45-49 ERKEKLER
1 546 Kerem Ömer Erten Göztepe Spor Kulübü 45-49 9310 8817 18127
2 550 Mehmet Seçilmiş Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 45-49 9251 8773 18024
3 549 Mehmet Sadık Pöhrenk Antalya Triatlon Spor Kulübü 45-49 9222 8726 17948
4 556 Ali İbrahim Öz Ferdi 45-49 8993 8571 17564
5 552 Murat Sapsağlam Ferdi 45-49 9346 0 9346
6 558 Eyüp Yazıcı Sakarya Telekom Spor Kulübü 45-49 9322 0 9322
7 547 Tamer Zeybek Antalyaspor Kulübü 45-49 9219 0 9219
8 551 Serdar Uziş 45-49 9193 0 9193
9 557 Ahmet Murat Erbelger Adalar Su Sporları Kulübü 45-49 9170 0 9170
10 555 Anıl Altunbaş Mavi Karga Spor Kulübü 45-49 9116 0 9116
11 548 Mehmet Aksaraylı İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 45-49 8901 0 8901
TÜRKİYE TRİATLON FEDERASYONU 2017 AQUATLON TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALİ
               
M1 ERKEKLER          
SIRA-NO BİB NO AD-SOYAD KULÜP KATEGORİ ANTALYA AQUATLONU URLA AQUATLONU FİNAL
1 415 Alper Büyüksefil Bursa Yüzme Spor Kulübü M1 Erkekler 9500 9000 18500
2 424 Uzay Tenli İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü M1 Erkekler 9495 8999 18494
3 449 Batın Kıvanç Kurtuluş Ferdi M1 Erkekler 9484 8997 18481
4 416 Doruk Topaloğlu Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Erkekler 9493 8984 18477
5 425 Eymen Bayındır Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Erkekler 9484 8986 18470
6 404 Can Bakırsoy İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M1 Erkekler 9478 8989 18467
7 412 Yaman Anlaşan Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü M1 Erkekler 9483 8983 18466
8 400 Yağız Çınar M1 Erkekler 9479 8987 18466
9 429 Mertcan Koşar Alsancak Su Sporları Kulübü M1 Erkekler 9470 8993 18463
10 448 Murat Demirci Ferdi M1 Erkekler 9472 8990 18462
11 413 Görkem Molla Bursa Yüzme Spor Kulübü M1 Erkekler 9478 8978 18456
12 450 Yusuf Kuşçu Ferdi M1 Erkekler 9472 8982 18454
13 431 İhsan Berk Yaşlı Alsancak Su Sporları Kulübü M1 Erkekler 9465 8988 18453
14 381 Rüzgar Ziya Durgut Ferdi M1 Erkekler 9471 8980 18451
15 436 Yağız Sarıkaya Balıkesir Belediye Spor Kulübü M1 Erkekler 9470 8972 18442
16 426 Ege Gönen Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Erkekler 9463 8979 18442
17 430 Efe Gülhan Alsancak Su Sporları Kulübü M1 Erkekler 9457 8985 18442
18 407 Yiğit Gümüştekin İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M1 Erkekler 9466 8974 18440
19 441 Ege Çilek Altay Spor Kulübü M1 Erkekler 9470 8969 18439
20 422 Mustafa Yiğit Ünal Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Erkekler 9469 8961 18430
21 444 Çınar Şereflioğlu Altay Spor Kulübü M1 Erkekler 9461 8968 18429
22 432 Ege Çalışkaner Alsancak Su Sporları Kulübü M1 Erkekler 9458 8970 18428
23 445 Doruk Ozer Altay Spor Kulübü M1 Erkekler 9452 8976 18428
24 427 Doruk Ada Çetin Alsancak Su Sporları Kulübü M1 Erkekler 9459 8966 18425
25 443 Çağlar Şereflioglu Altay Spor Kulübü M1 Erkekler 9447 8975 18422
26 408 Borga Babadogan İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M1 Erkekler 9442 8977 18419
27 420 Efe Öztürk İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M1 Erkekler 9467 8950 18417
28 406 Kuzey Temiz İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M1 Erkekler 9455 8958 18413
29 446 Doğaç Duran Alsancak Su Sporları Kulübü M1 Erkekler 9443 8967 18410
30 447 Ege Demir Demirtaş Alsancak Su Sporları Kulübü M1 Erkekler 9436 8956 18392
31 410 Theo Metin Henri Demir İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M1 Erkekler 9434 8951 18385
32 438 Atahan Bilen Alsancak Su Sporları Kulübü M1 Erkekler 9402 8973 18375
33 442 Yamaç Gürsal Altay Spor Kulübü M1 Erkekler 9440 8920 18360
34 419 Arda Vatansever Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M1 Erkekler 9414 8919 18333
35 439 Rüzgar Özer Alsancak Su Sporları Kulübü M1 Erkekler 9386 8918 18304
36 421 Umut Doruk Köse Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Erkekler 9482 0 9482
37 414 Efe Barış Bursa Yüzme Spor Kulübü M1 Erkekler 9480 0 9480
38 451 Bora Kaya Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü M1 Erkekler 9464 0 9464
39 402 Muhammet Emir Tomak Külahçı Spor Kulübü M1 Erkekler 9457 0 9457
40 417 İlke Öngül İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M1 Erkekler 9453 0 9453
41 428 Nihat Argun Yücel Alsancak Su Sporları Kulübü M1 Erkekler 9453 0 9453
42 403 Alperen Uçaner Külahçı Spor Kulübü M1 Erkekler 9452 0 9452
43 409 Kaan Tuna Kuşcu İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M1 Erkekler 9450 0 9450
44 423 Abdullah Yıldırım Gelibolu Triatlon Spor Kulübü M1 Erkekler 9448 0 9448
45 440 Emir Açıkgöz Alsancak Su Sporları Kulübü M1 Erkekler 9447 0 9447
46 401 Muhammet Murat Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü M1 Erkekler 9442 0 9442
47 357 Gökçe Mandacı Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Kadinlar 9437 0 9437
48 453 Alp Atlas Ulusoy Ferdi M1 Erkekler 9412 0 9412
               
M1 KADINLAR          
SIRA-NO BİB NO AD-SOYAD KULÜP KATEGORİ URLA AQUATLONU ANTALYA AQUATLONU FİNAL
1 486 Damla İnce Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Kadinlar 9500 8997 18497
2 492 Büşra Çartay Ferdi M1 Kadinlar 9482 9000 18482
3 493 Öznur Metin Ferdi M1 Kadinlar 9484 8995 18479
4 485 Duru Atsüren Bursa Yüzme Spor Kulübü M1 Kadinlar 9480 8996 18476
5 467 Duru Çakanşimşek Alsancak Su Sporları Kulübü M1 Kadinlar 9474 8990 18464
6 461 Zeynep Kavak Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Kadinlar 9471 8987 18458
7 465 Ecrin Acar Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Kadinlar 9473 8981 18454
8 463 Sunay Akın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Kadinlar 9469 8985 18454
9 491 Melisa Özmen Ferdi M1 Kadinlar 9464 8984 18448
10 481 Bahar Vatansever Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M1 Kadinlar 9468 8978 18446
11 489 Ecrin Ada Onay Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Kadinlar 9455 8973 18428
12 464 Neris Doğan Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Kadinlar 9451 8974 18425
13 357 Gökçe Mandacı Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Kadinlar 9442 8960 18402
14 472 Zeynep Naz Alay Alsancak Su Sporları Kulübü M1 Kadinlar 9439 8962 18401
15 488 Ecrin Güzel Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Kadinlar 9441 8959 18400
16 483 İpek Elif Yeşilyurt İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M1 Kadinlar 9437 8957 18394
17 484 Ecrin Su Akdağ Antalya Triatlon Spor Kulübü M1 Kadinlar 9424 8969 18393
18 471 Hilda Naz Geçen Alsancak Su Sporları Kulübü M1 Kadinlar 9427 8964 18391
19 470 Elif Adli Alsancak Su Sporları Kulübü M1 Kadinlar 9436 8953 18389
20 469 Defne Sarıöz Alsancak Su Sporları Kulübü   9423 8965 18388
21 468 Nehir Uyar Alsancak Su Sporları Kulübü   9420 8967 18387
22 462 Kavin Duru Aydemir İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü M1 Kadinlar 9427 8956 18383
23 487 Defne Akan Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Kadinlar 9483 0 9483
24 494 Zeynep Özertanlar Ferdi M1 Kadinlar 9478 0 9478
25 477 Duru Karakaş Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü M1 Kadinlar 9463 0 9463
26 478 Rana Öztürk Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü M1 Kadinlar 9457 0 9457
27 479 Dilek Şirin Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü M1 Kadinlar 9450 0 9450
28 460 Öykü Barlin Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M1 Kadinlar 9448 0 9448
29 475 Ada Altan Altay Spor Kulübü M1 Kadinlar 9446 0 9446
30 476 Naz Çiftçi Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü M1 Kadinlar 9444 0 9444
31 466 Esmanur Ömür Külahçı Spor Kulübü M1 Kadinlar 9428 0 9428
32 480 Ecrin Şen Külahçı Spor Kulübü M1 Kadinlar 9425 0 9425
               
M2 ERKEKLER          
SIRA-NO BİB NO AD-SOYAD KULÜP KATEGORİ URLA AQUATLONU ANTALYA AQUATLONU FİNAL
1 240 Mikail İsmet Akkız Alanya Belediye Spor Kulübü M2 Erkekler 9500 8998 18498
2 249 Emir Işıl Ferdi M2 Erkekler 9499 8994 18493
3 247 Mehmet Aydın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M2 Erkekler 9491 8997 18488
4 227 Kenan Cora Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Erkekler 9491 8996 18487
5 218 Türker Bahar Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M2 Erkekler 9495 8986 18481
6 238 Yusuf Kağan Kılıç Ferdi M2 Erkekler 9488 8988 18476
7 232 Halil İbrahim Yıldız Ferdi M2 Erkekler 9482 8993 18475
8 217 Özgür Yonca Ferdi M2 Erkekler 9481 8990 18471
9 252 Mert Hatipoğlu Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Erkekler 9486 8983 18469
10 248 Mert Derin Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Erkekler 9486 8981 18467
11 254 Koray Koruyucu Ferdi M2 Erkekler 9475 8991 18466
12 221 Alper Alademiroğlu Ferdi M2 Erkekler 9474 8989 18463
13 251 Erkan Altunay Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M2 Erkekler 9484 8977 18461
14 246 Batu Erdinç İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Erkekler 9477 8982 18459
15 219 Murat Kocaman Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M2 Erkekler 9474 8984 18458
16 233 Berk Akçay İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Erkekler 9480 8976 18456
17 234 Engincan Üsküplü Ferdi M2 Erkekler 9468 8987 18455
18 250 Efehan Tosun Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Erkekler 9480 8972 18452
19 220 Mert Ertan Cesur Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M2 Erkekler 9465 8985 18450
20 216 Faruk Emre Kuş Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M2 Erkekler 9478 8971 18449
21 253 Bedirhan Efe Altındiş Balıkesir Belediye Spor Kulübü M2 Erkekler 9477 8970 18447
22 215 Atakan Taşdemir Bursa Yüzme Spor Kulübü M2 Erkekler 9469 8978 18447
23 222 Hakan Sadıç Ferdi M2 Erkekler 9461 8980 18441
24 242 Ömer Enes Akar Ferdi M2 Erkekler 9466 8974 18440
25 228 Arda Aydın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M2 Erkekler 9467 8964 18431
26 239 Yalın Kanlıbaş İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Erkekler 9463 8968 18431
27 255 Arda Akar Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M2 Erkekler 9453 8975 18428
28 245 Muammer Yasin Akıbat Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M2 Erkekler 9456 8965 18421
29 241 Ege Kızılelma Altay Spor Kulübü M2 Erkekler 9479 8938 18417
30 289 Çınar Şimşirli Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü M2 Erkekler 9431 8979 18410
31 285 İsmail Yiğit Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Erkekler 9433 8962 18395
32 316 Mertcan Şengül Ferdi M2 Erkekler 9450 8944 18394
33 236 Derin Demirci Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Erkekler 9457 8934 18391
34 311 Ogan Doruk İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Erkekler 9450 8939 18389
35 314 Muhammed Kurt Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M2 Erkekler 9447 8940 18387
36 306 Bora Tavus İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Erkekler 9446 8933 18379
37 301 Arda Akçay İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Erkekler 9436 8942 18378
38 277 Arda Goluoğlu Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Erkekler 9436 8936 18372
39 274 Abdussamed Afindi Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Erkekler 9435 8935 18370
40 278 Berktu Tosun Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Erkekler 9424 8921 18345
41 276 Yağızali Yıldırım Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Erkekler 9411 8928 18339
42 329 Ege Kuter Arpacı Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Erkekler 9403 8930 18333
43 293 Kadir Başaran Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M2 Erkekler 9397 8909 18306
44 229 Egemen Martin İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Erkekler 9473 0 9473
45 237 Eren Bilici Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü M2 Erkekler 9463 0 9463
46 223 Ege Çahan Balıkesir Gençlik Spor Kulübü M2 Erkekler 9462 0 9462
47 224 Mert Şencan Ferdi M2 Erkekler 9460 0 9460
48 231 Hasan Efe Ozenç Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü M2 Erkekler 9458 0 9458
49 225 Ege Emre Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M2 Erkekler 9457 0 9457
50 226 Tuna Sağ Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Erkekler 9454 0 9454
51 256 Tunahan Güngör İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü M2 Erkekler 9452 0 9452
52 295 Burak Vatansever Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M2 Erkekler 9451 0 9451
53 367 Çınar Deniz İlhan Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M2 Erkekler 9443 0 9443
54 275 Osman Kerem Ateş Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Erkekler 9442 0 9442
55 261 Furkan Aliosman Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M2 Erkekler 9441 0 9441
56 299 Eren Güngör Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M2 Erkekler 9440 0 9440
57 324 Egemen Kartallar Ferdi M2 Erkekler 9437 0 9437
58 287 Baturalp Kale M2 Erkekler 9429 0 9429
59 307 Tuna Altunbaş İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Erkekler 9421 0 9421
60 328 Mehmet Aybars Araç Altay Spor Kulübü M2 Erkekler 9418 0 9418
61 279 Atilla Ege Eroğlu Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Erkekler 9395 0 9395
62 268 Demir Oray İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Erkekler 9395 0 9395
63 297 Yusuf Ormancı Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M2 Erkekler 9339 0 9339
               
M2 BAYANLAR          
SIRA-NO BİB NO AD-SOYAD KULÜP KATEGORİ URLA AQUATLONU ANTALYA AQUATLONU FİNAL
1 364 Helin Arıkan Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Kadinlar 9500 9000 18500
2 383 Nisa Begüm Yılmaz Ferdi M2 Kadinlar 9493 8997 18490
3 363 Ada Karanfil Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Kadinlar 9492 8989 18481
4 354 Rüya Coşkun Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M2 Kadinlar 9489 8992 18481
5 386 Eda Özrodop Ferdi M2 Kadinlar 9480 8998 18478
6 352 Elif Güncan Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M2 Kadinlar 9484 8987 18471
7 365 Aycan Koşar Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Kadinlar 9477 8985 18462
8 351 Elif Duru Seferler Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M2 Kadinlar 9482 8980 18462
9 387 Ayşe Ceren Gökçebay Ferdi M2 Kadinlar 9469 8988 18457
10 375 Irmak Şereflioğlu Altay Spor Kulübü M2 Kadinlar 9466 8991 18457
11 390 Asli Zeynep Kılıç Ferdi M2 Kadinlar 9458 8986 18444
12 385 Asya Aksakal Ferdi M2 Kadinlar 9465 8978 18443
13 391 Elif Kavaklı İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Kadinlar 9461 8981 18442
14 388 İklim Kutlu Ferdi M2 Kadinlar 9463 8974 18437
15 338 Ela Köseoğlu Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M2 Kadinlar 9459 8977 18436
16 339 Ela Mutlu Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M2 Kadinlar 9474 8962 18436
17 392 Irmak Özel Altay Spor Kulübü M2 Kadinlar 9456 8975 18431
18 342 Rana Yavuz İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Kadinlar 9450 8979 18429
19 373 Ceylin Güler Altay Spor Kulübü M2 Kadinlar 9458 8970 18428
20 366 Berra Pamuk Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Kadinlar 9463 8955 18418
21 344 Yağmur Tavus İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Kadinlar 9458 8960 18418
22 393 Öykü Akın Altay Spor Kulübü M2 Kadinlar 9446 8961 18407
23 368 Tutku Sır Dirikşan Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Kadinlar 9462 8943 18405
24 345 Nisa Tekçe İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Kadinlar 9441 8963 18404
25 346 İrem Ünveren İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Kadinlar 9443 8949 18392
26 360 Helin Özge Aydemir İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü M2 Kadinlar 9425 8959 18384
27 374 Alya Ilgın Kurşun Altay Spor Kulübü M2 Kadinlar 9424 8954 18378
28 367 Işık Kargın Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Kadinlar 9434 8935 18369
29 370 Bilge Çağla Topgaç Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Kadinlar 9414 8946 18360
30 349 Nisa İrem Eyvaz Antalya Triatlon Spor Kulübü M2 Kadinlar 9408 8951 18359
31 343 Nehir Kurtulmuş İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Kadinlar 9417 8941 18358
32 358 Deniz Abasızlar Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M2 Kadinlar 9422 8933 18355
33 369 Sıla Denli Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Kadinlar 9425 8925 18350
34 361 Derin Karcıoğlu İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Kadinlar 9404 8940 18344
35 348 Nehir Atalayman İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Kadinlar 9411 8930 18341
36 347 Çağla Atalayman İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M2 Kadinlar 9405 8921 18326
37 376 Ezgi Ateş Altay Spor Kulübü M2 Kadinlar 9398 8914 18312
38 379 Zeynep Oktay Altay Spor Kulübü M2 Kadinlar 9495 0 9495
39 389 İrem Yolcuoğlu Ferdi M2 Kadinlar 9491 0 9491
40 384 Ala Nur Karagözler Ferdi M2 Kadinlar 9488 0 9488
41 350 Cemre Civelek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü M2 Kadinlar 9486 0 9486
42 353 Özge Özgürhan Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M2 Kadinlar 9480 0 9480
43 359 Ece Nisa Tarıman Gelibolu Triatlon Spor Kulübü M2 Kadinlar 9466 0 9466
44 356 Sudenaz Çakır Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M2 Kadinlar 9464 0 9464
45 355 Naz Aslandoğdu Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M2 Kadinlar 9457 0 9457
46 336 Ayşegül Ömür Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü M2 Kadinlar 9455 0 9455
47 337 Ceylin Özendim Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü M2 Kadinlar 9452 0 9452
48 362 Esma Lal Atlı Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü M2 Kadinlar 9426 0 9426
49 372 Nil Su Dur Altay Spor Kulübü M2 Kadinlar 9423 0 9423
50 335 Şevval Ecrin Semiz Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü M2 Kadinlar 9421 0 9421
51 380 İrem Kaya Alsancak Su Sporları Kulübü M2 Kadinlar 9420 0 9420
52 455 Poyraz Buğra Çetinkaya Altay Spor Kulübü M2 Erkekler 9409 0 9409
               
M3 ERKEKLER          
SIRA-NO BİB NO AD-SOYAD KULÜP KATEGORİ URLA AQUATLONU ANTALYA AQUATLONU FİNAL
1 178 Emirhan Çakır Balıkesir Belediye Spor Kulübü M3 Erkekler 9500 9000 18500
2 153 Doğan Türeli Antalya Triatlon Spor Kulübü M3 Erkekler 9495 8999 18494
3 146 Yusuf Osman Atac Alanya Belediye Spor Kulübü M3 Erkekler 9493 8983 18476
4 203 Arda Aracı Ferdi M3 Erkekler 9483 8980 18463
5 201 Eren Dinç Ferdi M3 Erkekler 9484 8978 18462
6 199 Ensar Mustafa Eker Ferdi M3 Erkekler 9468 8971 18439
7 141 Kaan Engin Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M3 Erkekler 9456 8961 18417
8 198 Ege Bayezit Ferdi M3 Erkekler 9463 8952 18415
9 170 Aliberk Delibalta İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü M3 Erkekler 9451 8947 18398
10 181 Bahadır Furkan Özerkişi Balıkesir Gençlik Spor Kulübü M3 Erkekler 9411 8986 18397
11 144 Güney Van Bavel Alanya Belediye Spor Kulübü M3 Erkekler 9454 8942 18396
12 154 Bahri Dağcı Antalya Triatlon Spor Kulübü M3 Erkekler 9443 8949 18392
13 189 Alperen Kesimli Altay Spor Kulübü M3 Erkekler 9434 8955 18389
14 197 Ege Ercan Ferdi M3 Erkekler 9442 8938 18380
15 142 Melih Caner Engün Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M3 Erkekler 9441 8937 18378
16 169 Hüseyin Onay Antalya Triatlon Spor Kulübü M3 Erkekler 9433 8941 18374
17 190 Ahmetcan Arslan Altay Spor Kulübü M3 Erkekler 9436 8936 18372
18 173 Enis Coşkunseven Alsancak Su Sporları Kulübü M3 Erkekler 9436 8935 18371
19 152 Enes Kaya Antalya Triatlon Spor Kulübü M3 Erkekler 9431 8939 18370
20 159 Doğukan Benli Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M3 Erkekler 9439 8929 18368
21 161 Enes Kartalkıyı İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M3 Erkekler 9435 8928 18363
22 196 İlker Uyguç Ferdi M3 Erkekler 9429 8927 18356
23 143 Kerem Dönmez Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M3 Erkekler 9424 8926 18350
24 192 Berkay Köksaldı Altay Spor Kulübü M3 Erkekler 9427 8921 18348
25 174 Emir Coşkunseven Alsancak Su Sporları Kulübü M3 Erkekler 9425 8915 18340
26 202 Çağan Sezer İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü M3 Erkekler 9416 8922 18338
27 179 Çağatay Uçar Balıkesir Gençlik Spor Kulübü M3 Erkekler 9412 8923 18335
28 145 Arda Yıldırım Alanya Belediye Spor Kulübü M3 Erkekler 9431 8902 18333
29 155 Celil Şentürk Bursa Yüzme Spor Kulübü M3 Erkekler 9417 8914 18331
30 140 Tolga Türksever Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M3 Erkekler 9410 8904 18314
31 188 Ege Paşam Çalık Altay Spor Kulübü M3 Erkekler 9395 8915 18310
32 164 Burak Söylemez Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M3 Erkekler 9403 8890 18293
33 165 Mustaf Sürücü Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M3 Erkekler 9380 8905 18285
34 176 Kaan Al Alsancak Su Sporları Kulübü M3 Erkekler 9374 8878 18252
35 207 Poyraz Coşandeniz İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M3 Erkekler 9371 8861 18232
36 147 Ethem Dönmez Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M3 Erkekler 9343 8876 18219
37 177 Yavuz Batın Önder Alsancak Su Sporları Kulübü M3 Erkekler 9348 8862 18210
38 182 Ata Doruk Çalış Alsancak Su Sporları Kulübü M3 Erkekler 9328 8825 18153
39 193 Mustafa Fuat Alpagut Altay Spor Kulübü M3 Erkekler 9310 8805 18115
40 187 İlhan Temiz Altay Spor Kulübü M3 Erkekler 9263 8825 18088
41 184 Toprak Mingan Alsancak Su Sporları Kulübü M3 Erkekler 9281 8778 18059
42 157 Taha Eren Coşgun Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M3 Erkekler 9471 0 9471
43 148 Berkay Tuna Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M3 Erkekler 9468 0 9468
44 200 Göktuğ Molla Ferdi M3 Erkekler 9458 0 9458
45 156 Emre Mutlu Bursa Yüzme Spor Kulübü M3 Erkekler 9453 0 9453
46 151 Cem Yıldırım Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M3 Erkekler 9446 0 9446
47 167 Umut Gökduman Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü M3 Erkekler 9432 0 9432
48 158 Berktuğ Kartal Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü M3 Erkekler 9426 0 9426
49 206 Emir Tepedeldiren Altay Spor Kulübü M3 Erkekler 9415 0 9415
50 186 Egemen Mart Alsancak Su Sporları Kulübü M3 Erkekler 9413 0 9413
51 180 Hasan Erdoğan Balıkesir Gençlik Spor Kulübü M3 Erkekler 9407 0 9407
52 191 Buğrahan Yuzak Altay Spor Kulübü M3 Erkekler 9402 0 9402
53 175 Efe Mert Ergeç Alsancak Su Sporları Kulübü M3 Erkekler 9391 0 9391
54 171 Arda Eryılmaz Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü M3 Erkekler 9385 0 9385
55 185 Yaşar Tuna Ayyıldız Alsancak Su Sporları Kulübü M3 Erkekler 9385 0 9385
56 195 Arda Efe Üçkardeşler Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü M3 Erkekler 9331 0 9331
57 150 Kaan Mutlu Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M3 Erkekler 9329 0 9329
58 149 Deniz Özcan Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M3 Erkekler 9313 0 9313
59 205 Mustafa Deniz Türcan Altay Spor Kulübü M3 Erkekler 9271 0 9271
               
M3 KADINLAR          
SIRA-NO BİB NO AD-SOYAD KULÜP KATEGORİ URLA AQUATLONU ANTALYA AQUATLONU FİNAL
1 249 Ebrar Çalışkan Bursa Yüzme Spor Kulübü M3 Kadinlar 9498 9000 18498
2 218 Yosun Tutum Gelibolu Triatlon Spor Kulübü M3 Kadinlar 9496 8991 18487
3 247 Elif Varlı Antalya Triatlon Spor Kulübü M3 Kadinlar 9489 8992 18481
4 238 Elif Eda Çallı Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü M3 Kadinlar 9482 8992 18474
5 227 Ada Eriş Balıkesir Belediye Spor Kulübü M3 Kadinlar 9492 8974 18466
6 251 Eylül Karabağ Ferdi M3 Kadinlar 9475 8967 18442
7 250 Ece Uçar Ferdi M3 Kadinlar 9467 8962 18429
8 216 Lara Çinko Gelibolu Triatlon Spor Kulübü M3 Kadinlar 9458 8969 18427
9 232 Serra Akgün Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M3 Kadinlar 9469 8954 18423
10 248 Alara Timağur Alanya Belediye Spor Kulübü M3 Kadinlar 9478 8938 18416
11 233 Esma Uzunorman Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M3 Kadinlar 9465 8949 18414
12 217 Havin Ada Çataldeğirmen Gelibolu Triatlon Spor Kulübü M3 Kadinlar 9467 8942 18409
13 246 Berra Yavuz İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M3 Kadinlar 9453 8946 18399
14 254 Derin Deniz Tayaksi Ferdi M3 Kadinlar 9450 8948 18398
15 253 Ceren Demir Ferdi M3 Kadinlar 9458 8930 18388
16 221 Ceyda Aktürk Alsancak Su Sporları Kulübü M3 Kadinlar 9441 8926 18367
17 215 Cansu Cesur Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M3 Kadinlar 9437 8909 18346
18 242 Damla Özcan Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M3 Kadinlar 9426 8918 18344
19 228 Elif Nehir Sakallı Balıkesir Belediye Spor Kulübü M3 Kadinlar 9430 8907 18337
20 223 Adasu Karahan Alsancak Su Sporları Kulübü M3 Kadinlar 9393 8906 18299
21 224 Ecren Gülin Kılıç Alsancak Su Sporları Kulübü M3 Kadinlar 9391 8897 18288
22 222 Nur Üşenmez Alsancak Su Sporları Kulübü M3 Kadinlar 9392 8890 18282
23 239 Aslı Ürpekli Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M3 Kadinlar 9399 8859 18258
24 225 İlayda Şahin Alsancak Su Sporları Kulübü M3 Kadinlar 9383 8867 18250
25 245 Paris Lal Kılıç İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü M3 Kadinlar 9364 8870 18234
26 237 Ceren Serbez Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü M3 Kadinlar 9401 8821 18222
27 255 Azra Buyuktas Altay Spor Kulübü M3 Kadinlar 9353 8833 18186
28 236 Nisa Şaşmazer Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü M3 Kadinlar 9378 8808 18186
29 240 Buse Salihoğlu Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M3 Kadinlar 9500 0 9500
30 252 Kübra Seçkin Ferdi M3 Kadinlar 9477 0 9477
31 241 Beyza Öztürk Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü M3 Kadinlar 9465 0 9465
32 219 Pulsar Tunca Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü M3 Kadinlar 9443 0 9443
33 229 Bilge Yankı Çaybük Balıkesir Gençlik Spor Kulübü M3 Kadinlar 9439 0 9439
34 234 Rabiye Aliosman Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü M3 Kadinlar 9432 0 9432
35 220 Emine Erkmen Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü M3 Kadinlar 9419 0 9419
36 231 Akya Dila Bilgin Alsancak Su Sporları Kulübü M3 Kadinlar 9391 0 9391
37 226 Fadime Ceylin Demirkapı Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü M3 Kadinlar 9354 0 9354
38 256 Doğa Yılmaz Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü M3 Kadinlar 9323 0 9323
               
  YILDIZ ERKEKLER          
SIRA-NO BİB NO AD-SOYAD KULÜP KATEGORİ URLA AQUATLONU ANTALYA AQUATLONU FİNAL
1 88 Mehmet Fatih Davran Balıkesir Belediye Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9500 8996 18496
2 107 Ege Karaçetin Ferdi Yildiz Erkekler 9487 8968 18455
3 92 Bora Özboraoğlu Alsancak Su Sporları Kulübü Yildiz Erkekler 9456 8970 18426
4 108 Berkay Koruyucu Ferdi Yildiz Erkekler 9425 8992 18417
5 104 Görkem Sağut Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9464 8941 18405
6 98 Anıl Şentürk Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9368 9000 18368
7 103 Fatih Erdinç Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9375 8942 18317
8 106 Kutay Akkeçeli Ferdi Yildiz Erkekler 9413 8875 18288
9 97 İbrahim Mehmedoğlu Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9356 8920 18276
10 109 Uğurkan Özişseven Ferdi Yildiz Erkekler 9393 8735 18128
11 100 Seçkin Kurtalan İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9306 8794 18100
12 91 Mert Umut Aslantaş Alsancak Su Sporları Kulübü Yildiz Erkekler 9237 8821 18058
13 89 Hakan Tunç Balıkesir Gençlik Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9481 0 9481
14 87 Burçak Özer Balıkesir Belediye Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9472 0 9472
15 93 Hasan Arslan Altay Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9466 0 9466
16 102 Melih Orkun Orhan Sakarya Telekom Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9433 0 9433
17 99 Kenan Egemen Bilgin Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9421 0 9421
18 80 Zekeriya Sina Kop Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9407 0 9407
19 101 Efe Dökmeci İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9386 0 9386
20 86 Cefi Alber Çikurel İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9367 0 9367
21 96 Ömer Gürer Karabük Gençlik Spor Yildiz Erkekler 9318 0 9318
22 84 Kayra Alan Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9281 0 9281
23 94 Hüseyin Arslan Altay Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9275 0 9275
24 85 Burak Yunus Atlı Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9241 0 9241
25 95 Kerem Aksen Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9228 0 9228
26 90 Fuat Afindi Alsancak Su Sporları Kulübü Yildiz Erkekler 9191 0 9191
27 49 Serkay Karakaya Altay Spor Kulübü Yildiz Erkekler 9173 0 9173
               
YILDIZ KADINLAR          
SIRA-NO BİB NO AD-SOYAD KULÜP KATEGORİ URLA AQUATLONU ANTALYA AQUATLONU FİNAL
1 117 Selin Eyipoğlu Bursa Yüzme Spor Kulübü Yildiz Kadinlar 9500 9000 18500
2 118 Beyza Cesur Bursa Yüzme Spor Kulübü Yildiz Kadinlar 9486 8983 18469
3 130 Seray Göçmenoğlu Ferdi Yildiz Kadinlar 9468 8972 18440
4 129 Melike Yılmaz Balıkesir Belediye Spor Kulübü Yildiz Kadinlar 9446 8944 18390
5 125 Doğa Dalgic İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü Yildiz Kadinlar 9412 8921 18333
6 115 Ceren Dinç Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü Yildiz Kadinlar 9353 8851 18204
7 119 Sude Nur Kalçı Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü Yildiz Kadinlar 9337 8814 18151
8 120 Eylül Bice Balıkesir Çelmak Spor Kulübü Yildiz Kadinlar 9278 8808 18086
9 121 Öznur Murçak Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü Yildiz Kadinlar 9282 8767 18049
10 123 Aleyna Tuğçe Özer Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü Yildiz Kadinlar 9264 8763 18027
11 122 Gözde Agaya Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü Yildiz Kadinlar 9229 8675 17904
12 116 İpek Şar Sakarya Telekom Spor Kulübü Yildiz Kadinlar 9432 0 9432
13 128 Zeynep Sema Çamkıran İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü Yildiz Kadinlar 9407 0 9407
14 124 Cansu Öztaş Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü Yildiz Kadinlar 9234 0 9234
               
GENÇ ERKEKLER          
SIRA-NO BİB NO AD-SOYAD KULÜP KATEGORİ URLA AQUATLONU ANTALYA AQUATLONU FİNAL
1 25 Baran Aktan Alanya Belediye Spor Kulübü Genç Erkekler 9500 9000 18500
2 47 Enes Kızılcık Balıkesir Belediye Spor Kulübü Genç Erkekler 9489 8972 18461
3 26 Osman Nuri Kanıgür Alanya Belediye Spor Kulübü Genç Erkekler 9442 8925 18367
4 45 Emre Erdik Balıkesir Belediye Spor Kulübü Genç Erkekler 9431 8919 18350
5 30 Yunus Çalışkan Bursa Yüzme Spor Kulübü Genç Erkekler 9478 8847 18325
6 31 Emirhan Yalçın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü Genç Erkekler 9355 8849 18204
7 23 Berkay Mutlu Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü Genç Erkekler 9287 8884 18171
8 24 Ahmet Burak Işık Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü Genç Erkekler 9285 8748 18033
9 43 Atakan Köyden Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü Genç Erkekler 9269 8758 18027
10 20 Uğur Kurt Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü Genç Erkekler 9254 8735 17989
11 28 Emre Öztürk Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü Genç Erkekler 9222 8751 17973
12 21 Serkan Sezer Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü Genç Erkekler 9232 8724 17956
13 50 Hakan Yassıkaya Altay Spor Kulübü Genç Erkekler 9178 8697 17875
14 33 Sercan Güngör Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü Genç Erkekler 8990 8631 17621
15 40 Efe Egemen Şen İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü Genç Erkekler 9423 0 9423
16 51 Batuhan Cemal İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü Genç Erkekler 9402 0 9402
17 53 Nuri Can Yaşar Ferdi Genç Erkekler 9399 0 9399
18 46 Semih Erdik Balıkesir Belediye Spor Kulübü Genç Erkekler 9393 0 9393
19 38 Yunus Emre Geçer Sakarya Telekom Spor Kulübü Genç Erkekler 9363 0 9363
20 37 Berkay Güngör Sakarya Telekom Spor Kulübü Genç Erkekler 9362 0 9362
21 29 Mustafa Karaca Sakarya Telekom Spor Kulübü Genç Erkekler 9353 0 9353
22 32 Adilcan Adısanoğlu Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü Genç Erkekler 9318 0 9318
23 22 Serhat Taşlı Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü Genç Erkekler 9308 0 9308
24 44 Gürhan Özkan Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü Genç Erkekler 9304 0 9304
25 41 Mert Ağırgün Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü Genç Erkekler 9288 0 9288
26 42 Emre Özcan Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü Genç Erkekler 9255 0 9255
27 34 Bayram Halil Bakırtaş Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü Genç Erkekler 9205 0 9205
28 35 Onur Furkan Ercan Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü Genç Erkekler 9098 0 9098
29 36 Ruşen Ahmet Çakır Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü Genç Erkekler 9059 0 9059
30 48 Ege Arda Çörekci Alsancak Su Sporları Kulübü Genç Erkekler 8934 0 8934
               
GENÇ KADINLAR          
SIRA-NO BİB NO AD-SOYAD KULÜP KATEGORİ URLA AQUATLONU ANTALYA AQUATLONU FİNAL
1 72 İzgi Akkeçeli Ferdi Genç Kadinlar 9500 8963 18463
2 71 Bilge Ece Seyhan Ferdi Genç Kadinlar 9470 8970 18440
3 65 Sıla Özdemir Alanya Doğa Sporları Kulübü Genç Kadinlar 9409 8935 18344
4 61 Cemre Anar İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü Genç Kadinlar 9416 8876 18292
5 63 Ceren Özkoç Altay Spor Kulübü Genç Kadinlar 9336 8782 18118
6 64 Ece Örnek Altay Spor Kulübü Genç Kadinlar 9301 8788 18089
7 73 Öykü Kara Altay Spor Kulübü Genç Kadinlar 8732 8107 16839
8 62 Görkem Sıla Korkmaz İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü Genç Kadinlar 9492 0 9492
9 70 Merve Aybüke Şen Sakarya Telekom Spor Kulübü Genç Kadinlar 9418 0 9418
10 74 Zeynep Çenay Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü Genç Kadinlar 9252 0 9252
11 66 Lidiya Kravtsova Karabük Gençlik Spor Genç Kadinlar 9193 0 9193
12 67 Erel Özgür Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü Genç Kadinlar 9136 0 9136
13 60 Zülal Çalkan Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü Genç Kadinlar 9053 0 9053
14 69 Ecem Akgün Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü Genç Kadinlar 8789 0 8789
15 68 Beyza Vatansever Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü Genç Kadinlar 8758 0 8758
               
ELİT ERKELER          
SIRA-NO BİB NO AD-SOYAD KULÜP KATEGORİ URLA AQUATLONU ANTALYA AQUATLONU FİNAL
1 4 Emirhan Altıntaş Alanya Doğa Sporları Kulübü Elit Erkekler 9500 8977 18477
2 6 Sadık Ahmet Boynueğri Alanya Belediye Spor Kulübü Elit Erkekler 9371 0 9371
3 1 Semih Şenoğul Sakarya Telekom Spor Kulübü Elit Erkekler 9296 0 9296
4 5 Ali Yıldız İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü Elit Erkekler 9051 0 9051
5 2 Julien Romeo Arama Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Elit Erkekler 8808 0 8808
               
YAŞ GRUPLARI ERKEKLER          
SIRA-NO BİB NO AD-SOYAD KULÜP KATEGORİ URLA AQUATLONU ANTALYA AQUATLONU FİNAL
19-24 ERKEKLER            
1 500 Ahmet Can Dogan 19-24 9404 8952 18356
2 502 Çağrı Yüksel Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 19-24 9378 8956 18334
3 501 Melih Bor Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 19-24 9311 0 9311
4 503 Mert Arslan Göztepe Spor Kulübü 19-24 9276 0 9276
5 504 Orcun Yeniay Alsancak Su Sporları Kulübü 19-24 8758 0 8758
25-29 ERKEKLER            
1 509 Emre Yazıcı Ferdi 25-29 9258 8781 18039
2 506 Burak Hasan Mercancı Göztepe Spor Kulübü 25-29 9243 0 9243
3 508 Alican Yalçın Ferdi 25-29 9205 0 9205
4 507 Mehmet Oğuzhan Özkurt Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 25-29 8567 0 8567
30-34 ERKEKLER            
1 517 Barış İlhan Göztepe Spor Kulübü 30-34 9500 9000 18500
2 515 Duygun Yurteri Ferdi 30-34 9411 8957 18368
3 514 Sabri Yiğit Üfler Antalyaspor Kulübü 30-34 9289 8820 18109
4 513 Deniz Yılmaz Ferdi 30-34 9077 8723 17800
5 511 Çağrı Çalışkan Ferdi 30-34 9106 8572 17678
6 523 Oğuz Bodur Antalyaspor Kulübü 30-34 8900 8606 17506
7 522 Emin Mert Şişman Antalyaspor Kulübü 30-34 8732 8372 17104
8 516 Ramazan Emrah Karaboğa Göztepe Spor Kulübü 30-34 9355 0 9355
9 519 Çetin Çetiner Göztepe Spor Kulübü 30-34 9270 0 9270
10 521 Ferit Tekin Göztepe Spor Kulübü 30-34 9207 0 9207
11 520 Faiz Ozkan Göztepe Spor Kulübü 30-34 9194 0 9194
12 518 Caner Cantekin Göztepe Spor Kulübü 30-34 9069 0 9069
13 512 Volkan Ustabay Ferdi 30-34 8859 0 8859
35-39 ERKEKLER            
1 525 Hüseyin Aydın Aktaş Antalyaspor Kulübü 35-39 9293 8847 18140
2 532 Mehmet Fatih Alasya Ferdi 35-39 9166 8720 17886
3 526 İlker Ecir 35-39 9192 0 9192
4 527 Levent Özgönül Göztepe Spor Kulübü 35-39 9166 0 9166
5 529 Yasin Kazaklı Ferdi 35-39 9066 0 9066
6 530 Murat Aral Mavi Karga Spor Kulübü 35-39 8880 0 8880
40-44 ERKEKLER            
1 535 Kutluhan Özkunt Mavi Karga Spor Kulübü 40-44 9391 8910 18301
2 538 Necati Şevik Erdemli Spor Kulübü Derneği 40-44 9318 8822 18140
3 539 Burak Bakırsoy Mavi Karga Spor Kulübü 40-44 9100 8672 17772
4 540 Alper Adaş Antalya Triatlon Spor Kulübü 40-44 9055 8716 17771
5 533 Fatih Ökten Ferdi 40-44 9340 0 9340
6 536 Mustafa Kumbaracı Mavi Karga Spor Kulübü 40-44 9314 0 9314
7 534 Timuçin Gülaç Ferdi 40-44 9278 0 9278
8 541 Barış Çatalyürek Ferdi 40-44 9245 0 9245
9 543 Suavi Noyan Kıran Mavi Karga Spor Kulübü 40-44 9208 0 9208
10 542 Arkın Şıktaşlı Ferdi 40-44 9058 0 9058
11 537 Devrim Ünay İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 40-44 9013 0 9013
 
50-54 ERKEKLER            
1 559 Mehmet Erdoğan Ferdi 50-54 9158 8670 17828
2 562 Feridun Özdamar Mavi Karga Spor Kulübü 50-54 9153 8611 17764
3 561 Semih Alpay Akhun İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 50-54 9260 0 9260
4 564 Abdulselam Çalkan Ferdi 50-54 9183 0 9183
5 563 Zekai Alptekin Tan 50-54 9006 0 9006
6 565 Mehmet Akarcalı Ferdi 50-54 8935 0 8935
55-59 ERKEKLER            
1 566 Selami Aksoy İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 55-59 9085 8543 17628
               
YAŞ GRUBU KADINLAR          
SIRA-NO BİB NO AD-SOYAD KULÜP KATEGORİ URLA AQUATLONU ANTALYA AQUATLONU FİNAL
19-29 KADINLAR            
1 578 Çiğdem Gülgeç Antalyaspor Kulübü 19-29 9325 8905 18230
2 576 Yağmur Aydoğan Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 19-29 9500 0 9500
3 575 Esin Akkartal Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 19-29 9307 0 9307
4 579 Begüm Feran Göztepe Spor Kulübü 19-29 9292 0 9292
30-39 KADINLAR            
1 587 Berrak Irmak Ferdi 30-39 9450 9000 18450
2 584 Doğa Sema Çapanoğlu Mavi Karga Spor Kulübü 30-39 9314 8947 18261
3 590 Egem Sena Korkut Mavi Karga Spor Kulübü 30-39 9314 8822 18136
4 588 Harika Hoşgöz Mavi Karga Spor Kulübü 30-39 9228 8794 18022
5 586 Gizem Çalışkan Ferdi 30-39 9197 8807 18004
6 592 Dolunay Soykan Dinçer Mavi Karga Spor Kulübü 30-39 9196 8760 17956
7 594 Zeynep Albeniz Adalar Su Sporları Kulübü 30-39 9086 8556 17642
8 583 Coraline Chapatte Ferdi 30-39 9208 0 9208
9 593 Pelin Pelis İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 30-39 9197 0 9197
10 589 Çiğdem Teker Ferdi 30-39 9061 0 9061
11 585 Nüket Bodur Kıran Mavi Karga Spor Kulübü 30-39 9051 0 9051
12 591 Güneş Uçkan Aral Mavi Karga Spor Kulübü 30-39 8989 0 8989
13 581 Özlem Özgün İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 30-39 8892 0 8892
14 580 Nesin Apaydın İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 30-39 8794 0 8794
40-49 KADINLAR            
1 596 Esra Deniz Tarhan İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 40-49 8913 8664 17577
2 598 Pınar Pöhrenk Antalya Triatlon Spor Kulübü 40-49 8941 8572 17513
3 597 Çiğdem Kalaycıoğlu Antalya Triatlon Spor Kulübü 40-49 8998 0 8998
50+ KADINLAR            
1 599 Cennet Teker Ferdi 50+ 8769 0 8769

 

45-49 ERKEKLER
1 546 Kerem Ömer Erten Göztepe Spor Kulübü 45-49 9310 8817 18127
2 550 Mehmet Seçilmiş Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 45-49 9251 8773 18024
3 549 Mehmet Sadık Pöhrenk Antalya Triatlon Spor Kulübü 45-49 9222 8726 17948
4 556 Ali İbrahim Öz Ferdi 45-49 8993 8571 17564
5 552 Murat Sapsağlam Ferdi 45-49 9346 0 9346
6 558 Eyüp Yazıcı Sakarya Telekom Spor Kulübü 45-49 9322 0 9322
7 547 Tamer Zeybek Antalyaspor Kulübü 45-49 9219 0 9219
8 551 Serdar Uziş 45-49 9193 0 9193
9 557 Ahmet Murat Erbelger Adalar Su Sporları Kulübü 45-49 9170 0 9170
10 555 Anıl Altunbaş Mavi Karga Spor Kulübü 45-49 9116 0 9116
11 548 Mehmet Aksaraylı İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 45-49 8901 0 8901

3 YORUMLAR

  1. Yıldız kadınlarda Seray Göçmenoğlu Urla aquatlonu’nda koşu sırasında yarışı yarım bıraktı. Kontrol edip listeyi düzeltebilir misiniz lütfen.

  2. Erkekler 45-49 yaş grubunda yarışan Kerem Ömer Erten beyin Antalya Aquatlon sonucu eksik veya yanlış girildiği için kendisi 4.sırada gözükmektedir.Hakkı genel klasman birinciliğidir.Lütfen konuyla ilgili düzeltmenin acilen yapılmasını rica ederim….

    • Yarışma sonuçlarına müdahale web admin yetkisinde değildir. İtirazınızı Federasyon Merkezine dilekçe, fax veya mail yolu ile yapabilirsiniz. İtirazlar teknik yetkililer tarafından incelenmekte ve sonuca bağlanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin