Romanya 2011
3 - Okan Ulaş (İzmir) 01.53.48 Alanya\Türkiye 2004
 
ELİT BAYANLARDA EN İYİ İLK ÜÇ DERECE
1 - Çiğdem Gülgeç (İzmir) 02.17.37 Alanya\Türkiye 2011
2 - Çiğdem Gülgeç (İzmir) 02.18.02 Mamaia\Romanya 2011
3 - Bahar Ertürk (İstanbul) 02.18.10 Alanya\Türkiye 2011
Uluslararası Yarışlarda Başarı elde eden Sporcularımız
Mert Onaran (İzmir) 2001 yılı Balkan Şampiyonası Genç Erkekler 3.sü Midilli\Yunanistan
2002 yılı Alanya Avrupa Kupası Genç Erkekler 3.sü Alanya\Türkiye
2011 yılı Balkan Şampiyonası Büyük Erkekler 1.si Mamaia\Romanya
Okan Ulaş (İzmir) 2002 yılı Balkan Şampiyonası Büyük Erkekler 3.sü İstanbul\Türkiye
Erdun Işık (Balıkesir) 2005 yılı Balkan Şampiyonası Genç Erkekler 3.sü Lerapetra\Yunanistan
Zülfü KARABULUT (Ankara) 2013 yılı Balkan Şampiyonası Büyük Erkekler 2.si Edirne\TÜRKİYE
Fatih AZRAK ( İzmir) 2013 yılı Balkan Şampiyonası Büyük Erkekler 3.sü Edirne\TÜRKİYE
Çiğdem Gülgeç (Balıkesir 2006 yılından beri İzmir adına yarışmaktadır.) 2005 yılı Erdek Avrupa Kupası Genç Bayanlar 2.si Erdek\Türkiye
2006 yılı Erdek Avrupa Kupası Genç Bayanlar 3.sü Erdek\Türkiye
2007 yılı Gelibolu Balkan Şampiyonası Genç Bayanlar 2.si Gelibolu\Türkiye
2007 yılı Eğirdir Avrupa Kupası Genç Bayanlar 2.si Eğirdir\Türkiye
2011 yılı Balkan Şampiyonası Büyük Bayanlar 2.si Mamaia\Romanya
Berrak IRMAK (İzmir 2011 yılından beri Balıkesir adına yarışmaktadır.) 2005 yılı Balkan Şampiyonası Büyük Bayanlar 3.sü Lerapetra\ Yunanistan
2006 yılı Balkan Şampiyonası Büyük Bayanlar 2.si Dojran\Makedonya
2012 yılı Balkan Şampiyonası Büyük Bayanlar 3.sü Elazığ/TÜRKİYE
2013 yılı Balkan Şampiyonası Büyük Bayanlar 3.sü Edirne\TÜRKİYE
2013 yılı Balkan Şampiyonası Büyük Bayanlar 3.sü Kladovo\SIRBİSTAN
Bahar Ertürk (İstanbul) 2004 yılı Balkan Şampiyonası Genç Bayanlar 2.si Sofya\Bulgaristan
2005 yılı Balkan Şampiyonası Genç Bayanlar 2.si Lerapetra\Yunanistan
2005 yılı Erdek Avrupa Kupası Genç Bayanlar 1.si Erdek\Türkiye
İpek Onaran (İzmir) 2006 yılı Balkan Şampiyonası Büyük Bayanlar 3.sü Dojran\Makedonya
Emel Yıldırım (Alanya) 2006 yılı Balkan Şampiyonası Genç Bayanlar 3.sü Dojran\Makedonya
Onur Fevzi Saydam (İzmir) 2006 yılı Balkan Şampiyonası Genç Erkekler 3.sü Dojran\Makedonya
Ali Tahsin Sarıbudak (İzmir) 2008 yılı Balkan Şampiyonası Yıldız Erkekler 3.sü Belgrad\Sırbistan
Batuhan Yumaklı ( Çanakkale) 2008 yılı Balkan Şampiyonası Yıldız Erkekler 1.si Belgrad\Sırbistan
Ali Atlan (izmir) 2011 Yılı Balkan Şampiyonası Genç Erkekler 3.sü Mamaia\Romanya
2013 yılı Balkan Şampiyonası Genç Erkekler 1.si Edirne\TÜRKİYE
2013 yılı Balkan Şampiyonası Genç Erkekler 2.si Kladovo\SIRBİSTAN
Ümran Arslan (Alanya) 2008 yılı Balkan Şampiyonası Yıldız Bayanlar 2.si Belgrad\Sırbistan
Ceren Orhanlı (Balıkesir) 2007 yılı Balkan Şampiyonası Yıldız Bayanlar 1.si Gelibolu\Türkiye
2010 yılı Balkan Şampiyonası Genç Bayanlar 1.si Loutraki\Yunanistan
2011 yılı Balkan Şampiyonası Genç Bayanlar 3.sü Mamaia\Romanya
Ece Bakıcı (İzmir) 2011 yılı Balkan Şampiyonası Genç Bayanlar 2.si Mamaia\Romanya
2012 yılı Balkan Şampiyonası Büyük Bayanlar 1.si Elazığ/TÜRKİYE
2013 yılı Balkan Şampiyonası Büyük Bayanlar 2.si Edirne\TÜRKİYE
2013 yılı Balkan Şampiyonası Büyük Bayanlar 2.si Kladovo\SIRBİSTAN
Yağmur AYDOĞAN (İzmir) 2012 yılı Balkan Şampiyonası Genç Bayanlar 2.si Elazığ/TÜRKİYE
İpek ÖZTOSUN (İzmir) 2012 yılı Balkan Şampiyonası Genç Bayanlar 3.sü Elazığ/TÜRKİYE
2013 yılı Avrupa Kupası Genç Bayanlar 2.si İstanbul\TÜRKİYE
2013 yılı Balkan Şampiyonası Genç Bayanlar 2.si Edirne\TÜRKİYE
2013 yılı Balkan Şampiyonası Genç Bayanlar 1.si Kladovo\SIRBİSTAN
Sabri ÖĞE (Balıkesir) 2012 yılı Balkan Şampiyonası Genç Erkekler 1.si Elazığ/TÜRKİYE
Tuğçe KARAKAYA (Antalya) 2013 yılı Balkan Şampiyonası Genç Bayanlar 3.sü Edirne\TÜRKİYE
Ahmet Can KALYONCU (Sakarya) 2013 yılı Balkan Şampiyonası Genç Erkekler 3.sü Edirne\TÜRKİYE
Haşmetcan Aktan (Gelibolu) 2011 yılı Balkan Şampiyonası Yıldız Erkekler 2.si Mamaia\Romanya
Sinem Özdil (Gelibolu 2013 yılından itibaren Antalya adına yarışmaktadır.) 2011 yılı Balkan Şampiyonası Yıldız Bayanlar 1.si Mamaia\Romanya
2013 yılı Balkan Şampiyonası Yıldız Bayanlar 2.si Edirne\TÜRKİYE
Caner Algün (İzmir) 2011 yılı Balkan Şampiyonası Yıldız Erkekler 3.sü Mamaia\Romanya
Yelbesu Büyükzöngür (Gelibolu 2012 yılından itibaren İzmir adına yarışmaktadır.) 2011 yılı Balkan Şampiyonası Yıldız Bayanlar 3.sü Mamaia\Romanya
2012 yılı Balkan Şampiyonası Yıldız Bayanlar 2.si Elazığ/TÜRKİYE
Kutluhan KONUK (Balıkesir) 2012 yılı Balkan Şampiyonası Yıldız Erkekler 2.si Elazığ/TÜRKİYE
Haşmetcan AKTAN (İzmir) 2012 yılı Balkan Şampiyonası Yıldız Erkekler 3.si Elazığ/TÜRKİYE
Damla Alkım ÖLMEZ ( Alanya) 2013 yılı Balkan Şampiyonası Yıldız Bayanlar 3.si Edirne\TÜRKİYE
2013 yılı Balkan Şampiyonası Yıldız Bayanlar 3.si Kladovo\SIRBİSTAN
Oğuz BAŞARKANOĞLU ( Balıkesir) 2013 yılı Balkan Şampiyonası Yıldız Erkekler 1.si Edirne\TÜRKİYE

 

2015 YILI TRİATLON FEDERASYONU   ULUSLARARASI BAŞARILI SPORCULAR
SIRA NO SPORCUNUN ADI VE SOYADI YARIŞMANIN ADI YARIŞMANIN TARİHİ YARIŞMANIN YERİ YARIŞMANIN KATEGORİSİ YARIŞ DERECESİ
  Yunus SCHOMBURG 2015 BUFFALO CİTY ATU SPRİNT TRİATHLON AFRİKAN CUP 01.Mar.15 GÜNEY AFRİKA ELİT/ ERKEK 1.
  KUTLUHAN KONUK 2015 ZAGREB ETU BALKAN ŞAMPİYONASI   19.Tem.15 HIRVATİSTAN/ ZAGREB GENÇ/ERKEK 2.
  BARAN AKTAN                          2015 ZAGREB ETU BALKAN ŞAMPİYONASI   19.Tem.15 HIRVATİSTAN/ ZAGREB YILDIZ/ERKEK 3.
2014 YILI TRİATLON FEDERASYONU   ULUSLARARASI BAŞARILI SPORCULAR
  ELİF POLAT   2014 BRAŞOV ETU BALKAN DUATLON ŞAMPİYONASI 13.Nis.14 ROMANYA/BRAŞOV YILDIZLAR B. 1.
  OKTAY ARIKAN 2014 BRAŞOV ETU BALKAN DUATLON ŞAMPİYONASI 13.Nis.14 ROMANYA/BRAŞOV YILDIZLAR K 1.
  BARIŞ KURBAN- 2014 BRAŞOV ETU BALKAN DUATLON ŞAMPİYONASI 13.Nis.14 ROMANYA/BRAŞOV YILDIZLAR K 2.
  HAKAN ARSLAN   2014 BRAŞOV ETU BALKAN DUATLON ŞAMPİYONASI 13.Nis.14 ROMANYA/BRAŞOV YILDIZLAR K 3.
  DAMLA ALKIM ÖLMEZ 2014 BRAŞOV ETU BALKAN DUATLON ŞAMPİYONASI 13.Nis.14 ROMANYA/BRAŞOV YILDIZLAR B. 3.
             
  HÜSEYİN HALLAÇ            2014 ELAZIĞ BALKAN GRAND PRİX 17.08.2014 ELAZIĞ-TÜRKİYE YILDIZLAR K. 1.
  DAMLA ALKIM ÖLMEZ      2014 ELAZIĞ BALKAN GRAND PRİX 17.08.2014 ELAZIĞ-TÜRKİYE YILDIZLAR B. 1.
  ELİF POLAT                         2014 ELAZIĞ BALKAN GRAND PRİX 17.08.2014 ELAZIĞ-TÜRKİYE YILDIZLAR B. 2.
  ALİ  ATLAN 2014 ELAZIĞ BALKAN GRAND PRİX 17.08.2014 ELAZIĞ-TÜRKİYE GENÇLER E. 1.
  KUTLUHAN KONUK                  2014 ELAZIĞ BALKAN GRAND PRİX 17.08.2014 ELAZIĞ-TÜRKİYE GENÇLER E. 2.
  İLAYDA KARA                 2014 ELAZIĞ BALKAN GRAND PRİX 17.08.2014 ELAZIĞ-TÜRKİYE GENÇLER B. 3.
  CANER ALGÜN                  2014 ELAZIĞ BALKAN GRAND PRİX 17.08.2014 ELAZIĞ-TÜRKİYE GENÇLER  E. 3.
   ALİ MUTLU                                     2014 ELAZIĞ BALKAN GRAND PRİX 17.08.2014 ELAZIĞ-TÜRKİYE ELİTLER E. 1.
  MELİH İLKER  GÜCÜYENER                             2014 ELAZIĞ BALKAN GRAND PRİX 17.08.2014 ELAZIĞ-TÜRKİYE ELİTLER E. 2.
  MUHAMMET ONAY   2014 ELAZIĞ BALKAN GRAND PRİX 17.08.2014 ELAZIĞ-TÜRKİYE ELİTLER E. 3.
  İPEK ÖZTOSUN 2014 ELAZIĞ BALKAN GRAND PRİX 17.08.2014 ELAZIĞ-TÜRKİYE ELİTLER B. 1.
  ECE BAKICI 2014 ELAZIĞ BALKAN GRAND PRİX 17.08.2014 ELAZIĞ-TÜRKİYE ELİTLER B. 2.
  CEREN ORHANLI   2014 ELAZIĞ BALKAN GRAND PRİX 17.08.2014 ELAZIĞ-TÜRKİYE ELİTLER B. 3.
 
  CEREN ORHANLI 2014 BURGAZ BALKAN ŞAMPİYONASI 20.09.2014 BURGAS/ BULGARİSTAN ELİTLER B. 2
  BERRAK IRMAK 2014 BURGAZ BALKAN ŞAMPİYONASI 20.09.2014 BURGAS/ BULGARİSTAN ELİTLER B. 3.
  DAMLA ALKIM ÖLMEZ 2014 BURGAZ BALKAN ŞAMPİYONASI 20.09.2014 BURGAS/ BULGARİSTAN YILDIZ B. 2
  İLAYDA KARA 2014 BURGAZ BALKAN ŞAMPİYONASI 20.09.2014 BURGAS/ BULGARİSTAN GENÇLER B. 3.
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77