ELİT ERKEK
Name Race No Finish Status Time Category Categ Pos Run1 T1 Cycle T2 Run2 Kulüp
Zülfü Karabulut 180 Finished 01:07:07 Elit Erkek 1 00:18:19 00:00:42 00:37:58 00:00:38 00:09:28 Antalya Triatlon Spor Kulübü
Melih Bor 182 Finished 01:11:30 Elit Erkek 2 00:18:44 00:00:43 00:41:44 00:00:33 00:09:44 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Ömer Yıldırım 181 Finished 01:12:02 Elit Erkek 3 01:01:09 00:00:45 00:00:00 00:00:37 00:09:30 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Semih Şenoğul 183 Finished 01:12:58 Elit Erkek 4 00:19:26 00:00:38 00:41:44 00:00:38 00:10:30 Sakarya Telekom Spor Kulübü
Çağrı Yüksel 179 Finished 01:13:24 Elit Erkek 5 00:18:55 00:00:48 00:42:38 00:00:43 00:10:18 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Abdullah Yıldırım 190 Finished 01:22:15 Elit Erkek 6 00:23:12 00:01:15 00:43:48 00:00:58 00:13:00
Mücahit Kıvrak 193 Finished 01:22:33 Elit Erkek 7 00:23:05 00:00:51 00:46:53 00:00:33 00:11:09
Julien Romeo Arama 184 Finished 01:29:03 Elit Erkek 8 00:26:44 00:00:52 00:45:39 00:00:54 00:14:53 Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
Deniz Bozkurt 192 Finished 01:31:29 Elit Erkek 9 00:25:41 00:01:07 00:48:39 00:00:44 00:15:16
Mücahit Kıvrak 194 Not yet started Elit Erkek
Abdullah Yıldırım 191 Not yet started Elit Erkek
Ferhat Alyilmaz 185 Not yet started Elit Erkek Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Serhat Alyilmaz 186 Not yet started Elit Erkek Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Harun Sayı 187 Not yet started Elit Erkek
Furkan Saygılı 188 Not yet started Elit Erkek
Muhsin Furkan Çağrı Ünal 189 Not yet started Elit Erkek
ELİT KADIN
Name Race No Finish Status Time Category Categ Pos Run1 T1 Cycle T2 Run2 Kulüp
İpek Öztosun 195 Finished 01:19:34 Elit Kadın 1 00:21:34 00:00:54 00:45:03 00:00:45 00:11:16 Göztepe Spor Kulübü

 

GENÇ ERKEK
Name Race No Finish Status Time Category Categ Pos Run1 T1 Cycle T2 Run2 Kulüp
Efe Egemen Şen 161 Finished 01:08:38 Genç Erkek 1 00:18:33 00:00:39 00:39:16 00:00:35 00:09:32 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Doğukan Aydoğan 170 Finished 01:10:14 Genç Erkek 2 00:18:30 00:00:36 00:40:11 00:00:29 00:10:26
Ahmet Berk Koşcağız 156 Finished 01:10:46 Genç Erkek 3 00:18:32 00:00:41 00:40:59 00:00:33 00:10:00 Antalya Triatlon Spor Kulübü
Oguzhan Aygün 166 Finished 01:11:52 Genç Erkek 4 00:18:06 00:00:46 00:41:31 00:00:41 00:10:46 Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü
Mert Ağırgün 154 Finished 01:13:34 Genç Erkek 5 00:18:31 00:00:45 00:43:10 00:00:34 00:10:32 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Nuri Can Yaşar 168 Finished 01:17:06 Genç Erkek 6 00:18:38 00:00:45 00:46:33 00:00:31 00:10:36
Yigit Abacı 158 Finished 01:18:20 Genç Erkek 7 00:20:48 00:00:46 00:44:34 00:00:37 00:11:33 Antalya Triatlon Spor Kulübü
Bekir Arda Galipoğlu 162 Finished 01:19:34 Genç Erkek 8 00:21:17 00:01:20 00:44:17 00:00:53 00:11:45 Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü
Fabian Mert Winter 155 Finished 01:21:36 Genç Erkek 9 00:19:53 00:00:48 00:45:59 00:00:40 00:14:14 Antalya Triatlon Spor Kulübü
Batuhan Cemal Akdaş 160 Finished 01:23:34 Genç Erkek 10 00:21:20 00:00:49 00:48:20 00:00:48 00:12:14 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Efe Kahraman 164 Finished 01:26:53 Genç Erkek 11 00:23:49 00:01:16 00:45:18 00:00:48 00:15:39 Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü
Uğurcan Kiliç 163 Finished 01:26:57 Genç Erkek 12 00:23:48 00:01:10 00:45:36 00:00:58 00:15:23 Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü
Oktay Arıkan 159 Withdrawn during race Genç Erkek 00:18:38 00:00:44 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Yüksel Kızıltoprak 165 Disqualified 01:12:55 Genç Erkek 00:18:31 00:00:51 00:43:26 00:00:37 00:09:28 Karabük Gençlik Spor
Yüksel Kızıltoprak 167 Not yet started Genç Erkek Karabük Gençlik Spor
Bertuğ Polatcı 157 Not yet started Genç Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Emre Altunay 149 Not yet started Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Semih Özgür 150 Not yet started Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Emre Ozturk 151 Not yet started Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Emre Öztürk 152 Not yet started Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Emre Terzioğlu 153 Not yet started Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Mustafa Ikizler 169 Not yet started Genç Erkek
GENÇ KADIN
Name Race No Finish Status Time Category Categ Pos Run1 T1 Cycle T2 Run2 Kulüp
Aysu Aydoğan 175 Finished 01:43:59 Genç Kadın 1 00:26:29 00:00:52 00:59:57 00:00:40 00:16:00 Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Ezgi Sevcan Ustabaş 176 Not yet started Genç Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Bilge Ece Seyhan 177 Disqualified 01:14:47 Genç Kadın 00:20:37 00:00:47 00:42:38 00:00:37 00:10:07
Büşra Kebeli 178 Disqualified 01:21:48 Genç Kadın 00:24:05 00:00:55 00:43:24 00:00:38 00:12:45
Sarah Alara Işkin 171 Not yet started Genç Kadın Antalya Triatlon Spor Kulübü
Elif Polat 172 Disqualified 01:15:32 Genç Kadın 00:20:36 00:00:42 00:42:42 00:00:33 00:10:58 Gelibolu Spor Kulübü
Gözde Güvenbaş 173 Disqualified 01:18:36 Genç Kadın 00:22:08 00:01:00 00:42:53 00:00:42 00:11:51 Gelibolu Spor Kulübü
Merve Aybüke Şen 174 Not yet started Genç Kadın Sakarya Telekom Spor Kulübü

 

YILDIZ ERKEK
Name Race No Finish Status Time Category Categ Pos Run1 T1 Cycle T2 Run2
Muzaffer Gür 132 Finished 00:27:20 Yıldız Erkek 1 00:04:24 00:00:33 00:19:28 00:00:37 00:02:16
Kıvanç Şahinkaya 137 Finished 00:27:55 Yıldız Erkek 2 00:04:25 00:00:39 00:20:12 00:00:29 00:02:09
Baturalp Polatcı 131 Finished 00:29:12 Yıldız Erkek 3 00:04:27 00:00:40 00:21:10 00:00:36 00:02:17
Ebubekir Bingöl 140 Finished 00:29:52 Yıldız Erkek 4 00:04:25 00:00:38 00:22:04 00:00:30 00:02:13
Ufuk Ulaş Tokat 126 Finished 00:30:32 Yıldız Erkek 5 00:04:26 00:00:39 00:22:34 00:00:30 00:02:22
Cihan Büdün 133 Finished 00:31:09 Yıldız Erkek 6 00:05:02 00:00:47 00:22:01 00:00:36 00:02:40
Anıl Şentürk 129 Finished 00:33:01 Yıldız Erkek 7 00:05:01 00:01:03 00:23:38 00:00:43 00:02:34
Seçkin Kurtalan 138 Finished 00:33:33 Yıldız Erkek 8 00:05:39 00:00:57 00:23:36 00:00:34 00:02:45
Kenan Egemen Bilgin 127 Finished 00:33:35 Yıldız Erkek 9 00:05:18 00:00:46 00:24:22 00:00:34 00:02:34
Kaan Dincer 128 Finished 00:33:35 Yıldız Erkek 10 00:05:25 00:00:42 00:24:17 00:00:32 00:02:36
Efe Dökmeci 139 Finished 00:33:51 Yıldız Erkek 11 00:05:32 00:00:51 00:24:17 00:00:40 00:02:30
Sercan Balıkçıoğlu 134 Finished 00:33:52 Yıldız Erkek 12 00:05:33 00:00:48 00:24:05 00:00:33 00:02:52
Ibrahim Mehmedoğlu 125 Finished 00:36:14 Yıldız Erkek 13 00:05:23 00:00:51 00:26:27 00:00:35 00:02:56
Kayra Alan 135 Not yet started Yıldız Erkek
Tuna Özdür 136 Not yet started Yıldız Erkek
Kerem Aksen 130 Not yet started Yıldız Erkek
YILDIZ KADIN
Name Race No Finish Status Time Category Categ Pos Run1 T1 Cycle T2 Run2
Ilayda Alada 147 Finished 00:33:06 Yıldız Kadın 1 00:05:13 00:00:44 00:24:00 00:00:28 00:02:39
Damla Ergun 148 Finished 00:34:41 Yıldız Kadın 2 00:05:17 00:00:47 00:25:20 00:00:40 00:02:35
Zeynep Uçarsoy 145 Finished 00:35:05 Yıldız Kadın 3 00:05:17 00:00:45 00:25:57 00:00:31 00:02:33
Ipek Eylül Eravcı 144 Finished 00:37:04 Yıldız Kadın 4 00:05:33 00:00:45 00:27:26 00:00:28 00:02:49
Çisel Bahar 143 Finished 00:37:15 Yıldız Kadın 5 00:05:18 00:00:50 00:27:47 00:00:37 00:02:41
Ceren Dinç 141 Finished 00:41:27 Yıldız Kadın 6 00:05:34 00:00:53 00:31:11 00:00:48 00:02:59
Eylül Bice 146 Finished 00:43:50 Yıldız Kadın 7 00:06:37 00:00:56 00:32:17 00:00:33 00:03:26
İpek Kahraman 142 Finished 00:48:55 Yıldız Kadın 8 00:07:11 00:00:57 00:36:21 00:00:44 00:03:40

 

MİNİK 2 ERKEK
Name Race No Finish Status Time Category Categ Pos Run1 T1 Cycle T2 Run2 Kulüp
Türker Bahar 238 Finished 00:11:57 Minik M2 Erkek 1 00:02:42 00:00:56 00:06:34 00:00:39 00:01:04 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Erkan Altunay 234 Finished 00:12:20 Minik M2 Erkek 2 00:02:52 00:00:48 00:06:58 00:00:34 00:01:06 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
İlke Hüseyin Akbay 247 Finished 00:12:26 Minik M2 Erkek 3 00:02:49 00:00:50 00:07:05 00:00:28 00:01:12 Gelibolu Spor Kulübü
Selahattin Sefa Çetin 254 Finished 00:12:32 Minik M2 Erkek 4 00:02:43 00:00:59 00:07:08 00:00:34 00:01:07 Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü
Hasan Efe Ozenç 248 Finished 00:13:28 Minik M2 Erkek 5 00:02:56 00:00:53 00:07:38 00:00:35 00:01:24 Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
Arda Akar 236 Finished 00:13:43 Minik M2 Erkek 6 00:03:01 00:00:51 00:07:50 00:00:36 00:01:23 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Burak Vatansever 237 Finished 00:13:48 Minik M2 Erkek 7 00:03:15 00:00:57 00:07:33 00:00:34 00:01:26 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Faruk Emre Kuş 235 Finished 00:13:54 Minik M2 Erkek 8 Chip okuması alınmamıştır, federasyon hakemlerince süresi onaylanmıştır. Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Muhammet Emir Kaynarca 241 Finished 00:14:11 Minik M2 Erkek 9 00:02:58 00:00:58 00:08:23 00:00:32 00:01:17 Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Emir Işil 256 Finished 00:14:11 Minik M2 Erkek 10 00:02:40 00:00:48 00:08:41 00:00:35 00:01:25
Efim Balalaeshnikov 246 Finished 00:14:37 Minik M2 Erkek 11 00:02:57 00:01:02 00:08:28 00:00:42 00:01:26 Antalya Triatlon Spor Kulübü
Çınar Şimşirli 242 Finished 00:14:50 Minik M2 Erkek 12 00:03:13 00:00:56 00:08:36 00:00:33 00:01:30 Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Mertcan Şengül 257 Finished 00:15:21 Minik M2 Erkek 13 00:03:14 00:00:57 00:08:56 00:00:37 00:01:34
Ogan Doruk 249 Finished 00:16:20 Minik M2 Erkek 14 00:03:01 00:00:57 00:10:02 00:00:48 00:01:30 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Arda Artuker 245 Finished 00:18:07 Minik M2 Erkek 15 00:03:20 00:01:18 00:11:16 00:00:37 00:01:33 Hira Spor
Ada Yavuz 243 Finished 00:18:20 Minik M2 Erkek 16 00:03:47 00:01:18 00:10:55 00:00:44 00:01:34 Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Halil Ibrahim Gürer 255 Finished 00:18:40 Minik M2 Erkek 17 00:03:18 00:00:56 00:12:20 00:00:35 00:01:29 Karabük Gençlik Spor
Berk Mustafa Türk 244 Not yet started Minik M2 Erkek Hira Spor
Erdinç Altınoluk 233 Not yet started Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Kaan Gedikoğlu 239 Not yet started Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Kadir Başaran 240 Not yet started Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Halil Ibrahim Gürer 250 Not yet started Minik M2 Erkek Karabük Gençlik Spor
Mehmet Fatih Han 251 Not yet started Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Yusuf Çiftçi 252 Not yet started Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ömer Deniz Çiftçi 253 Not yet started Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
MİNİK 2 KADIN
Name Race No Finish Status Time Category Categ Pos Run1 T1 Cycle T2 Run2 Kulüp
Özümsu Aktan 265 Finished 00:12:32 Minik M2 Kadın 1 00:02:41 00:00:48 00:07:24 00:00:29 00:01:08 Gelibolu Spor Kulübü
Helin Arıkan 269 Finished 00:12:41 Minik M2 Kadın 2 00:02:39 00:00:49 00:07:28 00:00:31 00:01:12 Alsancak Su Sporları Kulübü
Feyzan Hilal Arslan 266 Finished 00:12:50 Minik M2 Kadın 3 00:02:48 00:00:51 00:07:18 00:00:36 00:01:15 Gelibolu Spor Kulübü
Cemre Civelek 262 Finished 00:13:12 Minik M2 Kadın 4 00:02:49 00:00:49 00:07:42 00:00:33 00:01:17 Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ekin Kireçtepe 267 Finished 00:13:29 Minik M2 Kadın 5 00:03:04 00:00:55 00:07:39 00:00:32 00:01:18 Gelibolu Spor Kulübü
Nisa Begüm Yılmaz 273 Finished 00:13:34 Minik M2 Kadın 6 00:02:57 00:00:51 00:07:53 00:00:32 00:01:19
Ece Nisa Tarıman 268 Finished 00:14:24 Minik M2 Kadın 7 00:02:57 00:00:58 00:08:34 00:00:33 00:01:20 Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
Ela Mutlu 259 Finished 00:14:31 Minik M2 Kadın 8 00:02:58 00:00:59 00:08:25 00:00:37 00:01:31 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Ayşegül Ömür 264 Finished 00:14:44 Minik M2 Kadın 9 00:03:08 00:00:53 00:08:36 00:00:34 00:01:32 Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ela Köseoğlu 258 Finished 00:15:06 Minik M2 Kadın 10 00:03:15 00:00:53 00:08:46 00:00:38 00:01:32 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Rana Yavuz 271 Finished 00:15:07 Minik M2 Kadın 11 00:03:13 00:00:52 00:08:53 00:00:36 00:01:31 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Yağmur Özkaranlık 272 Finished 00:15:27 Minik M2 Kadın 12 00:03:10 00:00:52 00:09:11 00:00:34 00:01:37
İrem Koşucu 270 Finished 00:25:26 Minik M2 Kadın 13 00:04:25 00:01:48 00:15:32 00:01:07 00:02:32 Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Şevval Ecrin Semiz 263 Finished 00:26:34 Minik M2 Kadın 14 00:04:21 00:00:58 00:18:05 00:00:51 00:02:17 Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ela İmamoğlu 260 Not yet started Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Aysu Çakmak 261 Not yet started Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü

 

MİNİK 3 ERKEK
Name Race No Finish Status Time Category Categ Pos Run1 T1 Cycle T2 Run2 Kulüp
Doğan Türeli 210 Finished 00:20:28 Minik M3 Erkek 1 00:04:50 00:00:47 00:11:42 00:00:38 00:02:28 Antalya Triatlon Spor Kulübü
Umut Gökduman 213 Finished 00:21:02 Minik M3 Erkek 2 00:05:04 00:01:02 00:11:26 00:00:45 00:02:43 Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
Tuğsa Çakmak 211 Finished 00:21:29 Minik M3 Erkek 3 00:05:14 00:00:52 00:12:20 00:00:32 00:02:29 Gelibolu Spor Kulübü
Bahri Dağcı 207 Finished 00:21:47 Minik M3 Erkek 4 00:05:04 00:00:47 00:12:38 00:00:42 00:02:34 Antalya Triatlon Spor Kulübü
Hüseyin Onay 209 Finished 00:22:01 Minik M3 Erkek 5 00:05:05 00:00:47 00:12:50 00:00:34 00:02:43 Antalya Triatlon Spor Kulübü
Enes Kaya 208 Finished 00:22:21 Minik M3 Erkek 6 00:05:23 00:00:45 00:13:02 00:00:28 00:02:41 Antalya Triatlon Spor Kulübü
Mert Efe Salman 212 Finished 00:22:30 Minik M3 Erkek 7 00:05:15 00:00:50 00:13:03 00:00:46 00:02:34 Gelibolu Spor Kulübü
Alper Sertaç Gündüz 201 Finished 00:22:33 Minik M3 Erkek 8 00:04:51 00:00:50 00:13:43 00:00:30 00:02:37 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Aliberk Delibalta 214 Finished 00:22:58 Minik M3 Erkek 9 00:05:27 00:00:51 00:13:10 00:00:31 00:02:58 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Berkay Tuna 198 Finished 00:23:17 Minik M3 Erkek 10 00:05:23 00:00:48 00:13:43 00:00:30 00:02:50 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Arda Eryılmaz 202 Finished 00:24:27 Minik M3 Erkek 11 00:05:18 00:01:14 00:14:32 00:00:40 00:02:42 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Çağan Sezer 216 Finished 00:25:05 Minik M3 Erkek 12 00:05:55 00:00:47 00:14:46 00:00:32 00:03:03
Tolga Türksever 196 Finished 00:26:00 Minik M3 Erkek 13 00:06:01 00:01:01 00:15:06 00:00:42 00:03:09 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Cem Yıldırım 200 Finished 00:26:03 Minik M3 Erkek 14 00:05:44 00:00:50 00:15:58 00:00:38 00:02:52 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Arda Efe Üçkardeşler 203 Finished 00:29:43 Minik M3 Erkek 15 00:05:46 00:01:28 00:18:20 00:00:46 00:03:20 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Alper Sertaç Gündüz 204 Not yet started Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Arda Eryılmaz 205 Not yet started Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Arda Efe Üçkardeşler 206 Not yet started Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Poyraz Coşandeniz 215 Not yet started Minik M3 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Ethem Dönmez 197 Not yet started Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Deniz Özcan 199 Not yet started Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
MİNİK 3 KADIN
Name Race No Finish Status Time Category Categ Pos Run1 T1 Cycle T2 Run2 Kulüp
Yosun Tutum 228 Finished 00:20:47 Minik M3 Kadın 1 00:05:13 00:00:47 00:11:53 00:00:29 00:02:24 Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
Narin Yaren Çelik 224 Finished 00:21:02 Minik M3 Kadın 2 00:05:14 00:00:44 00:12:07 00:00:30 00:02:26 Gelibolu Spor Kulübü
Elif Varlı 222 Finished 00:21:22 Minik M3 Kadın 3 00:05:12 00:00:43 00:12:17 00:00:30 00:02:38 Antalya Triatlon Spor Kulübü
Havin Ada Çataldeğirmen 229 Finished 00:22:17 Minik M3 Kadın 4 00:05:31 00:00:43 00:12:37 00:00:31 00:02:54 Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
İrem Güder 227 Finished 00:22:28 Minik M3 Kadın 5 00:05:40 00:00:50 00:12:23 00:00:43 00:02:49 Gelibolu Spor Kulübü
Nevra Başak Saatli 232 Finished 00:22:51 Minik M3 Kadın 6 00:05:30 00:00:54 00:12:44 00:00:53 00:02:48
Evla Dündar 225 Finished 00:23:30 Minik M3 Kadın 7 00:05:25 00:00:49 00:14:08 00:00:31 00:02:35 Gelibolu Spor Kulübü
Elif Eda Çallı 223 Finished 00:24:05 Minik M3 Kadın 8 00:05:37 00:00:46 00:14:29 00:00:29 00:02:42 Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Halime Savran 226 Finished 00:24:12 Minik M3 Kadın 9 00:05:39 00:00:52 00:14:29 00:00:29 00:02:41 Gelibolu Spor Kulübü
Berra Yavuz 231 Finished 00:27:36 Minik M3 Kadın 10 00:06:11 00:00:52 00:16:47 00:00:33 00:03:10 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Damla Özcan 218 Finished 00:28:06 Minik M3 Kadın 11 00:06:34 00:00:53 00:16:31 00:00:47 00:03:18 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Beyza Mutlu 221 Finished 00:29:35 Minik M3 Kadın 12 00:06:10 00:00:59 00:18:49 00:00:33 00:03:02 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Muhlise Tekin 230 Finished 00:30:34 Minik M3 Kadın 13 00:07:02 00:01:13 00:08:43 00:09:31 00:04:03 Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
Aslı Ürpekli 217 Finished 00:33:03 Minik M3 Kadın 14 00:07:00 00:01:14 00:20:45 00:00:41 00:03:21 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Beyza Öztürk 219 Finished 00:40:14 Minik M3 Kadın 15 00:06:55 00:01:16 00:27:34 00:00:46 00:03:41 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Buse Salihoğlu 220 Not yet started Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin