6-7 Mayıs 2017 tarihinde Aydın Didim’de yapılan triatlon yarışının sonuçları açıklandı.  Elit Erkeklerde 1. liği Balıkesir Çelmak Spor Kulübünden Gültiğin ER göğüsledi, Elit Bayanlarda ise İzmir Ferdi Sporcu Esra Nur Gökçek yarışı 1. olarak tamamladı. Tüm sonuçlara aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz.

6-7 Mayıs 2017 Aydın Didim Triatlonu Yarış Sonuçları Tüm Liste

6-7 Mayıs 2017
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  AYDIN DİDİM
 Yarışma Kategorisi  Elit, Genç, Yıldız, Minikler, Halk Triatlonu
Sprint Puanlı

 

YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR

MİNİK ERKEKLER A1 (2008 – 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A01YAMANANLAŞAN2008TürkiyeBursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü16-40-000329
2A2SARPER CANER 2008TürkiyeFerdi11111
3A3CAN BAKIRSOY2008Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002187
4A4EFEÖZTÜRK2008Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-2222
5A5DORUKTOPALOĞLU2008TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002085
6A6DORUKÖZER2009TürkiyeAltay Spor Kulübü35408001914
7A7ABDULLAHYILDIRIM2009TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000467
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 – 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A201İLKE HÜSEYİNAKBAY2006TürkiyeFerdi17-40-000460
2A203ARDAAKAR2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-10
3A204BURAKVATANSEVER2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-11
4A205TÜRKERBAHAR2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-13
5A209EFİM BALALAESHNİKOV2006TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002111
6A212AHMETBAHÇIVAN2007TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000120
7A213YUSUF EFETAŞDELEN2006TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000236
8A218EGEMEN NİCHOLASMARTİN2006Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002032
9A219MUHAMMED EMİRKAYNARCA2006TürkiyeBursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü16-40-000152
10A220ÇINARŞİMŞİRLİ2006TürkiyeBursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü16-40-000319
11A221ADAYAVUZ2006TürkiyeBursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü16-40-000318
12A224FARUK EMREKUŞ2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-12
13A225MİKAİL İSMETAKKIZ2007TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002075
14A226EGEKIZILELMA 2006TürkiyeAltay Spor Kulübü35406001914
15A227MEHMETAYDIN2007TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002042
16A228TÜRKER KEMAL KIYAK2006TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002030
17A229FURKANALİOSMAN2007TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000240
18A230MERT ERTANCESUR2006TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000148
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 – 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A400ABDURRAHMANYAZICI2004TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000099
2A404YUNUS EMREKAPSIZ2004TürkiyeKocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü41-40-000436
3A405ETHEMDÖNMEZ2004TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-8
4A407EMİRHANÇAKIR2004TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040002018
5A410DOĞANTÜRELİ2004TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002154
6A411HÜSEYİNONAY2005TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002153
7A412BAHRİDAĞCI2005TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002059
8A413ENESKAYA2005TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002024
9A414ARDA EFEÜÇKARDEŞLER2005TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000064
10A415ARDAERYILMAZ2005TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000054
11A417HASANERDOĞAN2004TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040002011
12A418ÇAĞATAYUÇAR2005TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040002029
13A419SERGENMEMİŞ2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000251
14A420KEREMDÖNMEZ2005TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000129
15A421MUSTAFASÜRÜCÜ2005TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000315
16A422KAANENGİN2005TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000131
17A424HASAN YAĞIZULUĞ2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000316
18A426EGEHAN RÜZGARARICI2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000116
19A429BARTU OKANMERAL2004TürkiyeBursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü16-40-000317
20A430YUSUF OSMANATAÇ2005TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002101
21A431ALPER SERTAÇ GÜNDÜZ2004TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000073
22A432ARDA ARICI2005TürkiyeFerdi35-77664545
23A433İBRAHİM EMİRKARACA2005TürkiyeHira Spor34-40-000305
24A434TOLGATÜRKSEVER2004TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-9
25A435EKİM DENİZTUNÇEL2005TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002078
26A436GÜNEY VANBAVEL2005TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002139
27A437BERKAYKÖKSALDI 2004TürkiyeAltay Spor Kulübü35403001914
28A438AHMETCANARSLAN2004TürkiyeAltay Spor Kulübü35404001914
29A439BUĞRAHAN YÜZAK2005TürkiyeAltay Spor Kulübü35405001914
30A440ALPERENKESİMLİ2004TürkiyeAltay Spor Kulübü35407001914
31A441TAHA ERENCOŞKUN2005TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002059
32A442ATİLLAZORLU2005TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002035
33A443BURAKSÖYLEMEZ2005TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000000000
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 – 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A100CERENBAŞARAN2008TürkiyeBaşaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü16-40-000335
2A101SELİN BAŞARAN2008TürkiyeBaşaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü16-40-000336
3A102SELEN BAYRAK2008TürkiyeFerdi17-40-000429
4A103SUDEMTÜLÜMEN2008TürkiyeFerdi17-40-000447
5A104DAMLAİNCE2008TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002054
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 – 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A300ÖZÜMSUAKTAN2006TürkiyeFerdi17-40-000370
2A303RANAYAVUZ2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002034
3A304CEMRECİVELEK2006TürkiyeBursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü16-40-000321
4A307NİSA İREM EYVAZ2007TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002163
5A308YAĞMURÖZKARANLIK2006TürkiyeFerdi16-40-000344
6A309HAVİNDUMAN2006TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002096
7A310NAZASLANDOĞDU2007TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002041
8A311ELİFGÜNCAN2006TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002051
9A312RÜYACOŞKUN2007TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002069
10A313ELİF DURUSEFERLER2007TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002052
11A314DENİZABASIZLAR2007TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-00000000
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 – 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A500NARİN YARENÇELİK2005TürkiyeFerdi17-40-000403
2A501EVLA DÜNDAR2005TürkiyeGelibolu Spor Kulübü17-40-000462
3A505ADAERİŞ2005TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040002019
4A506NEVRA BAŞAKSAATLİ2004TürkiyeFerdi17-40-000368
5A507YOSUNTUTUM2005TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000405
6A508LARAÇİNKO2005TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000371
7A509EMINEERKMEN2004TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000057
8A510GÜLCETEMİZ2005TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002077
9A511BERRAYAVUZ2005Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002080
10A512SERRAAKGÜN2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000128
11A513ESMAUZUNORMAN2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000126
12A514RABİYEALİOSMAN2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000241
13A516ELİF EDAÇALLI2005TürkiyeBursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü16-40-000320
14A517CERENSERBEZ2005TürkiyeBursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü16-40-000324
15A518HAVİN ADAÇATALDEGİRMEN2004TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000464
16A519ELİFVARLI2005TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002083
17A522İLKBEN ALMİLA SARITAŞ2005TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002102
18A523PARİS LALKILIÇ2004Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-001111
YILDIZ ERKEKLER (2002 – 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1251CİHAN BÜDÜN2002TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002030
2252BATURALPPOLATCI2003TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002103
3253MUZAFFER GÜR2002TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002026
4255MELİH ORKUNORHAN2002TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000097
5261BARIŞÇELİK2003TürkiyeKocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü41-40-000437
6262ANILŞENTÜRK2002TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-4
7263UFUK ULAŞTOKAT2002TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-3
8264İBRAHİMMEHMEDOĞLU2002TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-5
9265KENAN EGEMENBİLGİN2003TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-6
10266KAAN ESATDİNÇER2003TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-7
11267MEHMET FATİHDAVRAN2002TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040002022
12268BURÇAKÖZER2002TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040002016
13270ALPERBAYAR2002TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000440
14272HAKANTUNÇ2003TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040002010
15273EFEDÖKMECİ2003Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002031
16275SEÇKİNKURTALAN2002Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002192
17276BORAÖZBORAOĞLU2003TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-42500-123456
18277KIVANÇ ŞAHİNKAYA2002Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-00088774
19278METEHAN ERDİ2003TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000052
20279EMİR ARACI2003TürkiyeFerdi35-00348754
21280EGE KARAÇETİN2003TürkiyeFerdi35-03876542
22281ÖMERGÜRER2002TürkiyeKarabük Gençlik Spor78-40-000028
23282TUNAOZDUR2002Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-767783833
24283GÖRKEMSAĞUT2003TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002040
25284BARTUÖREN2002TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002031
26285FATİHERDİNÇ2003TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002014
27286HİKMET İLKERÇİFCİ2003TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-0000000000
YILDIZ BAYANLAR (2002 – 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1351İPEKŞAR2002TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000091
2352İLAYDAALADA2002TürkiyeFerdi17-40-000419
3353İPEK EYLÜLERAVCI2003TürkiyeFerdi17-40-000367
4356MELİKEYILMAZ2002TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040002021
5357DAMLAERGÜN2002TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000401
6358EYLÜL BİCE2002TürkiyeBalıkesir Çelmak Spor Kulübü10-140-002083
7359ÖZNURMURÇAK2003TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000216
8360GÖZDEAGAYA2003TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000141
9363ZEYNEPUÇARSOY2003Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-76767848
10364SELİN EYİPOĞLU2002TürkiyeBursa Yüzme Spor Kulübü16-40-000072
11365SUDE NURKALÇI2003TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002061
12366ELİFMANİSA2002TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002032
13367NAZİK TUBAKESTEL2003TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002057
14368YAREN NURÇAĞSAL2003TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000
15369ÇIĞILUZUN2002TürkiyeFerdi34-40-002322
GENÇ ERKEKLER (1998 – 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1102AHMET BERKKOŞCAĞIZ2000TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002056
2103FABİAN MERTWİNTER2000TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002016
3104EMIRHANTİRAK2001TürkiyeHira Spor34-
4104MUHAMMET BERTUĞPOLATCI1999TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002086
5105MEHMET ALPERGÜNEY2000TürkiyeHira Spor34-09-003299
6106SEFIK OGUZALPDOYURAN2001TürkiyeHira Spor34,
7107HARUNARAP2001TürkiyeHira Spor34-40…
8108EROLCANPERÇİNER2001TürkiyeFerdi06-40-002164
9109YUNUS EMREGEÇER2000TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000100
10110FERHAT ENSARGÜVEN2000TürkiyeYeşilovaspor61-40-000031
11111MERT OĞULCANYILMAZ2000TürkiyeYeşilovaspor61-40-000030
12118İRFANÖZDEMİRCİ1998TürkiyeHira Spor3440
13119SEMİHÖZGÜR2000TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-0
14120EMRE ÖZTÜRK 2000TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-1
15123EMREERDİK2000TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040001983
16127MERT OGUZHAN AGIRGÜN2001TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000033
17129NURİCANYAŞAR2001TürkiyeFerdi09-40-000070
18130TUNCERTEMİZ2000TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-001965
19131OSMAN NURİKANIGÜR2001TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-001988
20132SERHATTAŞLI2001TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000048
21133AHMET BURAKIŞIK2001TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000210
22135SERKANSEZER2000TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000257
23136EMRE TERZİOĞLU 2001TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-2
24142BARANAKTAN2001TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-001985
25143KENAN CANALPAT2001TürkiyeHira Spor34-40.
26144BATUHANYILMAZ1999TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000051
27145GÜRHANÖZKAN2001TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000065
28146ENESERGENE2001TürkiyeFerdi45-40-000026
29147YUSUFATEŞ1998TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000046
30148OKTAY ARIKAN2000Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-0876543255
31149Z.BERKAYGÜNGÖR1998TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000102
32150GÖRKEMKOCATÜRK1998TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000101
33151HAKANYASSIKAYA1999TürkiyeAltay Spor Kulübü35402001914
34152EMİRHANYALÇIN2001TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002056
35153ADİLCANADISANOĞLU1998TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002044
36154KAANÇAKIR1999TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü1040001963
37155ENESKIZILCIK2001TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040001993
38156SEMİHERDİK2000TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040001982
39157OĞUZHANÇAKIR1998TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040000242
40158HÜSEYİNHALLAÇ1999TürkiyeBalıkesir Çelmak Spor Kulübü10-40-002048
41159BERKAYMUTLU2000TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000000007
42160SERCANGÜNGÖR1999TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000323
43161UĞURKURT1999TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000256
GENÇ BAYANLAR (1998 – 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1201BÜŞRA MEŞELİ 2000TürkiyeFerdi17-40-000443
2202SARAH ALARAİŞKİN2001TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002043
3203ELİFPOLAT2000TürkiyeFerdi17-40-000349
4204GÖZDE NURGÜVENBAŞ2000TürkiyeFerdi17-40-000362
5205BÜŞRAKEBELİ2000TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000454
6206SILAÖZDEMİR2001TürkiyeAlanya Doğa Sporları Kulübü0740002027
7208ECE BİLGESEYHAN2001TürkiyeFerdi35-0087654
8209LİDİYAKRAVTSOVA1999TürkiyeKarabük Gençlik Spor78-40-000027
9210İZGİAKKEÇELİ2000TürkiyeFerdi35-000876543
10211İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR2001TürkiyeFerdi35-09854322
11212GÖRKEM SILAKORKMAZ2001Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-00088765
12213EZGİ SEVCANUSTABAŞ2001TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-09887654748
13214MERVE AYBÜKEŞEN1999TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000082
14215CERENÖZKOÇ 2001TürkiyeAltay Spor Kulübü354401001914
15216ECEÖRNEK2001TürkiyeAltay Spor Kulübü3540001914
16217BİRSUULKAT2001TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002000
17218İLAYDAKARA1998TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040001933
ELİT ERKEKLER (1957 – 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
110ALİMUTLU1995TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-001935
210SEMİH ALPAYAKHUN1967Türkiyeİzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü35-40-000065
310ALİYILDIZ1984Türkiyeİzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü35-40-001091
410KUTLUHANÖZKUNT1976TürkiyeMavi Karga Spor Kulübü35-40-000875
510KUTLUHANKONUK1997TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040001919
610AHMET CANKALYONCU1995TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000065
710YASİNKAYMAK1984Türkiyeİzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü123456
810FUĞGANARIK1980TürkiyeHira Spor34,40,00304
910FIRATDİZMAN1975TürkiyeBabaeski Spor Kulübü3904000001
1010MEHMET ERGİNTURANLİ1974TürkiyeFerdi
1110SADIK AHMETBOYNUEĞRİ1997TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-001962
1210CEMŞİŞMAN1989TürkiyeFerdi61-40-000026
1310ZAFERMUTLU 1968TürkiyeFerdi35- 02-015855
1412MUHAMMETONAY1994TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040000237
1514OKTAY YUMAK1977TürkiyeYeşilovaspor61-40-000011
1618GÜLTİĞİN ER1997TürkiyeBalıkesir Çelmak Spor Kulübü10-40-001986
1719ÖMER YUMAK1977TürkiyeYeşilovaspor61-40-000018
182ZÜLFÜ KARABULUT1999TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-001972
1922EMİRHANALTINTAŞ1997TürkiyeAlanya Doğa Sporları Kulübü07-40-000053
2026CENK YİGİTMERİÇ1992TürkiyeFerdi11-40-000001
2127TOLEPASAGJER1985TürkiyeFerdi3459626
228BAHADIR PİRİK1995TürkiyeFerdi17-40-000418
239SEMİHŞENOĞUL1997TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000079
ELİT BAYANLAR (1957 – 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
171BUSEAYGÜN1997TürkiyeFerdi17-40-000459
272ESRA NURGÖKÇEK 1996TürkiyeFerdi3540002009
373ECEBAKICI1992TürkiyeBalıkesir Çelmak Spor Kulübü10-40-001939
474İPEKÖZTOSUN 1994TürkiyeGöztepe Spor Kulübü3540002193
575ESRA DENİZTARHAN1972Türkiyeİzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü35-40-002196
HALK TRİATLONU (1957 – 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1H104TOLGABUDAK1996TürkiyeBaşaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü16-40-000305
2H105ALTANUYSAL1976TürkiyeFerdi6644
3H106CÜNEYTCANER1971TürkiyeFerdi7336
4H109ADNANERİM1961TürkiyeFerdi34-40-002323
5H110AHMETMEREV1974TürkiyeFerdi34-40-002398
6H113SELÇUKKURUN1982TürkiyeFerdiH111
7H114CAGRIYÜKSEL1996TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000018
8H115MELİHBOR1997TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000021
9H116HÜSEYİN ACUNGAN 1969TürkiyeFerdi10-40-001932
10H117UMUTÇAVUŞOĞLU1979TürkiyeKarabük Gençlik Spor78-40-000007
11H118İLKERKOCABAŞ1984TürkiyeFerdi
12H120FEYYAZDÖNER1989TürkiyeFerdi35 40 002198
13H121UĞURTÜRK1967TürkiyeHira Spor30-40-002412
14H122OKAN YALÇIN1970TürkiyeFerdi
15H123MİTHATYILDIRIM1966TürkiyeFerdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin