03-04 Eylül 2016
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Eğirdir / İsparta
 Yarışma Kategorisi  Minikler A1-A2-A3
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2007 – 2008)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A01TÜRKER BAHAR 2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-11
2A03AHMET BAHÇIVAN2007TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000120
3A04MURATKOCAMAN2007TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000207
4A05İHSAN BERKYAŞLI2008TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-519749
5A06DERİNDEMİRCİ2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002020
6A07ARDAAKÇAY2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002037
7A08BERKAKÇAY2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002038
8A09OGANDORUK2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002033
9A10YALINKANLIBAŞ2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002036
10A11KAYADENİZCİ2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002078
11A12ARCAULAŞ2008Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002074
12A15UZAYTENLİ2008TürkiyeFerdi35-04O9876
13A16MİKAİL İSMETAKKIZ2007TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002075
14A17MERTCANKOŞAR2008TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-519752
15A19BERENYILDIZ2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-9
16A20YAMAN ANLAŞAN2008TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-40-000205
17A23KAAN GEDİKOĞLU2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-10
18A24MUSTAFA DENİZTUNÇMEN2008TürkiyeIsparta Yıldız Spor Kulübü32-40-002029
19A26BUĞRAKOÇKESEN2007TürkiyeFerdi35-04O94693
20A28BORATAVUS2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-007070
21A29KAAN TUNAKUŞÇU2008Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-009898
22A30BORGABABADOĞAN2008Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-001111
23A33ÖZGÜR YONCA2007TürkiyeFerdi16-40-000234
24A34ATAKAN TAŞDEMİR2007TürkiyeBursa Yüzme Spor Kulübü16-40-000168
25A35ALPER ALADEMİROĞLU2007TürkiyeFerdi16-40-000191
26A36HALİL İBRAHİM YILDIZ2007TürkiyeFerdi16-40-000192
27A37FURKAN ALİOSMAN2007TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000240
28A40TUFANBALTA2008TürkiyeFerdi15456
29A41AYKUTPOLAT2007TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002100
30A44ALPERBÜYÜKSEFİL2008TürkiyeBursa Yüzme Spor Kulübü16-40-000196
31A45EFEBARIŞ2008TürkiyeBursa Yüzme Spor Kulübü16-40-000195
32A46ARSENİY DOĞUKANKARAKOL2007TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-21
33A47ÇAĞLARŞEREFLİOĞLU2008TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-22
34A48ÇINARŞEREFLİOĞLU2008TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-23
35A49YUSUFKUŞÇU2008TürkiyeFerdi 32-40-002038
36A50BİLGEHAN UZUNURGANCI2008TürkiyeFerdi32-40-002042
37A51AHMET CANYILMAZ2007TürkiyeFerdi32-40-000045
38A52ARDA KARAKUŞ2007TürkiyeFerdi32-40-002041
39A53BATIN KIVANÇKURTULUŞ2008TürkiyeFerdi16-40-000253
40A54AYBARSARAÇ2007TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-24
41A55ARDAKAYAOĞLU2007TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-25
42A56BARINARIKAN2008TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-26
43A57YAMAÇGÜRSAL2008TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-31
MİNİK ERKEKLER A2 (2005 – 2006)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A200EMİRIŞIL2006TürkiyeFerdi35-040001199
2A202MERT ŞENCAN2006TürkiyeFerdi35-04002643
3A203ARDAARACI2005TürkiyeFerdi35-0400013098
4A204DENİZ ÖZCAN 2005TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-12
5A205KAAN MUTLU2005TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-40
6A206ERKANALTUNAY2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-13
7A207ARDA AKAR 2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-14
8A208BURAKVATANSEVER2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-15
9A209BAHRİDAĞCI2005TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040002059
10A210ENESKAYA2005TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040002024
11A211TÜRKER KEMAL KIYAK2006TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002030
12A212ATİLLAZORLU2005TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040001963
13A213FARRUK EMREKUŞ2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-16
14A215EKİM DENİZTUNCEL2005TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002078
15A216ARDAYILDIRIM2005TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002076
16A218DENİZERŞİN2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002054
17A220MERTDERİN2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002050
18A221İSMAİLYİĞİT2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002043
19A223ATAKARAAĞAÇ2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002027
20A224EMİRCOŞKUNSEVEN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002024
21A225ENİSCOŞKUNSEVEN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-002025
22A226ARDATÜRKTAN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002044
23A227MELİH CANERENGÜN2005TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000149
24A228MERT ERTANCESUR2006TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000148
25A229KAANENGİN2005TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000131
26A230MUHAMMEDKURT2006TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000127
27A231KEREMDÖNMEZ2005TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000129
28A233EGETANYELİLER2005Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002035
29A234OSMAN KEREMATEŞ2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002070
30A236TUNAALTUNBAŞ2006Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002061
31A237ERTUĞRUL TAHA KARADAĞ2006TürkiyeHira Spor34-40-000837
32A238BERK MUSTAFATURK2006TürkiyeHira Spor34-40-001010
33A243GÖKTUĞ MOLLA2005TürkiyeFerdi16-40-000232
34A244İLKER UYGUÇ2005TürkiyeFerdi16-40-000223
35A245ÖMER ENES AKAR2006TürkiyeFerdi16-40-000228
36A247TOPRAKMİNGAN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-001259
37A250ERENCOŞGUN2005TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-04-002059
38A251MUHAMMED EMİRKAYNARCA2006TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-40-000165
39A252KAANAL2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002098
40A253YUSUF EFETAŞDELEN2006TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000236
41A255BERK TABAKOĞLU2005TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-17
42A256YAŞAR TUNAAYYILDIZ2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002122
43A257BUĞRAHANYÜZAK2005TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-8
44A258EGE PAŞAMÇALIK2005TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-6
45A259MERTCANŞENGÜL2006TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-7
46A260ALİBERKDELİBALTA2005TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-5
47A261ÇAĞATAYUÇAR2005TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040002029
48A262ALPER TOLGAÜNLÜ2006TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000122
49A263ALİ HAKANTÜTÜNCÜ2005TürkiyeFerdi32-40-000042
50A264RIZAYEŞİLBURSALI2005TürkiyeFerdi32-40-000050
51A265MUSTAFAKAYA2005TürkiyeFerdi32-40-000053
52A266CEVAT KUTALPKARAKAŞ2006TürkiyeFerdi32-40-000055
53A267MUSTAFA MERT SARAÇ2006TürkiyeFerdi32-40-000059
54A268TUNAÖZDAMAR2006TürkiyeFerdi35-40-002131
55A269SÜLEYMAN KAĞANKÜÇÜKBERBER2005TürkiyeFerdi32-40-002045
56A270EGEALTAN2006TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-9
57A271EMİRTEPEDELDİREN2005TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-10
58A272ARDAERYILMAZ2005TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-00054
59A273YILMAZ YİĞİTSARISU 2005TürkiyeBarida Gençlik ve Spor Kulübü32-40-0020033
MİNİK ERKEKLER A3 (2003 – 2004)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A403AFFAN TANERYILDIZ2004TürkiyeHira Spor34-40-001055
2A404KENAN EGEMENBİLGİN2003TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-22
3A405KAAN ESAT DİNÇER 2003TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-21
4A407CEFİ ALBERÇİKUREL2003Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-001257
5A408BERKCANDİKMEN2003TürkiyeFerdi35-040001067
6A409EMİR ARACI2003TürkiyeFerdi35-40001219
7A411MERTVATANSEVER2004TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040002027
8A412HAKANTUNÇ2003TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040002010
9A417EMİRHANÇAKIR2004TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040002018
10A419KUTAYAKKEÇELİ2004TürkiyeFerdi35-040000243
11A420UĞURKANÖZİŞSEVEN2003TürkiyeFerdi35-40001218
12A421EGEERCAN2003TürkiyeFerdi35-400012189
13A422EGEKARAÇETİN2003TürkiyeFerdi35-4000145
14A423TOLGATÜRKSEVER2004TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-23
15A424ETEMDÖNMEZ2004TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-19
16A426GÖRKEMMUTLU2003TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-20
17A428BARBAROSZORLU2003TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002033
18A429GÖRKEMSAĞUT2003TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002040
19A430FATİHERDİNÇ2003TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002014
20A431OĞUZHANPOLAT2004TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002038
21A432MEHMET CANGÜLERDAĞ2003TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002041
22A433EFE MERTERGEÇ2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002069
23A435ULAŞDENİZ2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002068
24A436EMREMURATOĞLU2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002057
25A437BORAÖZBORAOĞLU2003TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002021
26A440HİKMET İLKERÇİFCİ2003TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000130
27A441EGEHAN RÜZGARARICI2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000116
28A442EFEDÖKMECİ2003Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002031
29A448ENSAR MUSTAFAEKER2004TürkiyeFerdi16-40-000224
30A449EREN DİNÇ2004TürkiyeFerdi16-40-000226
31A450TUFAN TINIK2004TürkiyeFerdi16-40-000233
32A451EGEMENMART2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-001219
33A456BERTUĞKARTAL2004TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-04-002060
34A457EMREBULUT2004TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002063
35A458KAŞİF EVRİMGÜNGÖR2003TürkiyeFerdi35-9746300
36A459YUNUS ERENKIZILCIK2003TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040002028
37A461ULAŞGÜLER2003TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002099
38A464BARTU OKANMERAL2004TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-40-000057
39A465HALİMTÜTÜNCÜ2004TürkiyeFerdi32-040000038
40A466EGEBAYEZIT2004TürkiyeFerdi35-400012432
41A467İBRAHİM EMİRKARACA2004TürkiyeHira Spor10-40-002281
42A468İSMAİL EFEEKŞİ2003TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040002091
43A469BATURALPPOLATCI2003TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040002103
44A471HAKANFİDAN2003TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002097
45A474YAVUZ BATINÖNDER2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002128
46A475YAVUZANLAŞAN2003TürkiyeBursa Mavi Yıldız Spor Kulübü16-40-244
47A476SERGENMEMİŞ2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000251
48A477MERT UMUTASLANTAŞ2003TürkiyeFerdi35-40-002088
49A478HAMDİ FURKAN YILMAZ2003TürkiyeFerdi32-40-000044
50A479UMUTÇELİK2004TürkiyeFerdi32-40-000057
51A480BURAKKARAKURT2004TürkiyeFerdi32-40-000040
52A481SERDARBALIKÇIOĞLU2003TürkiyeBursa Yüzme İhtisas Spor Kulübü16-40-000343
53A482DORUK ŞENGÜL 2003TürkiyeBursa Yüzme Spor Kulübü16-40-000248
54A483YUSUF OSMAN ATAÇ2004TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002101
55A484EFE CANKAPLAN2003TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-41
56A485DEMİRHANÇELİK2004TürkiyeFerdi32-40-002046
57A486RATMİR KEREMUĞURLU2003TürkiyeEnka Spor Kulübü34-40-000992
58A487BERKAYKÖKSALDI2004TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-15
59A488AHMETCANARSLAN2004TürkiyeFerdi1914-16
60A489ALPERENKESİMLİ2004TürkiyeFerdi1914-17
61A490ENESKARTALKIYI2004Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-1212
62A491MUSTAFA UTKUÖZGÜR2003TürkiyeIsparta Yıldız Spor Kulübü32-0000010073
63A492POLATARSLAN2003TürkiyeÇanakkale Yıldız Spor Kulübü17-0400000..
64A493HASANERDOĞAN2004TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040002011
MİNİK BAYANLAR A1 (2007 – 2008)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A101SELEN BAYRAK2008TürkiyeFerdi17-40-000429
2A102AYSUÇAKMAK2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-1
3A103AYŞE YAĞMURCESUR2008TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-
4A104BAHARVATANSEVER2008TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-0
5A105ELA İMAMOĞLU2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-2
6A107NAZ ASLANDOĞDU2007TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002041
7A108ELİF DURUSEFERLER2007TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002052
8A109ADATEKİN2007TürkiyeFerdi35-040000368
9A112DURUÇAKANŞİMŞEK2008TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-002056
10A113DURUPINAR2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002058
11A114TURÇİN TULCAKONYALI2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002048
12A115CEREN DİDARGEDİKOĞLU2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002047
13A116IŞIKKARGIN2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002066
14A117ECE NİSATARIMAN2007TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000432
15A118RANAYAVUZ2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002034
16A119NİSATEKÇE2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002030
17A120NEHİRKURTULMUŞ2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002073
18A121ELİFKAVAKLI2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002060
19A122YAĞMURTAVUS2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002075
20A123DAMLAİNCE2008TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002054
21A124ZEYNEP İLKEMKORKMAZ2007TürkiyeFerdi35-0400312
22A125YAREN EMİNEÇETİN2007TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-40-000206
23A126EDA ÖZRODOP2007TürkiyeFerdi16-40-000222
24A127ESRA ÖZTÜRK2007TürkiyeFerdi16-40-000230
25A128DAMLAŞEN2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002110
26A129BİLGE ÇAĞLATOPGAÇ2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002100
27A132ZEYNEP IŞIKYILDIRIM 2008TürkiyeKuzey Spor Kulübü5840000278
28A133BÜŞRAÇARTAY2008TürkiyeFerdi32-40-002037
29A137DERİNGÖKKURT2008TürkiyeBursa Yüzme Spor Kulübü16-40-000197
30A139ADAALTAN2008TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-1
31A140IRMAKÖZEL2007TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-2
32A141KEZİBAN TÜTÜNCÜ2007TürkiyeFerdi32-40-000041
33A142BERFUÖZKÖK2007TürkiyeFerdi32-40-002040
34A143İKLİM KUTLU2007TürkiyeFerdi32-40-002039
35A144MELEK NİLBOLAT2007TürkiyeFerdi32-40-000048
36A145ÖZNUR METİN2008TürkiyeFerdi32-40-002035
37A146AYŞE CERENGÖKÇEBAY2007TürkiyeFerdi32-40-000056
38A147SUDEMTÜLÜMEN2008TürkiyeFerdi17-4–000
39A148ELİF DENİZŞEN2007TürkiyeFerdi34-40-002333
40A149BEGÜMSAPSAĞLAM2007TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-3
41A150ECRİNYILDIZ2007TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-4
MİNİK BAYANLAR A2 (2005 – 2006)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A300NARİN YARENÇELİK2005TürkiyeFerdi17-40-000403
2A301LARAÇİNKO2005TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000371
3A303YOSUNTUTUM2005TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000405
4A304ÖZÜMSUAKTAN2006TürkiyeFerdi17-040000370
5A305ASYAAKSAKAL2006TürkiyeFerdi35-04000234
6A306ADAERİŞ2005TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040002019
7A307NİSA BEGÜMYILMAZ2006TürkiyeFerdi35-04000186
8A308DAMLAÖZCAN 2005TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-3
9A309ELA MUTLU2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-5
10A310ELA KÖSEOĞLU 2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16–4
11A311ELİFVARLI2005TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040002083
12A312CEMRECİVELEK2006TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-40-000140
13A314ÖZGE ÖZGÜRHAN2006TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002036
14A315ELİFGÜNCAN2006TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002051
15A316DERİN DENİZTAYAKSİ2005TürkiyeFerdi35-0400011876
16A317GÜLCETEMİZ2005TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002077
17A318ADAKARANFİL2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002063
18A319AYCANKOŞAR2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002046
19A320DURUYOLDAŞ2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002067
20A322HELİNARIKAN2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-001275
21A323NEHİRSÜMER2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002042
22A324CEYLİNDUMAN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002065
23A325DOĞAÇALIŞKAN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002053
24A326PELİNSEVER2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002064
25A327NURÜŞENMEZ2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002026
26A328CEYDAAKTÜRK2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002028
27A329BERRAYAVUZ2005Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002080
28A330İREMÜNVEREN2006Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002059
29A331ELİF EDAÇALLì2006TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-40-000060
30A333BERRAPAMUK2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002076
31A334KÜBRA SEÇKİN2005TürkiyeFerdi16-40-000227
32A335ELİF MERVEVARLIK2006TürkiyeFerdi16-40-000225
33A336ALA NUR KARAGÖZLER2006TürkiyeFerdi16-40-000221
34A337İREM YOLCUOĞLU2006TürkiyeFerdi16-40-000229
35A338FEYZA NURÙNAL2006TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-40-000212
36A343GÜNIŞIĞIARAS2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002109
37A345ELİFÇILGI2006TürkiyeFerdi35-04010987
38A346MELİSÖNEN2005TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000439
39A349SUDENURKENAR2006TürkiyeFerdi34-40-002336
40A351İLKBEN ALMİLA SARITAŞ2005TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-00212
41A352HAVİNDUMAN2006TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002096
42A353EKİNDİRİK2006Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-40-002125
43A355CEYLİNGÜLER2006TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-13
44A356ZEYNEPOKTAY2006TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-12
45A357IRMAKŞEREFLİOĞLU2006TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-14
46A358İREMKAYA2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü34-40-002127
47A359BÜŞRANUR KALAY2005TürkiyeFerdi32-40-000052
48A360NEHİRKORUCU2006TürkiyeFerdi32-40-000047
49A361ELİF BERİLTÜFEKÇİ2006TürkiyeFerdi32-40-002036
50A362AZRAAKI2006TürkiyeAltay Spor Kulübü1914-11
51A363AZRABÜYÜKTAŞ2005TürkiyeFerdi1914-18
52A364YAĞMURDÖNMEZ2006TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000
53A365FATMA GÖKÇE KARAMÜRSEL2006TürkiyeBarida Gençlik ve Spor Kulübü32-40-002032
MİNİK BAYANLAR A3 (2003 – 2004)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A500YAREN NURÇAĞSAL2003TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000372
2A502İPEK EYLÜLERAVCI2003TürkiyeFerdi17-40-000367
3A503NEVRA BAŞAKSAATLİ2004TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000368
4A505CERENDİNÇ 2003TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-6
5A506ASLI ÜRPEKLİ 2004TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-8
6A507ELİFÖZTÜRK 2004TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-24
7A508AYSEBORCEK2003TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040002012
8A512EYLÜLKARABAĞ2004TürkiyeFerdi35-040001157
9A513ZEYNEPUÇARSOY2003Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-40002197
10A514EVRİMEROL2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002045
11A515SERRAAKGÜN2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000128
12A516CANSUCESUR2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000118
13A517ESMAUZUNORMAN2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000126
14A519EDAERGİN2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002081
15A520NAZİK TUBAKESTEL2003TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002057
16A521ALARATİMAGUR2004TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002039
17A522EBRARÇALIŞKAN 2004TürkiyeBursa Yüzme Spor Kulübü16-40-000173
18A523CERENETİZ2003Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-00
19A524DOĞAGÖKÇEN2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002111
20A526ADAAKTÜRKLÜ2004Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-40002019
21A527ÖZNURMURÇAK2003TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000216
22A529SUDE NURKALÇI2003TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002061
23A530ECEUÇAR2004TürkiyeFerdi35-040001230
24A531AYŞE İREMMERCAN2003TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000441
25A532ELİF NEHİRSAKALLI2004TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040002024
26A533RABİYEALİOSMAN2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000241
27A534AKYA DİLABİLGİN2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002101
28A535SUDENAZORMANLI2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002096
29A537DAMLA ŞEN 2003TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-7
30A538MAYATESER2004TürkiyeFerdi34-40-000987
31A540BUSEÇOBAN2004TürkiyeFerdi34-40-000983
32A541ELİFSAYIN2003TürkiyeEnka Spor Kulübü34-040000990
33A542DENİZÖZAYDIN2004TürkiyeFerdi34-40-002339
34A543H. GÜNEŞBAHÇECİ2004TürkiyeFerdi34-40-000975
35A545AYSERALTUN2004TürkiyeFerdi32-40-000039
36A546ÖZGEMETİN2004TürkiyeFerdi32-40-000054
37A547BÜŞRAYÜKSEL2004TürkiyeFerdi35-40-01261
38A548AZRA NURAYDEDE2004TürkiyeFerdi34-40-002334
39A549EMİNE ERKMEN2004TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000116
40A550ÖYKÜ ÖLÇER2004TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000117
41A551ELİF BERRA KOÇAL2004TürkiyeBarida Gençlik ve Spor Kulübü32-40002031
42A552BEYZA NURYILDIRIM2003TürkiyeIsparta Yıldız Spor Kulübü32-0000054196
43A553BURÇİN YILMAZ2003TürkiyeÇanakkale Yıldız Spor Kulübü17-0400..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin