Sayfayı Yazdır
İŞTE TÜRKİYE ŞAMPİYONLARI
13.10
2013

Türkiye Triatlon Federasyonu'nun 2013-2014 sezonunda gerçekleştirilen Taşucu, Yalova, İznik, Çeşme, Eğridir ve Kuşadası puanlı yarıişlarında alınan toplam puanlarla ferdi ve takım olarak Türkiye şampiyonları belli oldu.

 

Türkiye Triatlon Federasyonu başkanı Hamdi Güneş, Türkiye Şampiyonasında ilk üç dereceyi paylaşan triatlerle spor kulüplerini kutlayarak, ''Çok iyi bir sezon geçirdik. Yurt içi yarışlarında önceki yıllara göre sporcularımızın performansı ve yaptıkları dereceler oldukça başarılıdır. Yurtdışı müsabakalarda da iyi dereceler aldık. Tüm sporcularımızı kutluyorum'' dedi.

  

 

YILDIZ ERKEKLER                KULÜBÜ                                 TOPLAM PUAN

1. Oğuzhan Çakır               Balıkesir Gençlik Spor                   7999

2. Mücahit Onay                Balıkesir Belediye Spor                  7999

3. Serhan Öncü                 Balıkesir Gençlik Spor                    7914

 

 

YILDIZ BAYANLAR

1. İlayda Kara                    Balıkesir Gençlik Spor                   8000

2. Damla Alkım Ölmez Alanya Doğa Spor                               7843

3. Sinem Özdil                   Antalya Triatlon Spor                    7795

 

ELİT ERKEKLER

 

1. Fatih Azrak                      Balıkesir Çelmak Spor                 17978

2. Melih İlker Gücüyener      Balıkesir Işık Spor                       17957

3. Zülfü Karabulut                Atlantik Eğitim                           17866

 

 

ELİT BAYANLAR

 

1. Ece Bakıcı                       Balıkesir Çelmak Spor                  18000

2. Berrak Irmak                  Balıkesir Belediye Spor                 17673

 

GENÇ ERKEKLER

 

1. Ali Atlan                       Altay Spor                                   6000

2. Sabri Öğe                     Balıkesir Gençlik Spor                    5952

3. Ali Mutlu                       Balıkesir Işık Spor                          5837

 

 

GENÇ BAYANLAR

 

1. İpek Öztosun                Altay Spor Kulübü                         6000

2. Melis Acar                     Alanya Doğa Sporları                      5954

3. Tuğçe Karakaya            Antalya Triatlon                            5879

 

 

20+ ERKEK

 

1. Duygun Yurteri              Enka Spor Kulübü                       12000

2. Mustafa Şirin                Alanya Doğa Spor                        11988

3. Ali Öner                        Kara Kuvvetleri Gücü                   11506

 

20+ BAYAN

 

1. İpek Onaran                  Spil Su Sporları                           12000

2. Mehtap Demircioğlu        Sakarya Telekom                        11581

3. Seher Kocatepe             Balıkesir Çelmak Spor                  11287

 

30+ ERKEK

 

1. Fırat Dizman                 Babaeski Spor Kulübü                   12000

2. Soner Oralkasım             Antalya Triatlon Spor                   11805

3. Kutluhan Özkurt             Mavi Karga Spor                          11740

 

30+ BAYAN

 

1. Neval Yaşar                  Maratonist                                    12000

 

 

40+ ERKEK

 

1. Utkuer Yaşar                 Ferdi                                            11902

2. Eyüp Yazıcı                   Sakarya Telekom Spor                   11854

3. Ateş Berna                   Babaeski Spor Kulübü                     11806

 

40+ BAYAN

 

1A. Özer Başkır                  Babaeski Spor                            12000

2. A. Yasemin Yıldırım         Ferdi                                         11658

 

50+ ERKEK

 

1. Ali Kemal Güner             Hira Spor                                   12000

2. Martin Benhart              Alanya Doğa Sporları Kulübü        11939

3. Hasan İşbilen                Göztepe Spor Kulübü                   11403

 

 

 

60+ ERKEK

 

1. Sabri Çam                     Antalya Triatlon Spor Kulübü           9824

 

 

TAKIM SIRALAMASI

 

YILDIZ ERKEK

 

1. Altayspor                                                                     20944

 

 

BÜYÜK ERKEKLER

 

1. Balıkesir Çelmak Spor Kulübü                                            52807

2. Kara Kuv.Gücü Spor Kulübü                                              45731

3. Antalya Triatlon Spor Kulübü                                           43908

 

BÜYÜK BAYANLAR

                                              

1. Balıkesir Çelmak Spor Kulübü                                            45444

2. Babaeski Spor Kulübü                                                     29646

 

GENÇ ERKEKLER

 

1. Altay Spor Klübü                                                           17322

2. Alanya Doğa Sporları Kulübü                                          16488

3. Sakarya Telekom Spor Kulübü                                        14748

 

 

GENÇ BAYANLAR

                                                          

1. Altay Spor Klübü                                                           16804

3457
Kez Okundu
Haber Galerisi
2013 Yılı İçinde Yayınlanan Haberlerimiz
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77