5-7 Ekim 2012
Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka
 Yeri  Alanya / ANTALYA
Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 62 AHMETCAN KALYONCU 1995 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000065
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 22 SEDEF ÖZÇELİK 1988 Türkiye Ferdi 34-040000375
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ALİ FURKAN GÜR 1990 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000153
20MUSTAFA DOĞANTURHAN1983Türkiyeİstanbul Triatlon Spor Kulübü
30MEHMET CANBEDİRHAN1986Türkiyeİstanbul Triatlon Spor Kulübü
4186GURSELYAZAR1987TürkiyeKara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü
5186GURSELYAZAR1987TürkiyeKara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü
6 187 İSMAİL ARKAN 1985 Türkiye Kara Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 06-040001985
7 218 TEVFİK OBEN ÖZEL 1988 Türkiye Ferdi 34-040000408
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 GÖKSU HINCAL 1991 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000988
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 KEREM CALİK 1975 Türkiye Ferdi 39-040000248
20BARLASKAZANCI1980Türkiyeİstanbul Triatlon Spor Kulübü
30KEREMERKMEN1980Türkiyeİstanbul Triatlon Spor Kulübü
40CANKOÇAK1981Türkiyeİstanbul Triatlon Spor Kulübü
50MEHMET BURAKÜNAL1974Türkiyeİstanbul Triatlon Spor Kulübü
60MEHMET AKİFERTÜRK1981Türkiyeİstanbul Triatlon Spor Kulübü
70ERDEMAĞBAŞ1981Türkiyeİstanbul Triatlon Spor Kulübü
8 0 OSMAN İLHAN 1969 Türkiye Rivamad Riva Macera Atletizm ve Doğa Sporları Kulübü 34-009000733
9 0 MERDAN ÇAYIR 1981 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000062
10 0 MUSTAFA KUMBARACI 1975 Türkiye Ferdi 35 – 040000932
110NURİACAR1976TürkiyeBabaeski Spor Kulübü
12 0 AYKUT GÜMÜŞ 1973 Türkiye Rivamad Riva Macera Atletizm ve Doğa Sporları Kulübü 34-040000163
13 249 NURİ ACAR 1976 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000045
14 253 ÜNAL TOKATLI 1980 Türkiye Ferdi 07-040000016
15 253 ÜNAL TOKATLI 1980 Türkiye Ferdi 07-040000016
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 300 ZEYNEP AKYAR 1978 Türkiye Ferdi 34-040000376
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
101970TürkiyeBursa Yüzme İhtisas Spor Kulübü
2 0 OKAN ALPAY 1969 Türkiye Ferdi 34-040000352
3 0 ABDULSELAM ÇALKAN 2002 Türkiye Ferdi 54-040000067
4 0 GÖKHAN ALPMAN 1971 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000229
50ERDİNÇ SADIKERYILMAZ1966TürkiyeFerdi
6 322 KUDSİ CENK ULUDOĞAN 1971 Türkiye Ferdi 33-040000033
7 6 KEREM ÖMER ERTEN 1968 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000061
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
101970TürkiyeFerdi
2 0 HEDIYE TAMA 1963 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000026
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 AYHAN TAMA 1958 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000027
20RECAİKIRMIZITAŞ1961TürkiyeFerdi
30AYVAZKOSUKOĞLU1962TürkiyeFerdi
4 371 MELİH IŞIKÇI 1961 Türkiye Balıkesir Karagücü Spor Kulübü 10-040001914
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin