BASIN BÜLTENİ Triatlon/hb/101
Türkiye Triatlon Federasyonu adına; Yönetim Kurulu Başkanı İsa Tamer Çelik ve Yönetim Kurulu Üyemiz Dr. Utku Erdem Özer; Boğaziçi Üniversitesi tarafından verilen “Spor Ödülleri” törenine katıldı.

Ankara 13 Aralık 2016 / Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulu, 6. Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri Töreni’nde ‘Yılın en iyi bireysel sporcusu milli güreşçi Taha Akgül, yılın en iyi spor yöneticisi Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, yılın en iyi takımı Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, yılın en iyi antrenörü Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, yılın en iyi basketbolcusu Fenerbahçe’den Gigi Datome, yılın en iyi voleybolcusu Vakıfbank’tan Kimberley Hill, yılın en iyi çıkış yapan takımı Konyaspor Futbol Takımı ve yılın en iyi çıkış yapan sporcusu milli jimnastikçi Ayşe Begüm Onbaşı seçildi.
Ödül törenine Türkiye Triatlon Federasyonu adına; Yönetim Kurulu Başkanı İsa Tamer Çelik ve Yönetim Kurulu Üyemiz Dr. Utku Erdem Özer katıldı. Federasyon Başkanı İsa Tamer Çelik ödül alan spor insanlarını tebrik ederek; sporda yaşanmakta olan rekabetin centilmenlik, nezaket, hoşgörü, karşılıklı tebrik ve saygınlık kuralları içinde yapılmasını diledi. Başkan Çelik bu erdemler çerçevesinde yaşanacak sportif rekabetin tamda bugünlere ülkemiz insanının ve toplumsal hayatın sevgi dolu akışı adına büyük ihtiyaç olduğunu söyledi.
İstanbul’da yaşanan hain terör saldırısından dolayı buruk bir havada geçen törende Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı İsa Tamer Çelik; İstanbuldaki Terör olayı ile ilgili şu açıklamayı yaptı. : “ İstanbul’daki hain terör saldırısı sonucu; gönüllerinde memleket sevdası ile görev yaparken şehit olan polis kardeşlerimizin ve hayatını kaybeden vatandaşlarımızın derin üzüntüsü içindeyiz. Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Sevdiklerine ve milletimize başsağlığı diliyorum. Bu hain teröristler elbet sonsuza dek lanetli kalacak ve yıktıkları ocakların hesabını verecekler.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin