14-15 Mayıs 2016
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Antalya
 Yarışma Kategorisi  Elit, Genç, Yıldız, Minikler A3, Yaş Grubu, Takım yarışları, Halk Triatlonu
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A3 (2003 – 2004)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A402EMİRKARACA2004TürkiyeHira Spor34-40-000834
2A403AFFAN TANERYILDIZ2004TürkiyeHira Spor34-40-001055
3A404KENAN EGEMEN BİLGİN2003TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-06
4A405KAAN ESATDİNÇER2003TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-07
5A407CEFİ ALBERÇİKUREL2003Türkiyeİzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü35-400000456
6A408BERKCANDİKMEN2003TürkiyeFerdi35-040001230
7A409EMİRARACI2003TürkiyeFerdi35-40001214
8A411MERTVATANSEVER2004TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040002027
9A412HAKANTUNÇ2003TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040002010
10A413KEREMAKŞEN2003TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000035
11A417EMİRHANÇAKIR2004TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040002018
12A419KUTAYAKKEÇELİ2003TürkiyeFerdi35-040001192
13A420UĞURKANÖZİŞSEVEN2003TürkiyeFerdi35-040001228
14A421EGEERCAN2004TürkiyeFerdi35-040001287
15A422EGEKARAÇETİN2003TürkiyeFerdi35-40001190
16A423TOLGATÜRKSEVER2004TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-08
17A424ETEMDÖNMEZ2004TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-09
18A425MUSTAFA SABRİMERCAN2003TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-40-000203
19A426GÖRKEMMUTLU2003TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-18
20A427UMUTÇETİN2003TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-19
21A428BARBAROSZORLU2003TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002033
22A429GÖRKEMSAĞUT2003TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002040
23A430FATİHERDİNÇ2003TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002014
24A431OĞUZHAN POLAT2004TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002038
25A432MEHMET CANGÜLERDAĞ2003TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002041
26A433MERTERGEÇ2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2034
27A434CANSIN ONUREYGİ2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2034
28A435ULAŞDENİZ2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2034
29A436EMREMURATOĞLU2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2034
30A437BORAÖZBORAOĞLU2003TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2038
31A438BERKAKSU2003TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2039
32A439SEYYİT FUATAFİNDİ2003TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2040
33A440HİKMET İLKERÇİFCİ2003TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000130
34A441EGEHAN RÜZGARARICI2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000116
35A442EFEDÖKMECİ2003Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35 – 040022010
36A443METEHAN ERDİ2003TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000052
37A444KAYRAALAN2003TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000050
38A445EGEBEYAZIT2004TürkiyeFerdi35-40-001191
MİNİK BAYANLAR A3 (2003 – 2004)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A500YAREN NURÇAĞSAL2003TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000372
2A501ZEYNEPBAŞ2003TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-040000369
3A502İPEK EYLÜLERAVCI2003TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000367
4A503NEVRA BAŞAKSAATLİ2004TürkiyeFerdi17-40-000368
5A505CERENDİNÇ2003TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-13
6A506ASLI ÜRPEKLİ2004TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-15
7A507ELİFÖZTÜRK2004TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-14
8A508AYŞEBÖRÇEK2003TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040002012
9A511PINAR SILAKARA2003TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040002025
10A512EYLÜLKARABAĞ2004TürkiyeFerdi35-040001231
11A513ZEYNEPUÇARSOY2003Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-040001187
12A514EVRİMEROL2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2033
13A515SERRAAKGÜN2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000128
14A516CANSU CESUR2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000118
15A517ESMAUZUNORMAN2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000126
16A518SUDEBAHÇIVAN2004TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000115
17A519EDAERGİN2004TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2044
18A520NAZİK TUĞBAKESTEL2003TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002057
YILDIZ ERKEKLER (2001 – 2002)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1255MUZAFFERGÜR2002TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040002026
2256UMUT BAKIŞGÜVEN2002TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040002014
3257CİHANBÜDÜN2002TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040002030
4265FURKANÖRS2002TürkiyeFerdi17-40-000409
5267BİRKANÖZKAN2001TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-16
6268UFUK ULAŞTOKAT2002TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-05
7269ANILŞENTÜRK2002TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-04
8271ALP TANCI2002TürkiyeBalıkesir Çelmak Spor Kulübü10-40000976
9273KIVANÇ ŞAHİNKAYA2002Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-040001193
10274EFE EGEMENŞEN2001Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-040001186
11275BATUHAN CEMALAKDAŞ2001Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-040001199
12276TUNAÖZDÜR2002Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-40001218
13277ENESKIZILCIK2001TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040001993
14281BURÇAKÖZER2002TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040002016
15282MERT OĞUZHAN AĞIRGÜN2001TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000033
16284BARANAKTAN2001TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-001985
17285MEHMET FATİHDAVRAN2002TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040002022
18286ALPERALP2001Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-040001255
19287HARUNEKİN2001TürkiyeFerdi21-040000001
20288EROLCANPERÇİNER2001TürkiyeFerdi06-40-002164
21289HASAN ALİÇELİK2002TürkiyeFerdi2020052
22290EMREALTUNAY2001TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-03
23291NEDİMKURTULUŞ2002TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-17
24292IBRAHİM MEHMEDOĞLU 2002TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-21
25293BARTUÖREN2002TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002031
26294YUSUFDEMİRKIRAN2002TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000190
27295SERHATTAŞLI2001TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40–20
28296BUĞRA DENİZATALAN2001TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16–40–
29297FURKANAKÇA2001TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000092
30298ERAY APERTEK2002TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000053
31299EMİRHANYALÇIN2001TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002056
32300İSMAİL TUNAHAN KILIÇ2001TürkiyeBalıkesir Doruk Spor Kulübü10040001997
33301AHMET BURAK IŞIK2001TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-100000
YILDIZ BAYANLAR (2001 – 2002)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1351AYŞENUR SEDEFALAT2001TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040001993
2354DAMLAERGÜN2002TürkiyeFerdi17-40-000401
3356ÇİSELBAHAR2002TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-12
4357ERELÖZGÜR2001TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-10
5358BEYZAVATANSEVER2001TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-11
6360GÖRKEM SILAKORKMAZ2001Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-04001194
7361MELİSA AKIN2001TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040001215
8362BİLGE ECE SEYHAN2001Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-040001157
9366SILAÖZDEMİR2001TürkiyeAlanya Doğa Sporları Kulübü07-40-00099
10369SARAH ALARAİŞKİN2001TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040002043
11370BİRSUULKAT2001TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002000
12371İLAYDA ÇAĞINÇINAR2001TürkiyeFerdi35-40002019
13372İPEK ŞAR2002TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000091
14373RANA İNCİ YENİHAYAT2002TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000089
15374ZEYNEPGÖZKARA2002TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000090
16375CERENOZKOC2001TürkiyeAltay Spor Kulübü35-
17376ALEYNA TUĞÇEÖZER2002TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000119
GENÇ ERKEKLER (1997 – 2000)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1108ŞEFIK OGUZALPDOYURAN2000TürkiyeHira Spor34-40-000838
2109EMİRHAN TİRAK2000TürkiyeHira Spor34-40-000842
3110MEHMET ALPERGÜNEY2000TürkiyeHira Spor34-40-002229
4111YİĞİTABACI1999TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040001997
5112FABİAN MERTWİNTER2000TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002016
6115HALİL İBRAHİMYAZICI1997TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000084
7116SEMİHŞENOĞUL1997TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000079
8127GÜLTİĞİNER1997TürkiyeBalıkesir Çelmak Spor Kulübü10-40000443
9128ARDATÜMER1998TürkiyeBalıkesir Çelmak Spor Kulübü10-400000323
10129HÜSEYİNHALLAÇ1999TürkiyeBalıkesir Çelmak Spor Kulübü10-400000112
11131ENDER GÜNEŞ2000TürkiyeFerdi35-40001122
12132DENIZCOLPANLAR2000TürkiyeAltay Spor Kulübü35-40-001155
13137MELİH BOR1997TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000021
14138SADIK AHMETBOYNUEĞRİ1997TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-001907
15139TUNCER TEMİZ2000TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-001965
16140EŞREF CANSAVCI1997TürkiyeBalıkesir Çelmak Spor Kulübü 10 – 04000339
17141YAĞIZAÇIKEL2000TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040001992
18142STEPHEN BERKİŞKİN2000TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040001971
19143ANDREW MERT İŞKİN2000TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040001959
20144MÜCAHİTONAY1998TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040001917
21145SEMİHERDİK2000TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040001982
22146EMREERDİK2000TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040001983
23147BURAKBÜYÜKTAŞ2000TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040001962
24148FURKAN HÜSEYİNYÜKSEL2000TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40001134
25149OGUZHANÇAKIR1998TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040000262
26150EVRENYAN1998TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002134
27151SEMİHÖZGÜR2000TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-01
28152EMRE ÖZTÜRK2000TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-02
29153ADİLCANADISANOĞLU1998TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002044
30154KAANÇAKIR1999TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040001963
31155OKTAYARIKAN2000TürkiyeFerdi35-40002197
32156EMRE UMUR 1999TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000047
33157EYÜPDURMAZ1999TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-1
34158EMİRHANALTINTAŞ1997TürkiyeAlanya Doğa Sporları Kulübü07-40-000053
35159YUSUF ATEŞ1998TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000046
36160BATUHANYILMAZ1999TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000051
37161KENAN CANALPAT1998TürkiyeHira Spor34-040001056
38162ARDAKAYA1998TürkiyeHira Spor34-40-000843
39163İRFN ÖZDEMİRCİ1998TürkiyeHira Spor34-40-000847
40164BERKETAŞKIN2000TürkiyeBalıkesir Doruk Spor Kulübü10-40-001996
GENÇ BAYANLAR (1997 – 2000)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1202BUSE AYGÜN1997TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-040000398
2203ELİFPOLAT2000TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17040000349
3204GÖZDE NURGÜVENBAŞ2000TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000362
4206HABİBE KARA1997TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040001996
5208AYBÜKE ŞEN1999TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000082
6210SİNEMÖZDİL1998TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002032
7211İZGİAKKEÇELİ2000TürkiyeFerdi35-040001054
8212EZGİ SEVCANUSTABAŞ2000TürkiyeFerdi35-040001211
9213İLAYDAKARA1998TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040001933
ELİT ERKEKLER (1956 – 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
110ZÜLFÜ KARABULUT1984TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040001972
211ERENAKDAĞ1993TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040001942
318TAHSİN DENİZ SARAÇ1995TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040001067
423EROL CANYARAŞ1996TürkiyeAlanya Doğa Sporları Kulübü07-40-000057
524ALİMUTLU1995TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040001935
625KUTLUHANKONUK1997TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040001919
726MUHAMMETONAY1994TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040000237
ELİT BAYANLAR (1956 – 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
174ECEBAKICI1992TürkiyeBalıkesir Çelmak Spor Kulübü10 – 04000339
19+ ERKEKLER (1992 – 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1702MERTARSLAN1993TürkiyeGöztepe Spor Kulübü35-040001196
2750ÇAĞRI YÜKSEL1996TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000018
3815SAMETYILMAZER1995TürkiyeFerdi34-40-001019
4823BATUHAN ÜNAL1993TürkiyeMaratonist3440000669
5838MEHMETKORKUT1996TürkiyeAspava Spor Kulübü069
6861ALİ CANANDAÇ1992TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002051
7862YUNUSDEMİRTAŞ1993TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002041
8863MEHMET KUDSİODAMAN1994TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002045
9864MEHMET FATİH ÖZTOSUN1995TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-001958
10865MUHAMMET KAYA1995TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002108
11866MUHAMMED İBRAHİMÖZDOĞRU1995TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002096
12867HUZEYFE YER1995TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002109
13868EKREM BUĞRABERDAN1996TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002148
14869HAMZAGÜNER1997TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002141
15870ALPERGÖK1995TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002142
16871GÜRCAN ERTUĞRUL1995TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı99-40-000002
17882MUSTAFA ADİL ÖZTÜRK1992TürkiyeFerdi34-40-002272
18907OĞUZ KAANDEMET1992TürkiyeFerdi35-040000975
19912IRMAKSİPAHİOGLU1993TürkiyeFerdi48-040000009
20915KEMALELEKTRİKÇİ1992KKTCAres Spor Kulubü11
25+ ERKEKLER (1987 – 1991)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1693VOLKANODAK1987TürkiyeFerdi30-40-000852
2742BARIŞİLHAN1987TürkiyeMarmara Spor Kulübü34-40-002238
3819METİNARIDURU1987TürkiyeFerdi07-40-002074
4828UĞURGEÇKİN1988TürkiyeBaşaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü16-40-000033
5857GÜRSELYAZAR1987TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-001896
6858HALİL ÖZCAN1987TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002151
7859MUSTAFA ÖZTÜRK1988TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002038
8860MEHMETÇELİK1991TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002158
30+ ERKEKLER (1982 – 1986)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1631M. ALPERRENGİZ1984TürkiyeAntalyaspor Kulübü07-40-002049
2634SAMETÖNDER1982TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040002021
3636IRFANKARAMAN1985TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002055
4638SABRİ YİĞİTÜFLER1986TürkiyeAntalyaspor Kulübü07-40-001935
5639HAKANUĞURLU1986TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002054
6652ŞEREF METEDİNÇER1983TürkiyeMavi Karga Spor Kulübü35-40-000974
7671ABDULKADİRDOKUMACI1985TürkiyeFerdi34-045011217
8685CETİNCETİNER1983TürkiyeGöztepe Spor Kulübü35-040001050
9692LEVENT OZGONUL1982TürkiyeGöztepe Spor Kulübü35-040001162
10705FERİTTEKİN1984TürkiyeFerdi35-40-001319
11737MARTENGEZİCİ1985TürkiyeFerdi 34-40-002202
12756BARIŞ KARAYAĞMURLAR1985TürkiyeMarmara Spor Kulübü34-40-000886
13767ABDULLAHAYDIN1982TürkiyeFerdi16-040-0000157
14790EMİN MERTŞİŞMAN1986TürkiyeAntalyaspor Kulübü07-40-002070
15824ONURKAPUCU1983TürkiyeAlanya Doğa Sporları Kulübü0740002081
16829ADNAN DOĞUKANAK1982TürkiyeGüney Spor Kulübü07-40-002079
17835CİHANPEKER1983TürkiyeFerdi34-40-002273
18836EKREMKAİDE1983TürkiyeAspava Spor Kulübü044
19849KEMALCOBANYILDIZI1984TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-001864
20850NİHATKORUCU1984TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002032
21851DİNÇERYILMAZ1984TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002053
22852ALİÖNER1984TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-001973
23853LEVENTKOÇ1984TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002042
24854CİHANGİRDÜLGEROĞLU1983TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002145
25855İSMAİLARKAN1985TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-001985
26856FERHATSEMİZ1986TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002087
27872ZAFERÖZTÜRK1984TürkiyeFerdi34-40-000660
28888CANASLAN1984TürkiyeFerdi34-40-000650
29889EMRAHKARABOĞA1983TürkiyeGöztepe Spor Kulübü35-40-000041
30890EMRE ÖZENSES1984TürkiyeMaratonist34-040000729
31893OĞUZBODUR1986TürkiyeAntalyaspor Kulübü0740002071
32900ÖZGÜRERGÜN1983Türkiyeİzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü35-00107345
33904MUSTAFAGÜNER1984TürkiyeFerdi17-40-000431
34913BAHADIR TAMA1985TürkiyeIsparta Yıldız Spor Kulübü32-00000006
35914HUSEYİN ARHAN1982KKTCAres Spor Kulubü4
35+ ERKEKLER (1977 – 1981)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1603ONURYAVUZ1977TürkiyeFerdi16-040-000094
2610ULAŞİNEVİ1979TürkiyeFerdi06-40-002093
3618UTKANEYÜBOĞLU1980Türkiyeİzmir Atletizm Spor Kulübü35-40-001224
4622HAKANALP1978TürkiyeFerdi35-040001178
5624MUSTAFA KEREMTOPUZ1979TürkiyeAnkyra Spor Kulubü06-40-002094
6632EMRE KAAN AKPINAR1979TürkiyeFerdi26040000016
7644BURHANCÖMERTOĞLU1981TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-045009037
8645HÜSEYİN AYDINAKTAŞ1981TürkiyeAntalyaspor Kulübü07-40002004
9651SUAVİ NOYANKIRAN1977TürkiyeMavi Karga Spor Kulübü35-040000972
10674ERDEMAĞBAŞ1981Türkiyeİstanbul Triatlon Spor Kulübü34-40000133
11680HÜSEYİNKELEŞ1979TürkiyeFerdi35-40-001296
12700HÜSEYİNTUNÇMEN1977TürkiyeIsparta Yıldız Spor Kulübü32-40-000029
13736ENİSKUŞGÖZ1980TürkiyeFerdi3440000403
14760OZGURAKSAMAN1979TürkiyeMarmara Spor Kulübü3440000745
15789SONERORALKASIM1981TürkiyeAntalyaspor Kulübü 07-40-001917
16793FATİHTOPÇU1978Türkiyeİstanbul Triatlon Spor Kulübü34-40-000943
17812GÜVENÇULU1978TürkiyeFerdi16-40-000134
18814SELMANÇAKIR1978TürkiyeFerdi3440002205
19818SAMUELLEVİSTRE1980FransaFerdiA87670C
20831SOMERTAYYARECİ1978Türkiyeİstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000563
21842CÜNEYTAYGÜN1980TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002116
22843KAYHANOLGUNGÜL1977TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002136
23844VOLKANBOZKURT1980TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002152
24845NİHATÇENGEL1981TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı99-40-000001
25846HÜSEYİNKAYABAŞI1980TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002070
26847AHMETBENGÖZ1981TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002078
27848TAHSİNÖZGÜR1981TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002064
28874ÖNAYBAYRAM1977TürkiyeBabaeski Spor Kulübü3940000235
29875ÖZGÜN GÖRKEMGÜNDOĞDU1979TürkiyeFerdi07-40-002080
30892İNANÇVATANSEVER1980TürkiyeFerdi34-040001015
31897OZANDEMİREL1979TürkiyeFerdi34-40-000590
32898HÜSEYİN ÜMİTHATIP1981TürkiyeFerdi07-40-002005
33901NECATİŞEVİK1981TürkiyeFerdi33-40-000046
34903MURATGÜLGÜDEN1981TürkiyeFerdi17-40-000430
35905EFE BATURHANORMAN1981Türkiyeİstanbul Triatlon Spor Kulübü34-40-000860
36909SEYRANGÜNEŞ1980TürkiyeFerdi34-40-002279
37910ALPERADAŞ1977TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-04002084
40+ ERKEKLER (1972 – 1976)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1607CEMİLYILDIZHAN1972TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040001897
2608ATEŞBERNA1973TürkiyeFerdi39-040000247
3630SÜLEYMANMALKOÇ1974TürkiyeFerdi34-40-000717
4633MEHMETKARA1973TürkiyeAlanya Doğa Sporları Kulübü07-40-002019
5637HÜSEYİN BURAKKUTLU1976TürkiyeBabaeski Spor Kulübü39040000264
6641MUSTAFAKUMBARACI1975TürkiyeMavi Karga Spor Kulübü35-40-00932
7646KORHANTURAN1975TürkiyeMavi Karga Spor Kulübü35-40-001007
8663SÜLEYMANALAGÖZ1975TürkiyeFerdi32-040000027
9707EYÜP YAZICI1972TürkiyeSakarya Telekom Spor Kulübü54-40-000015
10719KUTLUHANÖZKUNT1976TürkiyeMavi Karga Spor Kulübü35-040000875
11724MECNUNVATANSEVER 1975TürkiyeFerdi10-40001944
12745MEHMETSARIDEDEOĞLU1975TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000020
13747LEVENT BOLAT1972TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000034
14763HÜSEYİNBALCI1976TürkiyeFerdi34-40-000636
15773FIRATDİZMAN1975TürkiyeBabaeski Spor Kulübü39040000001
16816DENİZAKGÜN1974TürkiyeFerdi32-040000016
17821UMUTEKŞİ1974TürkiyeAnkyra Spor Kulubü06-40-002086
18822MEHMET BURAKÜNAL1974Türkiyeİstanbul Triatlon Spor Kulübü34-40-000243
19825ALPTEKİNBAŞKIR1973TürkiyeBabaeski Spor Kulübü39-040000281
20826TUNCAYDAĞDELEN1976TürkiyeFerdi21-40-000002
21832MUSTAFAGÖĞEBAKAN1975TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002029
22837MURATÇİFTÇİ1974TürkiyeAspava Spor Kulübü026
23841MUSTAFA YILDIRIM1974TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002147
24873CENKARSLAN1975TürkiyeFerdi34-040000723
25878BURÇSEVEN1975TürkiyeBabaeski Spor Kulübü39-40-000291
26879ÇAĞLARİNAN1975TürkiyeBabaeski Spor Kulübü39-40-000292
27886BURAKBAKIRSOY1976TürkiyeMavi Karga Spor Kulübü35-40-001006
28887TAMERAKÇA1973TürkiyeFerdi34-040000967
29895ATAMANŞEKERCİ1974TürkiyeFerdi07-40-002082
30896YUSUF TARKAN TUNCEL1974TürkiyeFerdi34-40-002274
31899MURATATLI1974Türkiyeİstanbul Triatlon Spor Kulübü34-40-002275
32902KERİM ÇAKMAK1973TürkiyeAnkyra Spor Kulubü06-40-002111
33906EGEBATTAL1975TürkiyeFerdi34-40-000789
34908ÖZGÜRALTUN1974TürkiyeFerdi34-40-000744
45+ ERKEKLER (1967 – 1971)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1623OĞUSHANTAVUS1968TürkiyeFerdi34-040000740
2627SALİM BORATABUK1968TürkiyeFerdi34-040000772
3635HÜSEYİNYILMAZ1968TürkiyeAntalyaspor Kulübü07-40-001955
4654ADNANSEDEF1970TürkiyeAlanya Doğa Sporları Kulübü07-40-002050
5662ALP REŞATÇAPA1967TürkiyeFerdi34-40-000908
6670HÜSEYİNACUNGAN1969TürkiyeFerdi10-040001932
7679ESREFDENİZ1968TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-01990
8689ANILALTUNBAŞ1970TürkiyeMavi Karga Spor Kulübü35-40-001030
9708KEREM OMER ERTEN1968TürkiyeGöztepe Spor Kulübü35-040001216
10709KERİMSEÇİLMİŞ1971TürkiyeIsparta Yıldız Spor Kulübü32-040000062
11725SEMİH ALPAYAKHUN1967Türkiyeİzmir Atletizm Spor Kulübü35-40-000065
12733ADİLUÇARCI1970TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07040001947
13754MEHMETSEÇİLMİŞ1968TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40000428
14761MEHMET SADIKPÖHRENK1971TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002063
15772GÖKHANÖZKORKMAZ1970TürkiyeFerdi34-40-000362
16775HUROLYAVUZTURK1971TürkiyeFerdi3400000049
17784AHMETÖZBECETEK1967TürkiyeFerdi34-40-002259
18803MUSTAFA ÇELİK 1968TürkiyeFerdi07-40-001976
19827BURAKGÖNEN1970TürkiyeFerdi0740002062
20833TOLGAYÜCEL1969TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002068
21834UFUKBİRİZ1969TürkiyeBabaeski Spor Kulübü39-040000279
22839HAKANULAŞ1970TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002137
23840ERTUNÇAKDOĞAN1971TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002022
24876NURİ ALPERULUPINAR1971TürkiyeFerdi3440000497
25877SEDATDENİZ1967Türkiyeİstanbul Triatlon Spor Kulübü34-40-000038
26880FARUKATEŞ1970TürkiyeFerdi16-040000032
27883HAMDİ OĞUZYOLDAŞ1971TürkiyeFerdi01-040000028
28885MEHMET KENDİR1967TürkiyeFerdi34040000496
29894İLKER MURATBAHÇECİOĞLU1970TürkiyeFerdi34-40-000689
50+ ERKEKLER (1962 – 1966)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1647MARTİNBERNHART1963TürkiyeAlanya Doğa Sporları Kulübü07 -040001877
2765İZZETÖZYÜREK1965TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002165
3797ALPASLANBAYIROĞLU1962TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-001918
4830HAKANPOSACIOĞLU1966TürkiyeFerdi35-40-002016
5884MEHMETAKARCALI1965TürkiyeFerdi3440002269
6891SÜLEYMANKARA1962TürkiyeFerdi34-040000851
7911AYVAZKOSUKOĞLU1962TürkiyeFerdi07-40-001899
55+ ERKEKLER (1957 – 1961)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1675AYTAÇBİLGİNER1960TürkiyeFerdi35-40-001256
2699AYHAN TAMA1958TürkiyeIsparta Yıldız Spor Kulübü32-0000007
3817SAMİNOYAN1958TürkiyeFerdi06-40-002124
60+ ERKEKLER (1947 – 1956)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1713FİKRETAKAY1955TürkiyeFerdi48040000006
2714ALİBIDI1949TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040001949
3881AHMET SELAMİVANLI1956TürkiyeFerdi34-040000595
19+ BAYANLAR (1987 – 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1465SEHERKOCATEPE1988TürkiyeGöztepe Spor Kulübü 35-040001203
2490MERVEKOÇAK1988TürkiyeBabaeski Spor Kulübü3940000273
3493ESİN AKKARTAL1992TürkiyeÇeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği35-40000334
4497BENGİSU AVCI1996TürkiyeFerdi35-40-001328
5498EMİNEULUÇAY1989KKTCAres Spor Kulubü 33
6499MERVECEYLAN1988TürkiyeFerdi3440000719
30+ BAYANLAR (1977 – 1986)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1455CORALİNECHAPATTE1981TürkiyeFerdi34-40-002230
2461GÜLŞENTOKAÇ1979TürkiyeFerdi34-045022025
3469ZERRİN ÜÇKARDEŞLER1981TürkiyeKuşadası Belediyesi Spor Kulübü09-40-000010
4477TUGCEARAC1980TürkiyeMarmara Spor Kulübü34-40-002262
5478CAROLE MULLER1978TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040001973
6483VİRGİNİEARSLAN1986TürkiyeAnkyra Spor Kulubü0640002028
7484FULYAERKMEN1982TürkiyeFerdi34-40-002221
8487DİLGEKOÇAK1984TürkiyeBabaeski Spor Kulübü39-40-000271
9492G. DENİZSALPAR1980TürkiyeFerdi34-040000607
10494KEVSERÖNAL1981TürkiyeAnkyra Spor Kulubü06-40-002112
11495ZEYNEP EDAÖZENSES1984TürkiyeMaratonist34-040000856
12496SELCANHATTISARI1985TürkiyeAntalyaspor Kulübü07-40-002073
40+ BAYANLAR (1967 – 1976)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1486AYŞİNÖZER BAŞKIR1972TürkiyeBabaeski Spor Kulübü39-040000284
2488DİDEMAKSOY1976TürkiyeBabaeski Spor Kulübü39-40-000295
3489CEVLANERTUĞRUL1973TürkiyeTSK Spor Gücü Komutanlığı06-40-002146
50+ BAYANLAR (1947 – 1966)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1452HEDİYE TAMA1963TürkiyeIsparta Yıldız Spor Kulübü32-00000005
2485CANAOYMAN1961TürkiyeBabaeski Spor Kulübü39040000191
TAKIMLAR (1956 – 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1413TUGBAKIZGINÇELİK1984TürkiyeTEAMFAST134-40002260
2413TUFANALATAN1965TürkiyeTEAMFAST134-40001093
3413TUFANALATAN1965TürkiyeTEAMFAST134-40001093
4414UĞUR CAN POYRAZ1991TürkiyeANTALYASPOR KULÜBÜ07-40-001920
5414RIFATATASOY1981TürkiyeANTALYASPOR KULÜBÜ07-40-002037
6414SÜLEYMANÖZTEKİN1987TürkiyeANTALYASPOR KULÜBÜ07-40-002072
7415MERTDERMAN1975TürkiyeANKYRA SPOR KULUBÜ0640002168
8415TOLGAUZ1969TürkiyeANKYRA SPOR KULUBÜ0640001989
9415ORHAN CANÖZBEK1983TürkiyeANKYRA SPOR KULUBÜ0640002117
10416ALİ GENÇ1965TürkiyeKUŞADASI BELEDEYE SPOR KULUBU-109-40-000048
11416BARIŞÖZEGEMEN1985TürkiyeKUŞADASI BELEDEYE SPOR KULUBU-109-40-000043
12416ÖMERYILDIRIM1994TürkiyeKUŞADASI BELEDEYE SPOR KULUBU-109-40-000045
13417UMURPOSACI1962TürkiyeKUŞADASI BELEDEYE SPOR KULUBU-209-40-000049
14417MEHMETAKŞEN1972TürkiyeKUŞADASI BELEDEYE SPOR KULUBU-209-40-000008
15417FATMA ÖZEGEMEN1987TürkiyeKUŞADASI BELEDEYE SPOR KULUBU-209-40-000041
PARATRIATLON TRI-4 (1956 – 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1P100YÜKSEL DENİZ YÜKSEL1988TürkiyeKaresi Gençlik ve Spor Kulübü
PARATRIATLON TRI-5 (1956 – 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1P100ABDULKADİRÖZOĞUL1988TürkiyeEğirdir Belediyesi Spor Kulübü
2P101ORKUNDÖKMEN1977TürkiyeKaresi Gençlik ve Spor Kulübü
3P102EKREMTAŞKIN1972TürkiyeKaresi Gençlik ve Spor Kulübü