ELİT KADINLAR
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN
1 İPEK ÖZTOSUN Göztepe Spor Kulübü 9500
2 Esra Nur Gökçek Ferdi 9478
3 ECE BAKICI Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 9492
4 BUSE AYGÜN Ferdi
ELİT ERKEKLER Eğirdir
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN
1 EMIRHAN ALTINTAŞ Alanya Doğa Sporları Kulübü 9500
2 GÜLTIĞIN ER Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 9486
3 ZÜLFÜ KARABULUT Antalya Triatlon Spor Kulübü 9407
4 SEMIH ALPAY AKHUN İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 9243
2 BAHADIR PIRIK Ferdi 9227
5 Çagri Yüksel Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 9226
6 Duygun Yurteri Ferdi 9162
GENÇ ERKEK Eğirdir
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN
1 OKTAY ARIKAN İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 9500
2 MUHAMMET BERTUĞ POLATCI Antalya Triatlon Spor Kulübü 9500
3 EFE EGEMEN ŞEN İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 9479
4 OĞUZHAN ÇAKIR Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 9477
5 ŞEFIK OĞUZALP DOYURAN Hira Spor 9469
6 BATUHAN CEMAL AKDAŞ İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 9466
7 ENES KIZILCIK Balıkesir Belediye Spor Kulübü 9455
8 AHMET BERK KOŞCAĞIZ Antalya Triatlon Spor Kulübü 9433
10 EMRE ERDIK Balıkesir Belediye Spor Kulübü 9396
11 KAAN ÇAKIR Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9392
12 Nuri Can Yasar Ferdi 9388
13 YUNUS EMRE GEÇER Sakarya Telekom Spor Kulübü 9387
14 BERKAY MUTLU Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9343
15 Yigit Abaci Antalya Triatlon Spor Kulübü 9335
16 EMIRHAN YALÇIN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9331
17 EMIRHAN TIRAK Hira Spor 9320
18 Ata Toprak Acar Ferdi 9319
19 HÜSEYIN HALLAÇ Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 9275
20 Mert OĞUZHAN Agirgün Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 9261
21 İRFAN ÖZDEMIRCI Hira Spor 9261
22 FABIAN MERT WINTER Antalya Triatlon Spor Kulübü 9258
23 SERKAN SEZER Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9175
24 AHMET BURAK IŞIK Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9174
25 EMIRHAN DEMIRCAN Sakarya Telekom Spor Kulübü 9166
26 EMRE ALTUNAY Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9148
27 UĞUR KURT Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9127
28 EMRE OZTURK Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9127
29 Kenan Can Alpat Hira Spor 9119
30 Emre Özcan Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 9116
31 Sercan Güngör Sakarya Telekom Spor Kulübü 9000
32 YIĞITHAN DERMENCI Ferdi 8983
33 Talha Kirkgöz Hira Spor 8957
34 Emre Terzioglu Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8929
35 SEMIH ÖZGÜR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8869
36 Harun Erdem Arap Hira Spor 8772
37 HAKAN YASSIKAYA Altay Spor Kulübü 8664
38 ERTUĞ SACAK Hira Spor 8639
39 Ayberk Güldikti Hira Spor 8235

 

GENÇ KADINLAR Eğirdir
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN
1 ILAYDA KARA Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 9500
2 EZGI SEVCAN USTABAŞ Alsancak Su Sporları Kulübü 9431
3 ELIF POLAT Gelibolu Spor Kulübü 9415
4 GÖRKEM SILA KORKMAZ İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 9362
5 Bilge Ece Seyhan Ferdi 9350
6 SARAH ALARA IŞKIN Antalya Triatlon Spor Kulübü 9346
7 IZGI AKKEÇELI Ferdi 9338
8 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR Ferdi 9311
9 MERVE AYBÜKE ŞEN Sakarya Telekom Spor Kulübü 9285
10 BIRSU ULKAT Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9266
11 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ Gelibolu Spor Kulübü 9219
12 Büsra Kebeli Ferdi 9161
13 ECE ÖRNEK Altay Spor Kulübü 9136
14 CEREN ÖZKOÇ Altay Spor Kulübü 8945
15 BÜŞRA MEŞELI Ferdi 8929
16 Didar Iskender İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği 8874
17 Dila Erbil Altay Spor Kulübü 8606
18 Ezgi Kapcak İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği 8605
19 SİMGE ŞAHİN İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği 8325
20 Esra Fettahoğlu Hira Spor 7860

 

YILDIZ ERKEKLER Eğirdir
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN
1 KIVANÇ ŞAHINKAYA İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 9500
2 BARTU ÖREN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9480
3 MEHMET FATIH DAVRAN Balıkesir Belediye Spor Kulübü 9464
4 EMIR ARACI Ferdi 9458
5 BATURALP POLATCI Antalya Triatlon Spor Kulübü 9443
6 HAKAN TUNÇ Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 9417
7 BURÇAK ÖZER Balıkesir Belediye Spor Kulübü 9415
8 MELIH ORKUN ORHAN Sakarya Telekom Spor Kulübü 9404
9 BARIŞ ÇELIK Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 9389
10 FURKAN DENİZ DURGUN Ferdi 9376
11 TUNA ÖZDÜR İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 9364
12 UFUK ULAŞ TOKAT Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9359
13 BORA ÖZBORAOĞLU Alsancak Su Sporları Kulübü 9355
14 GÖRKEM SAĞUT Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9348
15 YUSUFCAN KORKMAZ Hira Spor 9338
16 CIHAN BÜDÜN Antalya Triatlon Spor Kulübü 9298
17 ERDEM EFE BARANSEL Hira Spor 9274
18 EFE DÖKMECI İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 9263
19 KENAN EGEMEN BİLGİN Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9233
20 KAAN ESAT DINCER Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9233
21 KAYRA ALAN Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 9221
22 UĞURKAN ÖZIŞSEVEN Ferdi 9219
23 ANIL ŞENTÜRK Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9205
24 FATIH ERDINÇ Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9142
25 SEÇKIN KURTALAN İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 9136
26 YAVUZ ANLASAN Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 9074
27 HIKMET ILKER CIFCI Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9073
28 MERT UMUT ASLANTAŞ Alsancak Su Sporları Kulübü 9025
29 KEREM AKSEN Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 9001
30 FUAT AFİNLİ Alsancak Su Sporları Kulübü 8755
YILDIZ KADINLAR Eğirdir
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN
1 SELİN EYİPOĞLU Bursa Yüzme Spor Kulübü 9500
2 MELIKE YILMAZ Balıkesir Belediye Spor Kulübü 9479
3 BEYZA CESUR Bursa Yüzme Spor Kulübü 9468
4 NAZIK TUBA KESTEL Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9452
5 İPEK ŞAR Sakarya Telekom Spor Kulübü 9428
6 ILAYDA ALADA Ferdi 9417
7 ELİF SAYIN İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği 9402
8 DAMLA ERGÜN Ferdi 9401
9 ZEYNEP UÇARSOY İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 9395
10 IPEK EYLÜL ERAVCI Gelibolu Spor Kulübü 9362
11 ZEYNEP SEMA ÇAMKIRAN İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 9361
12 ÇISEL BAHAR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9306
13 ÇIĞIL UZUN Ferdi 9303
14 DİLARA BAHAR Balıkesir Belediye Spor Kulübü 9256
15 SUDE NUR KALÇI Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9173
16 ELIF ÇAKIROĞLU Hira Spor 9150
17 DAMLA İLAYDA YILMAZ İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği 9092
18 ÖZNUR MURÇAK Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9053
19 İPEK KAHRAMAN Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8940
20 GÖZDE AGAYA Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8893

 

MİNİK M3 KADINLAR Eğirdir
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN
1 YOSUN TUTUM Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 9500
2 NARIN YAREN ÇELİK Gelibolu Spor Kulübü 9499
3 İLKBEN ALMİLA SARITAŞ Alanya Belediye Spor Kulübü 9497
2 ELIF VARLI Antalya Triatlon Spor Kulübü 9494
4 ADA ERIŞ Balıkesir Belediye Spor Kulübü 9487
5 GÜLCE TEMIZ Alanya Belediye Spor Kulübü 9467
3 EYLÜL KARABAĞ Ferdi 9457
6 HAVIN ADA ÇATALDEĞIRMEN Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 9457
7 NEVRA BAŞAK SAATLİ Ferdi 9451
4 ECE UÇAR Ferdi 9436
8 DERIN DENIZ TAYAKSI Ferdi 9422
9 ELIF EDA ÇALLI Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 9412
5 EVLA DÜNDAR Gelibolu Spor Kulübü 9406
10 HALİME SAVRAN Gelibolu Spor Kulübü 9400
11 CEYDA AKTÜRK Alsancak Su Sporları Kulübü 9397
6 ESMA UZUNORMAN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9385
12 BERRA YAVUZ İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 9381
13 İREM GÜDER Gelibolu Spor Kulübü 9373
7 ELİF NEHİR SAKALLI Balıkesir Belediye Spor Kulübü 9369
14 SERRA AKGÜN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9352
15 RABIYE ALIOSMAN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9322
8 DAMLA ÖZCAN Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9304
16 GÜNEŞ BAHÇECİ İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği 9302
17 ECREN GÜLIN KILIÇ Alsancak Su Sporları Kulübü 9271
9 MUHLİSE TEKİN Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 9255
18 AKYA DILA BILGIN Alsancak Su Sporları Kulübü 9252
19 EDA ERGIN Alsancak Su Sporları Kulübü 9238
10 ASLI ÜRPEKLI Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9217
20 NUR ÜŞENMEZ Alsancak Su Sporları Kulübü 9214

 

MİNİK M3 ERKEKLER Eğirdir
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN
1 EMIRHAN ÇAKIR Balıkesir Belediye Spor Kulübü 9500
2 ARDA ARACI Ferdi 9479
3 TAHA EREN COŞGUN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9472
4 IBRAHIN EMIR KARACA Hira Spor 9463
5 EGE BAYEZIT Ferdi 9453
6 BAHRI DAĞCI Antalya Triatlon Spor Kulübü 9441
7 EGE ERCAN Ferdi 9438
8 ENSARMUSTAFA EKER Ferdi 9433
9 KAAN ENGIN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9424
10 ÇAĞAN SEZER İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 9422
11 ENES KAYA Antalya Triatlon Spor Kulübü 9414
12 AHMETCAN ARSLAN Altay Spor Kulübü 9414
13 UMUT GÖKDUMAN Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 9413
14 GÜNEY VAN BAVEL Alanya Belediye Spor Kulübü 9400
15 BERKAY KÖKSALDI Altay Spor Kulübü 9398
16 TUĞSA ÇAKMAK Gelibolu Spor Kulübü 9398
17 HÜSEYİN ONAY Antalya Triatlon Spor Kulübü 9393
18 ALIBERK DELIBALTA İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 9391
19 MERT EFE SALMAN Gelibolu Spor Kulübü 9384
20 ALPEREN KESIMLI Altay Spor Kulübü 9378
21 ARDA YILDIRIM Alanya Belediye Spor Kulübü 9376
22 BURAK SÖYLEMEZ Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9373
23 KEREM DÖNMEZ Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9372
24 SERGEN MEMIŞ Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9367
25 ÇAĞATAY UÇAR Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 9367
26 BAHADIR FURKAN ÖZERKIŞI Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 9366
27 POYRAZ COŞANDENİZ İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 9332
28 HASAN ERDOĞAN Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 9330
29 BUĞRAHAN YUZAK Altay Spor Kulübü 9307
30 MUSTAF SÜRÜCÜ Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9302
31 YAVUZ BATIN ÖNDER Alsancak Su Sporları Kulübü 9183

 

MİNİK M2 ERKEKLER Eğirdir
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN
1 TÜRKER KEMAL KIYAK Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9500
2 EMIR IŞIL Ferdi 9492
3 MİKAİL İSMET AKKIL Alanya Belediye Spor Kulübü 9492
4 TÜRKER BAHAR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9482
2 MEHMET AYDIN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9463
5 BERK MUSTAFA TÜRK Hira Spor 9457
6 YALIN KANLIBAŞ İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 9455
7 AHMET BAHÇIVAN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9454
3 ERKAN ALTUNAY Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9454
8 İLKE HÜSEYIN AKBAY Gelibolu Spor Kulübü 9451
9 FARUK EMRE KUŞ Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9444
10 MERTCAN ŞENGÜL Ferdi 9444
4 Murat Kocaman Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9443
11 ALPER TOLGA ÜNLÜ Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9443
12 MERT ŞENCAN Ferdi 9440
13 BEDIRHAN EFE ALTINDIŞ Balıkesir Belediye Spor Kulübü 9437
5 ABDUSSAMED AFINDI Alsancak Su Sporları Kulübü 9437
14 YUSUF EFE TAŞDELEN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9428
15 MUHAMMET EMIR KAYNARCA Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 9428
16 EGE ÇAHAN Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 9428
6 MUHAMMED KURT Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9427
17 BATU ERDİNÇ İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 9426
18 EGE KIZILELMA Altay Spor Kulübü 9425
19 ARDA AYDIN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9423
7 HASAN EFE OZENÇ Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 9422
20 BURAK VATANSEVER Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9420
21 EGEMEN MARTIN İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 9418
22 MERT ERTAN CESUR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9418
8 ARDA AKÇAY İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 9416
23 EREN BILICI Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 9413
24 EFİM Balalaeshnikov Antalya Triatlon Spor Kulübü 9405
25 ARDA AKAR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9392
9 OGAN DORUK İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 9386
26 OSMAN KEREM ATEŞ Alsancak Su Sporları Kulübü 9371
27 TUNA SAĞ Alsancak Su Sporları Kulübü 9367
28 Mehmet Aybars Araç Altay Spor Kulübü 9358
10 İSMAIL YİĞİT Alsancak Su Sporları Kulübü 9350
29 BATURALP KALE Ferdi 9328
30 Yusuf ÇİFTÇİ Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 9289
31 Ömer Deniz ÇİFTÇİ Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 9279
11 KADIR BAŞARAN Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9206
32 Deniz Cakmak Ferdi 9174

 

MİNİK M2 KADINLAR Eğirdir
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN
1 ÖZÜMSU AKTAN Gelibolu Spor Kulübü 9500
2 HELIN ARIKAN Alsancak Su Sporları Kulübü 9498
3 CEMRE CIVELEK Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 9483
4 NISA BEGÜM YILMAZ Ferdi 9480
5 ELIF DURU SEFERLER Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9479
6 ELIF GÜNCAN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9462
7 ASYA AKSAKAL Ferdi 9462
8 FEYZAN HİLAL ARSLAN Gelibolu Spor Kulübü 9460
9 ÖZGE ÖZGÜRHAN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9451
10 EKİN KİREÇTEPE Gelibolu Spor Kulübü 9450
11 YAĞMUR ÖZKARANLIK Ferdi 9443
12 AYCAN KOŞAR Alsancak Su Sporları Kulübü 9441
13 IRMAK ÖZEL Altay Spor Kulübü 9439
14 TUTKU SIR DİRİKŞAN Alsancak Su Sporları Kulübü 9431
15 RANA YAVUZ İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 9425
16 ECE NISA TARIMAN Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 9425
17 CEYLIN ÖZENDIM Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 9424
18 BERRA PAMUK Alsancak Su Sporları Kulübü 9421
19 AYŞEGÜL ÖMÜR Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 9419
20 İklim KUTLU Ferdi 9414
21 NİSA İREM EYVAZ Antalya Triatlon Spor Kulübü 9389
22 ELA KÖSEOĞLU Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9388
23 LENA ÇELİK Ferdi 9386
24 CEYLİN GÜLER Altay Spor Kulübü 9366
25 EZGİ ATEŞ Altay Spor Kulübü 9364
26 IŞIK KARGIN Alsancak Su Sporları Kulübü 9347
27 ELİF DENİZ SEN İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği 9346

 

MİNİK M1 ERKEKLER Eğirdir
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN
1 UZAY TENLI İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 9500
2 DORUK TOPALOĞLU Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9489
3 BATIN KIVANÇ KURTULUŞ Ferdi 9488
4 YAMAN ANLAŞAN Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 9481
5 MERTCAN KOŞAR Alsancak Su Sporları Kulübü 9478
6 YAĞIZ ÇINAR Ferdi 9476
7 ABDULLAH YILDIRIM Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 9475
8 DORUK ÖZER Altay Spor Kulübü 9475
9 EFE ÖZTÜRK İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 9472
10 ÇAĞAN YALÇIN İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 9471
11 İsmail Bağbakan Ferdi 9467
12 DORUK ADA ÇETIN Alsancak Su Sporları Kulübü 9461
13 ALPEREN UÇANER Külahçı Spor Kulübü 9460
14 CAN BAKIRSOY İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 9459
15 YİĞİT GÜMÜŞTEKİN İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 9454
16 MUHAMMET MURAT Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 9451
17 Ege çilek Altay Spor Kulübü 9451
18 bora kaya Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 9449
19 Kaan Efe Sevil Ferdi 9448
20 MUHAMMET EMIR TOMAK Külahçı Spor Kulübü 9446
21 NIHAT ARGUN YÜCEL Alsancak Su Sporları Kulübü 9446
22 YAĞIZ SARIKAYA Balıkesir Belediye Spor Kulübü 9442
23 Yusuf KUŞÇU Ferdi 9439
24 İsmet Özkara Ferdi 9437
25 İsmail Deniz Parmak Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 9433
26 İHSAN BERK YAŞLI Alsancak Su Sporları Kulübü 9424
27 EGEMEN UĞUR TOK Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9415
28 ARDA VATANSEVER Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 9410
29 EGE DEMIR DEMIRTAŞ Alsancak Su Sporları Kulübü 9401
30 OSMAN FARUK GERGERLİOĞLU Külahçı Spor Kulübü 9394
MİNİK M1 KADINLAR Eğirdir
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN
1 DAMLA İNCE Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9500
2 DEFNE AKAN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9490
3 SUDEM TÜLÜMEN Gelibolu Spor Kulübü 9478
4 ÖYKÜ BARLIN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9472
5 Büşra ÇARTAY Ferdi 9467
6 RANA ÖZTÜRK Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 9457
7 DURU KARAKAŞ Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 9453
8 CEREN BAŞARAN Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 9450
9 DILEK ŞIRIN Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 9448
10 AYŞE YAĞMUR CESUR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9440
11 SELIN BAŞARAN Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 9434
12 YAĞMUR ARSLAN Altay Spor Kulübü 9429
13 CEMRE PARMAK Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 9427
14 HILDA NAZ GEÇEN Alsancak Su Sporları Kulübü 9426
15 BAHAR VATANSEVER Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9423
16 NAZ ÇIFTÇI Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 9421
17 ŞEVVAL GÜRSOY Alsancak Su Sporları Kulübü 9417
18 NEHIR UYAR Alsancak Su Sporları Kulübü 9415
19 ZEYNEP NAZ ALAY Alsancak Su Sporları Kulübü 9407
20 ZEYNEP VATANSEVER Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9399
21 ESMA NUR ÖMÜR Külahçı Spor Kulübü 9398
22 Azra Ceren Akkul ?? 9391
23 ECRIN ŞEN Külahçı Spor Kulübü 9389
24 Gülser ÜNLÜTÜRK Ferdi 9367
25 İPEK BERIL TÜRK Hira Spor 9359
26 MEYRA GÜLER Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 9355

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin