17-18 Nisan 2010
Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka
 Yeri  Antalya
Yarışma hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
 GENÇ ERKEKLER
 1  210  Samet Zöngüt  tr  00:11:19  00:36:08  00:47:27  00:18:24  01:05:51
 2  204  Fatih Aydemir  tr  00:10:33  00:35:09  00:45:42  00:21:32  01:07:14
 3  208  Altay Öygüç  tr  00:09:35  00:36:19  00:45:54  00:23:40  01:09:34
 4  203  hüseyin bal  tr  00:10:01  00:35:45  00:45:46  00:24:15  01:10:01
 5  211  Metin Akbaba  tr  00:13:06  00:37:08  00:50:14  00:19:59  01:10:13
 6  207  Emre Bali  tr  00:11:42  00:39:54  00:51:36  00:24:26  01:16:02
 7  206  barış akman  tr  00:12:40  00:39:12  00:51:52  00:24:11  01:16:03
 GENÇ BAYANLAR
 1  154  Esra Tarlasüren  tr  00:13:14  00:39:35  00:52:49  00:21:48  01:14:37
 2  155  Ebru Doğan  tr  00:13:15  00:39:35  00:52:50  00:23:10  01:16:00
 3  152  Ece Bakıcı  tr  00:11:02  00:41:14  00:52:16  00:25:40  01:17:56
 4  153  Aylin Akyay  tr  00:14:21  00:41:36  00:55:57  00:23:01  01:18:58
 5  156  Elif Önenç  tr  00:14:22  00:43:44  00:58:06  00:28:09  01:26:15
 ELİT ERKEKLER
 1  12  Glushchenko Andriy  UKR  00:16:37  01:01:11  01:17:48  00:32:10  01:49:58
 2  6  Perez Jose Miguel  ESP  00:16:35  01:01:15  01:17:50  00:32:16  01:50:06
 3  2  Tutukin Ivan  RUS  00:16:35  01:01:13  01:17:48  00:32:35  01:50:23
 4  5  Godoy Francesc  ESP  00:16:23  01:01:26  01:17:49  00:32:39  01:50:28
 5  4  Sysoev Igor  RUS  00:16:25  01:01:23  01:17:48  00:33:04  01:50:52
 6  47  Naranjo Vichot Jorge  ESP  00:16:45  01:01:07  01:17:52  00:33:27  01:51:19
 7  43  Naranjo Jariel  ESP  00:16:26  01:03:14  01:19:40  00:31:43  01:51:23
 8  3  Prochnow Christian  GER  00:16:30  01:01:20  01:17:50  00:33:51  01:51:41
 9  8  Pocsai Balazs  HUN  00:16:38  01:01:13  01:17:51  00:33:57  01:51:48
 10  22  Ruanova Anton  ESP  00:16:39  01:01:15  01:17:54  00:33:59  01:51:53
 11  16  Casadei Alberto  ITA  00:16:38  00:41:08  00:57:46  00:54:23  01:52:09
 12  38  Kiraly Kristof  HUN  00:16:57  01:00:56  01:17:53  00:34:26  01:52:19
 13  14  Fecskovics Attila  HUN  00:16:38  01:01:15  01:17:53  00:34:49  01:52:42
 14  11  Rodriguez Daniel  ESP  00:17:45  01:01:51  01:19:36  00:33:08  01:52:44
 15  59  Toth Tamas  HUN  00:17:02  01:02:38  01:19:40  00:33:12  01:52:52
 16  29  De Ponti Massimo  ITA  00:16:40  00:41:06  00:57:46  00:55:08  01:52:54
 17  15  Chorny Maxym  UKR  00:16:36  01:03:02  01:19:38  00:33:23  01:53:01
 18  73  Secchiero Andrea  ITA  00:17:53  01:01:43  01:19:36  00:33:30  01:53:06
 19  71  Tsvetkov Svyatoslav  UKR  00:16:56  01:01:01  01:17:57  00:35:21  01:53:18
 20  24  Stojanovic Ognjen  SRB  00:17:56  01:01:44  01:19:40  00:33:40  01:53:20
 21  34  Del Castillo Carnevalli Andres  ESP  00:17:55  01:01:42  01:19:37  00:33:59  01:53:36
 22  60  Serrano Pedro Miguel  ESP  00:16:39  01:01:13  01:17:52  00:36:04  01:53:56
 23  28  Szolowski Filip  POL  00:17:51  01:01:41  01:19:32  00:34:27  01:53:59
 24  20  Grzegorzek Piotr  POL  00:16:36  01:02:59  01:19:35  00:34:33  01:54:08
 25  30  Dorosh Nazariy  UKR  00:17:49  01:01:52  01:19:41  00:34:31  01:54:12
 26  45  Martynenko Yegor  UKR  00:17:57  01:01:42  01:19:39  00:35:09  01:54:48
 27  32  Keki Tamas  HUN  00:17:28  01:02:09  01:19:37  00:35:36  01:55:13
 28  25  Pevtsov Rostyslav  UKR  00:17:27  01:02:14  01:19:41  00:36:03  01:55:44
 29  49  Molka Maximilian  GER  00:16:43  01:05:28  01:22:11  00:33:36  01:55:47
 30  40  Przymusinski Filip  POL  00:17:58  00:59:56  01:17:54  00:37:55  01:55:49
 31  23  Cebin Bojan  SLO  00:18:03  01:04:08  01:22:11  00:33:48  01:55:59
 32  70  Veith Sebastian  GER  00:17:28  01:02:10  01:19:38  00:37:52  01:57:30
 33  48  Lawicki Marcin  POL  00:18:31  00:39:15  00:57:46  01:01:48  01:59:34
 34  68  Ruzsas David  HUN  00:17:56  01:01:38  01:19:34  00:40:09  01:59:43
 35  77  Kovacs Gabor  HUN  00:19:35  01:02:37  01:22:12  00:41:30  02:03:42
 36  52  ALSABBAGH MOHAMAD  SYR  00:17:58  01:04:14  01:22:12  00:44:33  02:06:45
 ELİT BAYANLAR
 1  105  Dmitrieva Olga  RUS  00:21:15  01:06:38  01:27:53  00:37:18  02:05:11
 2  116  Szalay Szandra  HUN  00:21:27  01:06:23  01:27:50  00:38:20  02:06:10
 3  101  Abysova Irina  RUS  00:21:19  01:06:35  01:27:54  00:38:50  02:06:44
 4  121  Ryzhykh Inna  UKR  00:21:28  01:06:22  01:27:50  00:39:34  02:07:24
 5  108  Tsyganok Inna  UKR  00:21:27  01:06:27  01:27:54  00:39:39  02:07:33
 6  117  Komander Ewa  POL  00:22:47  01:07:42  01:30:29  00:37:06  02:07:35
 7  110  Mazzetti Annamaria  ITA  00:22:13  01:08:12  01:30:25  00:37:21  02:07:46
 8  113  Polyanskaya Anastasiya  RUS  00:22:18  01:08:06  01:30:24  00:37:34  02:07:58
 9  111  Burova Anna  RUS  00:22:19  01:08:09  01:30:28  00:37:45  02:08:13
 10  103  Damlaimcourt Marina  ESP  00:21:59  01:08:29  01:30:28  00:37:51  02:08:19
 11  104  Rodriguez Zurine  ESP  00:21:56  01:06:04  01:28:00  00:40:55  02:08:55
 12  136  Danilova Elena  RUS  00:22:19  01:08:08  01:30:27  00:38:55  02:09:22
 13  102  Pujol Maria  ESP  00:21:59  01:08:31  01:30:30  00:39:36  02:10:06
 14  112  Jerzyk Agnieszka  POL  00:22:57  01:08:35  01:31:32  00:39:05  02:10:37
 15  124  Grzesiak Anna  POL  00:21:57  01:08:29  01:30:26  00:41:44  02:12:10
 16  126  Kvita Mariya  UKR  00:22:00  01:08:27  01:30:27  00:42:07  02:12:34
 17  109  Prystayko Olesya  UKR  00:23:14  01:12:04  01:35:18  00:39:56  02:15:14
 18  132  Chernenko Anastasiya  UKR  00:21:29  01:08:56  01:30:25  00:46:05  02:16:30

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin