Alaçatı Duatlonu Sporcu Katılım Listesi Aşağıdaki gibidir.

YILDIZ ERKEKLER
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 125 ibrahim Mehmedoğlu Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
2 126 ufuk ulaş tokat Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
3 127 Kenan Egemen BİLGİN Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
4 128 kaan dincer Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
5 129 Anıl Şentürk Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
6 130 Kerem AKSEN Yıldız Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
7 131 Baturalp Polatcı Yıldız Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
8 132 Muzaffer Gür Yıldız Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
9 133 cihan büdün Yıldız Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
10 134 Sercan Balıkçıoğlu Yıldız Erkek Bursa Yüzme İhtisas Spor Kulübü
11 135 kayra alan Yıldız Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
12 136 Tuna Özdür Yıldız Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
13 137 Kıvanç Şahinkaya Yıldız Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
14 138 Seçkin Kurtalan Yıldız Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
15 139 Efe Dökmeci Yıldız Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
16 140 Ebubekir BİNGÖL Yıldız Erkek Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü
YILDIZ BAYANLAR
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 141 Ceren Dinç Yıldız Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
2 142 İpek Kahraman Yıldız Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
3 143 Çisel Bahar Yıldız Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
4 144 ipek eylül eravcı Yıldız Kadın Gelibolu Spor Kulübü
5 145 ZEYNEP UÇARSOY Yıldız Kadın İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
6 146 Eylül Bice Yıldız Kadın Balıkesir Çelmak Spor Kulübü
7 147 ilayda alada Ferdi Yıldız Kadın
8 148 Damla Ergun Ferdi Yıldız Kadın
GENÇ ERKEKLER
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 149 Emre Altunay Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
2 150 Semih Özgür Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
3 151 Emre OZTURK Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
4 152 Emre Öztürk Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
5 153 Emre Terzioğlu Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
6 154 Mert Ağırgün Genç Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
7 155 Fabian Mert Winter Genç Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
8 156 ahmet berk koşcağız Genç Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
9 157 Bertuğ Polatcı Genç Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
10 158 yigit Abacı Genç Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
11 159 Oktay Arıkan Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
12 160 batuhan cemal akdaş Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
13 161 Efe Egemen Şen Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
14 162 Bekir Arda Galipoğlu Genç Erkek Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü
15 163 Uğurcan KILIÇ Genç Erkek Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü
16 164 Efe Kahraman Genç Erkek Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü
17 165 yüksel kızıltoprak Genç Erkek Karabük Gençlik Spor
18 166 Oguzhan Aygün Genç Erkek Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü
19 167 yüksel kızıltoprak Genç Erkek Karabük Gençlik Spor
20 168 Nuri Can Yaşar Ferdi Genç Erkek
21 169 mustafa ikizler Ferdi Genç Erkek
22 170 Doğukan AYDOĞAN Ferdi Genç Erkek
GENÇ BAYANLAR
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 171 Sarah Alara IŞKIN Genç Kadın Antalya Triatlon Spor Kulübü
2 172 Elif Polat Genç Kadın Gelibolu Spor Kulübü
3 173 gözde güvenbaş Genç Kadın Gelibolu Spor Kulübü
4 174 Merve Aybüke Şen Genç Kadın Sakarya Telekom Spor Kulübü
5 175 Aysu Aydoğan Genç Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
6 176 ezgi sevcan ustabaş Genç Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
7 177 Bilge Ece Seyhan Ferdi Genç Kadın
8 178 Büşra Kebeli Ferdi Genç Kadın
ELİT ERKEKLER
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 179 çağrı yüksel Elit Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
2 180 Zülfü Karabulut Elit Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
3 181 Ömer Yıldırım Elit Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
4 182 Melih Bor Elit Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
5 183 Semih Şenoğul Elit Erkek Sakarya Telekom Spor Kulübü
6 184 Julien Romeo ARAMA Elit Erkek Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
7 185 FERHAT ALYILMAZ Elit Erkek Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
8 186 SERHAT ALYILMAZ Elit Erkek Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
9 187 Harun Sayı Ferdi Elit Erkek
10 188 Furkan Saygılı Ferdi Elit Erkek
11 189 Muhsin Furkan Çağrı Ünal Ferdi Elit Erkek
12 190 Abdullah Yıldırım Ferdi Elit Erkek
13 191 Abdullah Yıldırım Ferdi Elit Erkek
14 192 Deniz Bozkurt Ferdi Elit Erkek
15 193 Mücahit Kıvrak Ferdi Elit Erkek
16 194 Mücahit Kıvrak Ferdi Elit Erkek
ELİT BAYANLAR
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 195 İpek Öztosun Elit Kadın Göztepe Spor Kulübü
MİNİK ERKEKLER M3
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 196 Tolga Türksever Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
2 197 Ethem Dönmez Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
3 198 Berkay Tuna Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
4 199 Deniz Özcan Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
5 200 Cem Yıldırım Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
6 201 Alper Sertaç Gündüz Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
7 202 Arda Eryılmaz Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
8 203 Arda Efe Üçkardeşler Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
9 204 Alper Sertaç Gündüz Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
10 205 Arda Eryılmaz Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
11 206 Arda Efe Üçkardeşler Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
12 207 bahri dağcı Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
13 208 Enes Kaya Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
14 209 HÜSEYİN ONAY Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
15 210 Doğan Türeli Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
16 211 Tuğsa Çakmak Minik M3 Erkek Gelibolu Spor Kulübü
17 212 Mert Efe Salman Minik M3 Erkek Gelibolu Spor Kulübü
18 213 Umut Gökduman Minik M3 Erkek Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
19 214 Aliberk Delibalta Minik M3 Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
20 215 Poyraz COŞANDENİZ Minik M3 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
21 216 Çağan Sezer Ferdi Minik M3 Erkek
MİNİK KADINLAR M3
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 217 Aslı Ürpekli Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
2 218 Damla Özcan Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
3 219 Beyza Öztürk Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
4 220 Buse Salihoğlu Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
5 221 Beyza Mutlu Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
6 222 Elif Varlı Minik M3 Kadın Antalya Triatlon Spor Kulübü
7 223 Elif Eda Çallı Minik M3 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
8 224 Narin YAREN ÇELİK Minik M3 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
9 225 evla dündar Minik M3 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
10 226 Halime Savran Minik M3 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
11 227 İrem Güder Minik M3 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
12 228 Yosun Tutum Minik M3 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
13 229 Havin Ada Çataldeğirmen Minik M3 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
14 230 Muhlise Tekin Minik M3 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
15 231 Berra Yavuz Minik M3 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
16 232 Nevra Başak SAATLİ Ferdi Minik M3 Kadın
MİNİK ERKEKLER M2
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 233 Erdinç Altınoluk Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
2 234 Erkan Altunay Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
3 235 Faruk Emre Kuş Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
4 236 Arda Akar Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
5 237 Burak Vatansever Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
6 238 Türker Bahar Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
7 239 Kaan Gedikoğlu Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
8 240 Kadir Başaran Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
9 241 Muhammet Emir Kaynarca Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
10 242 Çınar Şimşirli Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
11 243 Ada YAVUZ Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
12 244 Berk Mustafa TÜRK Minik M2 Erkek Hira Spor
13 245 Arda Artuker Minik M2 Erkek Hira Spor
14 246 Efim Balalaeshnikov Minik M2 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
15 247 İlke Hüseyin Akbay Minik M2 Erkek Gelibolu Spor Kulübü
16 248 Hasan Efe OZENÇ Minik M2 Erkek Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
17 249 OGAN DORUK Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
18 250 halil ibrahim gürer Minik M2 Erkek Karabük Gençlik Spor
19 251 Mehmet Fatih Han Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
20 252 Yusuf ÇİFTÇİ Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
21 253 Ömer Deniz ÇİFTÇİ Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
22 254 Selahattin Sefa ÇETİN Minik M2 Erkek Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü
23 255 halil ibrahim gürer Minik M2 Erkek Karabük Gençlik Spor
24 256 EMİR IŞIL Ferdi Minik M2 Erkek
25 257 Mertcan Şengül Ferdi Minik M2 Erkek
MİNİK KADINLAR M2
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 258 ela köseoğlu Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
2 259 Ela Mutlu Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
3 260 Ela İmamoğlu Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
4 261 Aysu Çakmak Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
5 262 cemre civelek Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
6 263 Şevval Ecrin Semiz Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
7 264 Ayşegül Ömür Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
8 265 Özümsu Aktan Minik M2 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
9 266 Feyzan Hilal Arslan Minik M2 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
10 267 Ekin Kireçtepe Minik M2 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
11 268 Ece Nisa Tarıman Minik M2 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
12 269 Helin Arıkan Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
13 270 İrem Koşucu Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
14 271 Rana Yavuz Minik M2 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
15 272 Yağmur Özkaranlık Ferdi Minik M2 Kadın
16 273 Nisa Begüm Yılmaz Ferdi Minik M2 Kadın
19-24 Yaş Grubu Erkek
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 570 Mert Arslan 19-24 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
2 571 Tahsin Deniz Saraç 19-24 Yaş Grubu Erkek
3 572 Umut Pekdüz 19-24 Yaş Grubu Erkek İzmir Gaziemir Atletizm Spor Kulübü
4 622 Yusuf Ateş 19-24 Yaş Grubu Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
19-29  Yaş Grubu Kadın
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 573 Büşra Daştan 19-29 Yaş Grubu Kadın
2 574 İpek öztosun 19-29 Yaş Grubu Kadın Göztepe Spor Kulübü
3 575 Esin Akkartal 19-29 Yaş Grubu Kadın Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
4 576 Begüm Feran 19-29 Yaş Grubu Kadın Göztepe Spor Kulübü
25-29 Yaş Grubu Erkek
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 577 Alican Yalçın 25-29 Yaş Grubu Erkek
2 578 Feyyaz Döner 25-29 Yaş Grubu Erkek
3 579 Tolga Kuş 25-29 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
30-34 Yaş Grubu Erkek
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 580 Mustafa şengüler 30-34 Yaş Grubu Erkek
2 581 Barış özegemen 30-34 Yaş Grubu Erkek Kuşadası Belediye Spor Kulübü
3 582 Fatih Ertörün 30-34 Yaş Grubu Erkek
4 583 Erhan Kuyumcu 30-34 Yaş Grubu Erkek
5 584 Ferit Tekin 30-34 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
30-39 Yaş Grubu Kadın
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 585 Hacer Uslu 30-39 Yaş Grubu Kadın
2
3 587 Kadriye Tuğçe çerçi 30-39 Yaş Grubu Kadın
4 588 Tuğba Kutlu ışıkçı 30-39 Yaş Grubu Kadın
5 589 Nesin Apaydın 30-39 Yaş Grubu Kadın Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
6 590 Egem Sena Korkut 30-39 Yaş Grubu Kadın Mavi Karga Spor Kulübü
7 591 Harika Hoşgöz 30-39 Yaş Grubu Kadın Mavi Karga Spor Kulübü
8 592 Doğa çapanoğlu 30-39 Yaş Grubu Kadın Mavi Karga Spor Kulübü
9 593 Berrak ırmak 30-39 Yaş Grubu Kadın
10 594 Dolunay Soykan 30-39 Yaş Grubu Kadın Mavi Karga Spor Kulübü
11 595 Pelin Pelis 30-39 Yaş Grubu Kadın İzmir Gaziemir Atletizm Spor Kulübü
12 623 Coraline Chapatte 30-39 Yaş Grubu Kadın
35-39 Yaş Grubu Erkek
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 596 Korhan Kucuk 35-39 Yaş Grubu Erkek Hira Spor
2 597 Arkın şıktaşlı 35-39 Yaş Grubu Erkek
3 598 Orhan Güzel 35-39 Yaş Grubu Erkek
4 599 Süheyl Nuri çerçi 35-39 Yaş Grubu Erkek
5 600 Ahmet Faruk Görgün 35-39 Yaş Grubu Erkek
6 601 Emre Tascan 35-39 Yaş Grubu Erkek
7 602 Umut çavuşoğlu 35-39 Yaş Grubu Erkek
8 603 Serhat Kaya 35-39 Yaş Grubu Erkek
9 604 Göker Kara 35-39 Yaş Grubu Erkek
  586  Fatih Kurt  35-39 Yaş Grubu Erkek
40-44 Yaş Grubu Erkek
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 605 Kutluhan özkunt 40-44 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
2 606 Suavi Noyan Kıran 40-44 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
3 607 Korhan Turan 40-44 Yaş Grubu Erkek
4 608 Devrim ünay 40-44 Yaş Grubu Erkek İzmir Gaziemir Atletizm Spor Kulübü
5 609 Aytaç Boşver 40-44 Yaş Grubu Erkek
6 610 Sabahattin Artukere 40-44 Yaş Grubu Erkek Hira Spor
7 624 Alper Adaş 40-44 Yaş Grubu Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
8 625 Mehmet Barış Turabi 40-44 Yaş Grubu Erkek Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
40-49 Yaş Grubu Kadın
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 611 Esra Deniz Tarhan 40-49 Yaş Grubu Kadın İzmir Gaziemir Atletizm Spor Kulübü
2 612 İlknur Tekatan Açık 40-49 Yaş Grubu Kadın
3 613 Anıl Altunbaş 45-49 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
4 614 Mehmet Seçilmiş 45-49 Yaş Grubu Erkek Gelibolu Spor Kulübü
5 615 Serdar Uziş 45-49 Yaş Grubu Erkek
6 616 Erhan çalışkan 45-49 Yaş Grubu Erkek
50-54 Yaş Grubu Erkek
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 617 Cevdet Alyılmaz 50-54 Yaş Grubu Erkek
2 618 Zekai Alptekin Tan 50-54 Yaş Grubu Erkek
55-59 Yaş Grubu Erkek
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 619 Melih ışıkçı 55-59 Yaş Grubu Erkek
2 626 Birol Toraman 55-59 Yaş Grubu Erkek
60+ Yaş Grubu Erkek
Sıra BİB No Adı Kategori Kulüp
1 620 Hakkı Gül 60+ Yaş Grubu Erkek
2 621 Kadri Akkoc 60+ Yaş Grubu Erkek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin