Ferdi Sporcu ve Yaş Grupları Yarış Kaydı Nasıl Yapılır?

0
1873

Yarışlara kayıt işlemi artık sadece web sitemiz üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle istisnasız herkesin siteye üye olması ve girdiği bilgilerin doğruluğundan ve güncelliğinden emin olmaları gerekmektedir.

Sisteme nasıl kayıt olacağınızı bilmiyorsanız, “sporcu kayıt işlemi nasıl yapılır” rehberimizi okuyarak işe başlayabilirsiniz.

Eğer sisteme kayıt olduysanız işlemlere başlayabiliriz.

 • Sitenin en üst kısmında bulunan “sporcu/antrenör paneli” linkine tıklayınız.
 • Açılan penceredeki gerekli yerlere kullanıcı adı (email adresiniz) ve kayıt olurken belirlediğiniz şifreyi girerek giriş yap butonuna tıklayın.
 • Eğer yarıştığınız kategoriyi kayıt olduktan sonra seçmedi iseniz, lütfen kategorinizi şimdi seçiniz. Yaş grubu değil ve yarışlara ferdi sporcu olarak katılıyorsanız lütfen kategori seçerken ferdi kategorilerden seçiniz. Yaş grupları direk kendi kategorilerini seçebilirler. Kategorinizi doğru olarak seçtikten sonra “Güncelle” (bkz 5) butonuna basın ve sayfanın yenilenmesini bekleyin, sayfa yenilendiğinde diğer işleme geçebilirsiniz.Eğer kategorinizi üyelik esnasında seçtiniz ve kategoriniz doğru olarak görüntüleniyorsa, sol taraftaki menüden yarış kayıtları linkine (bkz 6) tıklayınız.
 • Açılan sayfada ilk bölümde kayıtlı olduğunuz yarışlar gözükecektir. Buradan yarışa kayıtlı olup olmadığınızı kontrol ederek, kayıtlı değilseniz alttaki Yeni Yarışa Kaydol kısmına geçebilirsiniz.
 • Yarışa katılacağınız sezonu seçin(bkz. 8)
 • Yarışı seçin (bkz. 9)Bu alanlara gireceğiniz telefon numaraları kendi telefonunuz olmamalı, sizle ilgili bir acil durum oluştuğunda veya zaten sistemimizde kayıtlı olan telefondan size ulaşamadığımızda ulaşmamız gereken telefon numaralarını girin. (Örn; Eşiniz, veliniz, çocuğunuz, yakın arkadaşınız)
 • Acil durumlarda ulaşabileceğimiz bir yakınınızın telefon numarasını girin (bkz. 10)
 • Acil durumlarda ulaşabileceğimiz 2 bir telefon numarası girin.(bkz. 11)
 • Eğer ücretli yarışan kategoride iseniz, (örn; yaş grupları) sağ alt köşede ödeme ekranı butonu çıkacaktır. Değilseniz bu buton size kayıt ol butonu olarak gözükecektir ve tıkladığınızda yarışa kaydınız gerçekleşecektir.
 • Ücretli yarışan sporcularımız için ödeme ekranı butonuna tıklandıktan sonra kredi kartı bilgilerinin girildiği pencere açılacaktır.Açılan pencereye Kredi Kartınızın üzerinde yazan bilgileri giriniz.
  Kredi kartının sahibinin adı soyadı.
  Kredi kart numarası
  Kredi kartınızın son kullanma tarihi ay (AA)
  Kredi kartınızın son kullanma tarihi yıl (YYYY)
  ve kredi kartınızın arka kısmında bulunan güvenlik kodunun son 3 hanesini (CCV) gerekli alanlara girerek “ÖDE” butonuna tıklayınız.Ödemeniz başarıyla gerçekleştiğinde yarış kaydınız tamamlanmış olacaktır. Artık ister panelinizdeki “Kayıt Olunan Yarışlar” sekmesinden, isterseniz de site içerisindeki yarış takviminde bulunan katılımcı listesinden kaydınızın doğruluğunu teyid edebilirsiniz.Şimdiden başarılar dileriz….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin