Sayfayı Yazdır
2010 Yılı Faaliyet Programı Yenilendi
13.05
2010
Federasyonumuz 2010 yılı faaliyet programı kategoriler, mesafeler ve hangi yarışların puanlı olduğu Federasyonumuz Başkanlığınca yeniden düzenlenmiştir.
TÜRKİYE TRIATLON FEDERASYONU BAŞKANLIĞI
2010 YILI
FAALİYET PROGRAMI
S.N. FAALİYETİN ADI TARİHİ YERİ NOT
YURTİÇİ MÜSABAKALAR
1 Kütahya Duatlonu 24-25 Nisan KÜTAHYA Sprint (Tüm Kategoriler)
2 Türkiye Üniversiteler Triatlon Şampiyonası 14-15 Mayıs ANKARA Olimpik
3 Yalova Triatlonu 05-06 Haziran YALOVA Sprint (Tüm Kategoriler) Puanlı
4 Sivas Duatlonu 19-20 Haziran SİVAS Sprint (Tüm Kategoriler)
5 Sapanca Triatlonu 26-27 Haziran Sapanca/SAKARYA Olimpik(Tüm Kategoriler) Puanlı
6 İzmir Triatlonu 03-04 Temmuz İZMİR Olimpik(Genç-Büyük)
7 Karasu Triatlonu 10-11 Temmuz Karasu/SAKARYA Sprint (Tüm Kategoriler) Puanlı
8 2.Uluslararası Hazar Şenlikleri 16-18 Temmuz ELAZIĞ Sprint (Genç-Büyük)
9 Eğirdir Triatlonu 31 Tem.-01 Ağust. Eğirdir/ISPARTA Olimpik(Yıldız-Genç-Büyük) Puanlı
10 Türkiye Şamp. Çeşme Triatlonu Büyükler Finali 04-05 Eylül Çeşme/İZMİR Olimpik(Tüm Kategoriler) Puanlı
11 Fed. Kup.Kuşadası Triatlonu (Yıldız-Genç Final) 02-03 Ekim Kuşadası/AYDIN Sprint (Tüm Kategoriler) Puanlı
12 Kaş (Patara) Triatlonu 26-27 Ekim Kaş/ANTALYA Sprint(Genç-Büyük)
13 İstanbul Triatlonu Belirlenecek İSTANBUL Sprint(Tüm Kategoriler)
YURTDIŞI MÜSABAKALAR
1 Brasschaat ITU Triatlon Avrupa Kupası 27 Haziran BELÇİKA
2 Athlone ETU Triatlon Avrupa Şamp. 03-04 Temmuz İRLANDA
3 Varna ETU Triatlon Gençler Avrupa Kupası 18 Temmuz BULGARİSTAN
4 Kedzierzyn Kozle ETU Triatlon Gnçl. Av.Kup. 28 Ağustos POLONYA
5 Kedzierzyn Kozle ETU 23 Yaşaltı Avr.Şmp. 29 Ağustos POLONYA
6 Bled ETU Triatlon Gençler Avrupa Kupası 04 Eylül SLOVENYA
7 Balkan Şampiyonası Belirlenecek Belirlenecek
8 Dr. Fazıl Küçük Oyunları Eylül K.K.T.C.
YURTİÇİ ULUSLARARASI MÜSABAKALAR
1 Antalya ITU Triatlon Avrupa Kupası 17-18 Nisan ANTALYA
2 Alanya ITU Triatlon Avrupa Kupası (Gnç-Byk) 23-24 Ekim Alanya/ANTALYA
KURS-SEMİNER-TOPLANTI
1 I. Triatlon Şurası (Genişletilmiş Toplantı) 12-14 Şubat ANTALYA
2 Hakem Gelişim Semineri 13 Mart İZMİR
3 Antrenör Semineri 20 Mart Muhtelif
4 1. Kademe Antrenör Kursu 19-30 Nisan İZMİR
5 Yönetim Kurulu Toplantıları Muhtelif Muhtelif
KAMPLAR
1 Sporcu Eğitim ve Gelişim Kampı 30 Ocak-5 Şubat BALIKESİR
2 Antalya ITU Triatlon Avrupa Kupası Kamp 14-17 Nisan ANTALYA
3 Brasschaat ITU Triatlon Avrupa Kupası Kmp. 23-26 Haziran Belirlenecek
4 Varna ETU Triatlon Gençler Avrupa Kupası Kmp. 13-17 Temmuz BULGARİSTAN
5 Kedzierzyn Kozle ETU 23 Yaşaltı Avr.Şmp. Kmp. 23-27 Ağustos Belirlenecek
6 Bled ETU Triatlon Gençler Avrupa Kupası Kmp. 01-03 Eylül Belirlenecek
7 Alanya ITU Triatlon Avrupa Kupası Kamp 18-23 Ekim Alanya/ANTALYA
8 Yurtdışı Milli Takım Değişim Kampı Belirlenecek Belirlenecek
9 Balkan Şampiyonası Milli Takım Kampı Belirlenecek Belirlenecek
10 2012 Olimpiyatlarına Hazırlık Kampları Muhtelif Muhtelif
1112
Kez Okundu
2010 Yılı İçinde Yayınlanan Duyurular
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77