Sayfayı Yazdır
26 Ocak-09 Şubat 2014-Alanya/Antalya Milli Takım Kampı Katılım Listesi Duyurusudur.
21.01
2014

ELİT ERKEK

SIRA

GÖĞÜS NO:

ADI SOYADI:

D.TAR.

YÜZME DERECE

KOŞU DERECE

TOPLAM

1

 

FATİH AZRAK

1991

00:10:19

00:18:09

00:28:28

2

 

MELİH İLKER GÜCÜYENER

1993

TEKNİK KURUL KARARI

3

 

JONAS SCHOMBURG

1994

TEKNİK KURUL KARARI

ELİT BAYAN

1

 

İPEK ÖZTOSUN

1994

00:10:53

00:19:42

00:30:35

2

 

BERRAK IRMAK

1982

00:11:05

00:20:07

00:31:12

GENÇ ERKEKLER

1

 

ALİ ATLAN

1995

00:10:44

00:16:27

00:27:11

2

 

KUTSAL BATUHAN ŞANLI

1995

00:10:55

00:16:51

00:27:46

3

 

ALİ MUTLU

1995

00:10:04

00:17:58

00:28:02

4

 

EROL CAN YARAŞ

1996

11.03,74

17.02,29

00:28:06

5

 

TOLGA MAKARAÇ

1996

00:10:03

00:18:16

00:28:19

YILDIZ BAYANLAR(1997-1998)

1

 

İREM CEREN AKAN

1998

00:13:50

00:20:12

00:34:02

2

 

SİNEM ÖZDİL

1998

00:12:27

00:21:57

00:34:24

3

 

YELBESU BÜYÜKZÖNGÜR

1997

00:12:41

00:21:53

00:34:34

YILDIZ ERKEK(1997-1998)

1

 

ÇIĞ ALADAĞ

1998

9.41,62

16.50,96

00:26.32

2

 

CANER ALGÜN

1997

00:10:39

00:16:35

00:27:14

3

 

ARDA TÜMER

1998

00:09:24

00:18:29

00:27:53

4

 

EMİRHAN ALTINTAŞ

1998

10.18,67

18.51,48

00:29:10

5

 

H.HÜSEYİN ASKIN

1997

00:11:33

00:18:08

00:29:41

YILDIZ BAYAN(1999-2000-2001)

1

 

DAMLA ALKIM ÖLMEZ

1999

5.44,56

10.05,81

15.50,37

2

 

EZGİ SEVCAN USTABAŞ

2000

00:05:00

00:10:47

00:15:47

3

 

İZGİ AKKEÇELİ

2000

00:05:08

00:10:46

00:15:54

4

 

GÖRKEM SILA KORKMAZ

2001

00:05:34

00:11:09

00:16:43

5

 

BİLGE ECE SEYHAN

2001

00:07:29

00:09:39

00:17:08

6

 

SILA ÖZDEMİR

2001

00:06:00

00:10:34

00:17:15

7

 

İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR

2001

00:05:53

00:11:49

00:17:42

YILDIZ ERKEK(1999-2000-2001)

1

 

OKTAY ARIKAN

2000

00:05:45

00:08:19

00:14:04

2

 

HÜSEYİN HALLAÇ

1999

00:05:25

00:08:39

00:14:04

3

 

ANDREW MERT IŞKIN

2000

00:05.00

00:09.52

00:14.52

4

 

BERKAY ERCAN

1999

00:06:13

00:08:49

00:15:02

5

 

STEPHEN BERK IŞKIN

2000

4.59,17

10.33,88

00:15.33

6

 

ADNAN EGE ÖĞRETEN

2000

5.33,86

10.04,96

00:15.38

Teknik Kurul 3 ildeki katılım şartlarının değişikliği ve sporcular hakkında diğer nedenleri göz önüne alarak Yıldızlarda 15 sn ve diğer gruplarda 35 sn test kriterleri esnetme kararı alarak yukarıdaki kamp listesini hazırlamıştır. Sporcularımızdan Jonas SCHOMBURG ve Melih İlker GÜCÜYENER Antrenörümüz Andrea GABBA’nın uygun görüşüne göre teknik kurul kararıyla kamp listesine dahil edilmiştir.
Yukarıdaki sporcuların Duyurusu yapılacak olan tarihte ALANYA adresine kampa katılmalarını, geçerli mazereti olamadan kampa katılmayan veya geç katılan sporcular hakkında yasal işlem yapılacağı duyurulur.21 Ocak 2014

TÜRKİYE TRİATLON FEDERASYONU BAŞKANLIĞI

2155
Kez Okundu
2014 Yılı İçinde Yayınlanan Duyurular
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77