14-15 Mayıs 2016
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Antalya
 Yarışma Kategorisi  Minikler A1-A2
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2007 – 2008)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A01TÜRKERBAHAR2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16
2A02BATURAY DEMİRATALAN2008TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000201
3A03AHMETBAHÇIVAN2007TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000120
4A04MURATKOCAMAN2007TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-0000–
5A05İHSAN BERKYAŞLI2008TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2042
6A06DERİNDEMİRCİ2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2043
7A07ARDAAKÇAY2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-040228879
8A08BERKAKÇAY2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-400001456
9A09OGANDORUK2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-4000004561
10A10YALINKANLIBAŞ2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-4000033422
11A11KAYADENİZCİ2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-400001459
12A12ARCAULAŞ2008Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-040001297
13A13SEMİH AĞCA2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2010
14A14YAĞIZALİYILDIRIM2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2009
15A15UZAYTENLİ2008TürkiyeFerdi35-40-002000
16A16MİKAİL İSMETAKKIZ2007TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-04-002075
17A17MERTCANKOŞAR2008TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2007
18A18YÜCEL SARPÖZSOY2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2008
19A19BERENYILDIZ2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-
20A20YAMANANLAŞAN2008TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-32-000762
21A21OSMAN ENESDELİORMANLI2007TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-40-000204
22A22MEHMETAYDIN2007TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002042
23A23KAANGEDİKOĞLU 2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-23
24A24MUSTAFA DENİZTUNÇMEN2008TürkiyeIsparta Yıldız Spor Kulübü32
25A25EGE YAHŞİ2007Türkiyeİzmir Atletizm Spor Kulübü35-040001286
26A26BUĞRAKOÇKESEN2007TürkiyeFerdi35-040001270
MİNİK ERKEKLER A2 (2005 – 2006)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A200EMİR IŞIL2006TürkiyeFerdi35-040001229
2A201DAĞLARGÜNER2005TürkiyeFerdi35-040001234
3A202MERT ŞENCAN2006TürkiyeFerdi35-040001279
4A203ARDAARICI2005TürkiyeFerdi35-040001213
5A204DENİZÖZCAN2005TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-01
6A205KAANMUTLU2005TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-02
7A206ERKANALTUNAY2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-03
8A207ARDA AKAR2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-04
9A208BURAKVATANSEVER2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-05
10A209BAHRİDAĞCI2005TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040002059
11A210ENESKAYA2005TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040002024
12A211TÜRKER KEMAL KIYAK2006TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002030
13A212ATİLLAZORLU2005TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002035
14A213FARUK EMREKUŞ2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-22
15A214DENİZÇAKMAK2006TürkiyeAnkyra Spor Kulubü06-40-002167
16A215EKİM DENİZTUNÇEL2005TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002078
17A216ARDAYILDIRIM2005TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002076
18A217KENANCORA2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2016
19A218DENİZERŞİN2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2017
20A219POYRAZCAN2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2018
21A220MERTDERİN2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2019
22A221İSMAİLYİĞİT2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2020
23A222KUZEYÖZDEM2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2021
24A223ATAKARAAĞÇ2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2029
25A224EMİRCOŞKUNSEVEN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2030
26A225ENİSCOŞKUNSEVEN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2031
27A226ARDATÜRKTAN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2032
28A227MELİH CANERENGÜN2005TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000149
29A228MERT ERTANCESUR2006TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000148
30A229KAANENGİN2005TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000131
31A230MUHAMMEDKURT2006TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40–000
32A231KEREM DÖNMEZ2005TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16—40–
33A232EMİR TAHA DURMAZ2006TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16—40—
34A233EGETANYELİLER2005Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-400009456
35A234OSMAN KEREMATEŞ2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2041
36A235EGEMEN NİCHOLASMARTİN2006Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-040008879
37A236TUNA ALTUNBAŞ2006Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-4000094521
38A237ERTUĞRUL TAHA KARADAĞ2006TürkiyeHira Spor34-40-000837
39A238MUSRAFA BERKTÜRK2006TürkiyeHira Spor34-400010
40A239ABDULLAHİBRAHİMOV2005TürkiyeFerdi35-400002311
41A240ARDA ARSLAN 2006TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-000654
MİNİK BAYANLAR A1 (2007 – 2008)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A100ECEMERGÜDER2007TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000415
2A101SELEN BAYRAK2008TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000429
3A102AYSUÇAKMAK2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-06
4A103AYŞE YAĞMURCESUR2008TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-07
5A104BAHARVATANSEVER2008TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-08
6A105ELAİMAMOĞLU2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-09
7A106EKİNBATTAL2007TürkiyeFerdi06-40-002166
8A107NAZASLANDOĞDU2007TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002041
9A108ELİF DURUSEFERLER2007TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002052
10A109ADATEKİN2007TürkiyeFerdi35-040002016
11A110DİLASEPETLER2008TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2001
12A111LİDYAÖZDEM2008TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2000
13A112DURUÇAKANŞİMŞEK2008TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2002
14A113DURUPINAR2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2003
15A114TURÇİN TULCAKONYALI2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2004
16A115CEREN DİDARGEDİKOĞLU2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2005
17A116IŞIKKARGIN2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2006
18A117ECE NİSA TARIMAN2007TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000435
19A118RANAYAVUZ2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-0400099217
20A119NİSATEKÇE2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-4000002299
21A120NEHİRKURTULMUŞ2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-4002288791
22A121ELİFKAVAKLI2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-4000009912
23A122YAĞMURTAVUS2007Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-4000045611
24A123DAMLAİNCE2008TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002054
25A124ZEYNEP İLKEMKORKMAZ2007TürkiyeFerdi35-40-002017
26A125YAREN EMİNEÇETİN2007TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-000327
MİNİK BAYANLAR A2 (2005 – 2006)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A300NARİN YARENÇELİK2005TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000403
2A301LARAÇİNKO2005TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-040000371
3A302TUĞÇEERGÜDER2005TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000396
4A303YOSUNTUTUM2005TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000405
5A304ÖZÜMSUAKTAN2006TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-040000370
6A305ASYAAKSAKAL2006TürkiyeFerdi35-040001227
7A306ADAERİŞ2005TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040002019
8A307NİSA BEGÜMYILMAZ2006TürkiyeFerdi35-40002015
9A308DAMLAÖZCAN2005TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-10
10A309ELA MUTLU2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-11
11A310ELA KÖSEOĞLU2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-12
12A311ELİFVARLI2005TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-040002085
13A312CEMRE CİVELEIK2006TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-40-000140
14A313ÇAĞLAİNAN2006TürkiyeBabaeski Spor Kulübü39-40-000293
15A314ÖZGEÖZGÜRHAN2006TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002036
16A315ELİFGÜNCAN2006TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002051
17A316DERİN DENİZTAYAKSİ2005TürkiyeFerdi35-40002018
18A317GÜLCETEMİZ2005TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002077
19A318ADAKARANFİL2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2011
20A319AYCANKOŞAR2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2012
21A320DURUYOLDAŞ2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2013
22A321CEYLİN LARAGÜNAYDIN2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2014
23A322HELİNARIKAN2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2015
24A323NEHİRSÜMER2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2023
25A324CEYLİNDUMAN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2024
26A325DOĞAÇALIŞKAN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2025
27A326PELİNSEVER2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2026
28A327NURÜŞENMEZ2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2027
29A328CEYDAAKTÜRK2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2028
30A329BERRAYAVUZ2005Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-040001871
31A330İREMÜNVEREN2006Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-040228873
32A331ELİF EDAÇALLI2005TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-00301
33A332DENİZENGÜDAR2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2045
34A333BERRAPAMUK2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-2046

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin