Aralık ayının ilk Pazartesisi Federasyon Başkanı Hamdi GÜNEŞ, Yön.Kur.Üyesi Mehmet ULAŞ, Gen.Koord. Necati KILIÇ ve Alp IŞKIN,Eğt.Kur.Bşk, Yrd.Doç.Dr. Nevzat MUTLUTÜRK, İl Temsilcisi Türkün CELEP, İzmir Valisi Mustafa TOPRAK ‘ ı ziyaret ettiler.

Ziyaret de Federasyon çalışmalarını anlatan Başkan Güneş, bugüne kadar yapılan tüm faaliyetler hakkında Vali Toprak’ a bilgi verdi. Güneş, İzmir’ in hem sporcuları hem de kulüpleri anlamındaki önemini vurguladı. Milli takım sporcularımızın önemli bir kısmının İzmir’ de olduğunu belirten Güneş, sporcularımızın olimpiyat hedefi olduğunu söyledi söyledi. Aynı zamanda Ece BAKICI ve İpek ÖZTOSUN ‘un 2015 Bakü Avrupa Oyunları’ na katılacak olmalarından dolayı son derece mutlu olduklarını söyledi.
Güneş aynı zamanda İzmir’de yapılması planlanan yarışmaları, sayın valiye anlatarak desteklerini talep etti. Yarışmaların, valilik ve yerel yönetimlerin desteği olmasızın gerçekleşemeyeceğini ve bu manada desteklerinin önemli olduğunu kaydetti. Vali Mustafa Toprak, Federasyonun yapacağı faaliyetlere destek olacaklarını belirtikten sonra Gençlik ve Spor İl Müdürü’ ne destek olunması için görüşmede bulunup, kendisinin yapması gereken hususlar konusunda her zaman müracaat edilebileceğini belirtti.
Başkan ve heyet ziyaret ve görüşmeden son derece mutlu olduklarını belirterek  valiye günün ve ziyaretin anısına bir plaket ve Federasyon flamasını takdim ettiler.
Hazırlayan: Alpay AKHUN

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin